או-פיר פליי

כפר יונה עשתה צעד חשוב בדרך לליגה א' כשגברה 2:4 במשחק הראשון בפליאוף על קריית אונו. ביום שישי מחכה לה משוכה גבוהה יותר – הוד השרון. איש המשחק היה אופיר חלוואני הבלתי נגמר עם שער ובישול.

לא בטוח שבתחילת העונה הרבה הימרו על משחק פליאוף עליון בין כפר יונה לקריית אונו. אולי אכן ציפו לראות שם את הקבוצה מהשרון, אבל לקבוצה מגוש דן לא נתנו הרבה סיכוי להגיע. לפני המשחק הצטרפתי אליהם לארוחת הצהריים ולפני העלייה לאוטובוס ואפשר היה להרגיש את המתח באוויר.

קריית אונו, פעם בליגה א', פעם גם נציגת ליגה א' בחצי גמר גביע המדינה, נורא קיוותה לנצח ולהחזיר את הקבוצה לליגה השלישית בישראל ורק על דבר אחד דיברו שם באותה ארוחה – ניצחון.

דיברו על ניצחון. כבודי (אלי שמואלי)
אבל מנגד עמדה אחת הקבוצות החזקות של ליגה ב', שסיימה את הליגה במקום השלישי ובעיניי רבים נחשבה לפני פתיחת העונה כמועמדת בכירה לעלייה.

כפר יונה נבנתה העונה כמו שקבוצה צריכה להיבנות. מצד אחד צעירים מוכשרים כמו אלחי צברי ומצד שני ותיקים ומנוסים כמו איזי גרף, אופיר חלוואני ועומרי כהן. בשני המפגשים הקודמים העונה כפר יונה ניצחה פעמיים "על האפס", 0:2 בבית ו-0:4 בחוץ.

ותיקים לצד צעירים. חלוואני (אלי שמואלי)
הקרייה פתחה טוב יותר ועם הרבה התלהבות. כבר בדקה הרביעית אביעד זרביב ניסה מקרוב, אך בעט מעל השער.
גם כפר יונה נכנסה למשחק ועמית רצבי נהדף לקרן ע"י שוער האורחים.

בדקה ה-28 הגיע השער הראשון במשחק. אלחי צברי במבצע אישי עבר שני שחקנים של אונו, התקדם ומ-16 מטרים בעט לפינה הימנית ופנימה, 0:1 לכפר יונה.

מבצע אישי. צברי בדרך לשער (אלי שמואלי)

כובש (אלי שמואלי)

וחוגג (אלי שמואלי)
שתי דקות להפסקה קיבלה אונו הזדמנות להשוות, אך זרביב פספס את המסירה הטובה שקיבל והכדור חמק החוצה.

אבל שלוש דקות בתוך המחצית השנייה זה הגיע. זרביב הגיע לאחד על אחד מול השוער וגלגל פנימה, 1:1.

השוויון הגיע. זרביב פורץ (אלי שמואלי)

כובש (אלי שמואלי)

וחוגג (אלי שמואלי)
שתי דקות בלבד החזיק השוויון מעמד. אדם לם פרץ משמאל והרים לרחבה ואופיר חלוואני התרומם גבוה ונגח אל בין חיבורי הקורות, 1:2 לכפר יונה וכ-250 צופים באוויר.

שתי דקות בלבד החזיק השוויון. חלוואני חוגג (אלי שמואלי)
אונו ניסתה להשוות, אך יוסי בן שמואל נהדף ע"י גסטון מיזרחה, שוער כפר יונה.

רבע שעה לסיום כפר יונה עשתה צעד גדול להבטיח את הניצחון. חלוואני שלח את אדם כהן שמול אלעד זיו, שוער אונו, בעט פנימה, 1:3 למארחים.

הבטיח את הניצחון? אדם כהן חוגג (אלי שמואלי)
אבל חמש דקות חלפו ואונו חזרה. בעיטה חופשית מצויינת מרחוק של אלירן שמש מטעה את מיזרחה וחדרה פנימה, רק 2:3 לכפר יונה.

כבודי ניסה לדרבן את שחקניו ובדקה ה-85 כל אנשי אונו זעקו לכדור עונשין מ-11 מטרים לאחר שהכדור פגע בכתפו של עומרי כהן. השופט, עידן בורשטיין, התייעץ עם קוונו, נועם סלומה והשניים החליטו בסופו של דבר שהכדור אכן פגע בכתף ולא ביד של כהן וסימנו להמשיך.

שתי דקות חלפו וכפר יונה כנראה רצתה לתת את המשחק לאורחת לאחר שדורון דריי פגע ללא כדור באורן דיין וראה כרטיס אדום. אם כפר יונה לא תעבור את הוד השרון במשחק הבא, אזי שדריי גמר את העונה.

פגיעה ללא כדור. דריי עצבני (אלי שמואלי)

מורחק (אלי שמואלי)

ויורד מכר הדשא (אלי שמואלי)
דווקא במינוס שחקן הגיע השער הרביעי של המארחים שסגר עניין. חלוואני העביר כדור רוחב לשורי נוסונוביץ' שמ-25 מטרים בעט לפינה הימנית ופנימה, 2:4 לכפר יונה.

בתוך תוספת הזמן ספג יוסי ימיני האורח מכה מעל עינו מחלוואני, פתח את הגבה ופונה לבית חולים.
בסיום, 2:4 גדול לכפר יונה שתצא ביום שישי להוד השרון למשחק הגמר של המחוז ותמשיך לחלום על ליגה א'. אונו תנסה שוב בשנה הבאה.

ימשיכו לחלום על ליגה א'. צמד מאמני יונה, טימור יעיש (אלי שמואלי) 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קריית אונו-לכבודי
(אחד שמבין: 11:56 01-05-2014)
כבודי כל הכבוד על ההישג עם סגל שחקנים בינוני הצלחת להגיע לפלייאוף. אם היה לך עוד ברומטרים כמו עופרי אזור ימיני וזרביב היית מגיע רחוק יותר. שאפו
2
היה במשחק..
(איתן: 12:03 01-05-2014)
קרית אונו שלטה במשחק והגיעה להמון מצבים בזכות החלוץ השמנמן שלה חנן אסור שמסר להם כדורים מול שוער, אם הם היו מנצלים את המצבים קרית אונו הייתה עולה בוודאות לא נורא אולי שנה הבאה שיהיה בהצלחה
3
תגובה ל-1
(אני מבין לא אתה: 12:06 01-05-2014)
תגיד לי לא מספיק ברומטרים כמו עופרי אסור ימיני וזרביב?? סגל בינוני??!! זה סגל של ליגה א + ספסל טוב כל שחקן בסגל כמעט עלה ליגה או שתיים שחקנים בעלי ניסיון וכישרון כנראה שהמאמן הפסיק כמה שחקנים בגלל משחקים מיותרים עם השחקנים אחרת הם היו עולים בהליכה
4
המשך
(אני מבין לא אתה: 12:07 01-05-2014)
הליגה חלשה השנה.
5
קרית אונו אחת הקבוצות הטובות של הליגה חבל , שיש לה מאמן שמוריד את הביטחון לשחקנים . במקום להעצים אותם להיות קשוב ולהעלות להם את הביטחון משפיל ורומס וחושב שככה יבינו... ממש חבל - קבוצה טובה , מנטור אפס !!!
6
קרית אונו
(אחד שמבין: 14:33 01-05-2014)
הייתי במשחק וראיתי קבוצה מסודרת שהגיע לה לנצח אבל זה הכדורגל יש סגל מצוין חובה להשאיר יובל עופרי ואביעד זרביב הם שחקנים מעל הליגה נמשיך לבוא שנה הבאה לעודד
7
טירה נגד קרית אונו
(עקב אחרי הליגה: 09:59 02-05-2014)
אם ההנהלה של טירה הייתה מתאמצת טיפה לעשות משחק חוזר ביון קרית אונו לטירה ולא לתת להם ניצחון טכני הם בכלל לא היו מגיעים לפלייאוף שיגידו תושה
8
חלשים
(רפי: 17:31 02-05-2014)
ק. אונו חלשים עשו במכנסיים מול אור יהודה שריחמו עליהם.

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?