מסי שולט: הוד השרון עברה את כפר יונה

איתי מנחם איש המשחק חוגג (לירן דורף) איתי מנחם איש המשחק חוגג (לירן דורף)
הוד השרון התקשתה מאוד בגמר המחוז מול כפר יונה אך אז נשלח איתי מנחם המכונה "מסי" למערכה ועם בישול ענק פלוס שער מהסרטים, שלח את נועם שוהם לקרב מרתק מול הפועל רהט. אש בליגה ב'!.

סיפור המשחק הזה מגיע דווקא בתחילתו של החצי השני. איתי מנחם, שחקן ספסל קבוע בהוד השרון, נשלח ע"י נועם שוהם להתחמם. הוא רץ, מקפץ ומותח את עצמו במשך דקות ארוכות עד שנשבר ומתחיל לשוחח עם כמה מהאוהדים תוך כדי סינון המשפט, "נו, מתי אכנס כבר?".

מנחם מחכה ומחכה אך שוהם שלרוב דוגל בחילופים מוקדמים, קופא הפעם על מקומו וזאת למרות מיני מומנטום מצד כפר יונה שמתרחש בדקות אלו על כר הדשא.
 
לבסוף, בדקה ה-70 הוא נקרא לדגל, אף אחד אבל אף אחד, לא האמין שבחלוף ארבעים דקות, מנחם שמכונה ע"י חבריו לקבוצה, "מסי", יבשל שער ענק לאיתי אוחיון ויכבוש גול שבהחלט ניתן לרשום אותו כמועמד לשער העונה ללא בעיה.
 
צריך לומר את האמת. עם כל הכבוד לעופר בכר על חצי עונה גדולה ועלייה עם מורשה לליגה א', נועם שוהם הוא מאמן העונה בליגה ב דרום א' וזאת עוד ללא קשר למה שיקרה בהמשך הפלייאוף מול רהט ואולי אף נגד מכבי באר שבע.

שוהם, מאמן העונה ללא ספק (לירן דורף)
שוהם לקח קבוצה שמורכבת ברובה משחקנים צעירים, עם בעיות קשות בתשלומי המשכורות שגורמות למרמור וכעס בקרב חניכיו ולמרות זאת, גרם להם לעלות עם מחוייבות בלתי נגמרת שמתבטאת היטב על כר הדשא.

הרכיב קבוצה של צעירים, אוחיון מקבל תיקול מגרף (לירן דורף)
מנגד, כפר יונה זוכה רשמית בתואר "אכזבת העונה". אז נכון, היא הצליחה לגרד איכשהו גמר מחוזי ואף היוותה יריב שקול עד לפתיחת ההארכה להוד השרון (התוצאה הסופית משקרת במעט) אך עם סגל שכזה, היה צריך ירון טימור לעשות הרבה יותר וכעת הקולות שנשמעים סביב הקבוצה, מדברים על תקציב נמוך מאוד בעונה הבאה ובעיקר שיתוף שחקנים צעירים.

ירון טימור, נכשל במשימה (לירן דורף)
שני המאמנים עלו ב 4-5-1( או לטקטיקנים שבינינו 4-2-3-1) כשבמרכז המגרש התנהל כל המשחק קרב עיקש ומר בין השלישייה של הוד השרון(אייזיק, הלל וחלויאן) לזו של כפר יונה (ישראלי, לזמי וכהן) כששוהם מכין הפתעה קטנה לטימור בדמותו של ליאור אלל בתפקוד מפתיע של כנף שמאל, בעיקר כדי לעצור את עמית רצבי המגן הימני התוקף של האורחת.

אלל מרחף מעל לזמי, שיבוץ מפתיע בכנף שמאל (לירן דורף)
כפר יונה שהגיעה ללא שחקן המפתח שלה דורון דריי אשר הורחק במשחק מול קרית אונו, פתחה את ההתמודדות ללא רגשי נחיתות במטרה ברורה, להראות להוד השרון שחיים קלים לא צפויים לה.
רבע השעה הראשונה הייתה נטולת מצבים ועם יתרון אופטי להוד השרון כשכפר יונה מוותרת על הנעת הכדור ושולחת כדורים ארוכים לעברם של כחלון וחלוואני במטרה ליצור לחץ על מרכז ההגנה של המקומיים.

צרפתי מעל צברי (לירן דורף)
בדקה ה-19 מצב ראשון של ממש כשמיזרחה הדף לא מספיק טוב כדור שהוגבה לרחבה, ליאור אלל השתלט ובעט מ 12 מטרים כדור חד אך שוער כפר יונה חזר בזמן למיקום טוב והדף.

מצב ראשון, אלל מפגיז (לירן דורף)
כפר יונה הבינה שהשד לא כל כך נורא, החלה ליזום אך נתקלה ביום מצויין של הגנת הוד השרון ובמיוחד של השוער בר מנקר והבלם אדיר בונקר שהיו ראשונים לכל כדור ברחבת ה-16.
בדקה ה-37 הגיע רגע המחלוקת של המשחק כשליאור אלל הוציא אאוט ארוך לעבר הרחבה, שלומי לזמי האורח התרומם, ניסה לנגוח (עם עיניים עצומות) אך הכדור שיחק באופן ברור בידו, השופט אדהם ג'בארין היה קרוב ואף סביר להניח שראה את האירוע אך סימן להמשיך למרות מחאות אנשי הוד השרון.

עמרי כהן ושפורקין במאבק אווירי (לירן דורף)
עד למחצית עוד הספקנו לחזות בחצי מצב של אדם כהן שהגיע מול מנקר אך גילגל כדור חלש מאוד אותו לא התקשתה הגנת הוד השרון להרחיק. עם השריקה להפסקה הגיע שוהם עד למחצית המגרש כדי למחות על אי השריקה לפנדל אך מן הסתם, ללא הועיל.

גם אקרובטיקה הייתה לנו. מיזרחה, כהן וחלויאן מרחפים (לירן דורף)
המחצית השנייה נפתחה בבליץ של הוד השרון וכבר בדקה ה-47 חתך שפורקין אלכסונית באגף ימין והוציא כדור נהדר בחצי גובה לעברו של ליאור אלל שנותר חופשי לגמרי אך נגיחתו מחמישה מטרים הייתה חלשה להחריד ומיזרחה לא התקשה לקלוט.

אלל מול צברי, כמעט כבש בפתיחת החצי השני (לירן דורף)
דקותיים חלפו ושוב אלל מגיע למצב נהדר כשצרפתי הוציא לו כדור רוחב חד בחצי גובה והראשון המשיך בנגיעה עם טיל אדיר משישה מטרים, מיזרחה כבר נכנע אך הכדור חמק סנטימטרים ליד החיבורים.
הלחץ נמשך ובדקה ה-55 יכל ניר אייזיק לקנות את עולמו כשבעט חד מ 15 מטרים, מיזרחה כבר "צילם" את הרשת מפרפרת אך איכשהו ניצל בנס כשהכדור חמק סנטימטרים בודדים מהקורה השמאלית, איזה מצב להוד השרון!.

הכדור של אייזיק חולף סנטימטרים מהקורה (לירן דורף)
כאן נרגע משמעותית המשחק מבחינת מצבים. כפר יונה חזרה ליזום במעט אך מנקר ביציאות גובה מתוזמנות לקח כל כדור שהסתובב באיזורים המסוכנים עד שלשוהם נמאס והוא שלח כאמור למערכה את איתי מנחם במקומו של אלל שדווקא היה במשחק טוב אך מאמן הוד השרון חיפש בשלב הזה את הנצחון.
האירוע המשמעותי שנרשם הייתה כניסה חריפה מאוד של איתי אוחיון במיזרחה, בתחילה העניין נראה רע מאוד אך שוער כפר יונה התאושש וחזר לשחק.

וגם זה היה לנו, אוחיון נכנס ללא רחמים במיזרחה, נגמר בטוב (לירן דורף)
הוד השרון התעוררה מכאן והלאה אך ניצלה כשבדקה ה-81 עוד אירוע מעורר מחלוקת כששי כחלון חטף כדור מג'נשווילי והאחרון בגליץ' לא אחראי בתוך הרחבה, ספק הכשילו. ג'בארין סימן להמשיך, כחלון קם והוציא כדור ענק לצברי שהגיע מול מנקר וניסה להקשית מעליו אך שוער הוד השרון ביום נהדר, הצליח להדוף.

טענות לפנדל. גקנשווילי מכשיל את כחלון? (לירן דורף)

ומנקר עוצר את צברי (לירן דורף)
90 הדקות הסתיימו ושתי הקבוצות נשלחו להתרעננות קלה לפני ההארכה, בקרב 200 הצופים שהגיעו, הייתה תחושה עזה שקרב הפנדלים ממשמש ובא אך להוד השרון היו תוכניות אחרות.
58 שניות מפתיחת ההארכה וכפר יונה בחוסר ריכוז של רגע, איפשרה ליריבתה לעלות ליתרון כשאיתי מנחם פרץ באגף שמאל והוציא פס רוחב ענק לאיתי אוחיון שבגליץ' מחמישה מטרים, הכניע את מיזרחה וקבע 0:1 דרמטי להוד השרון.

אוחיון (מוסתר) כובש את הראשון (לירן דורף)
וחוגג (לירן דורף)
כאן קרסה כפר יונה מנטלית כשהצליחה להחזיק מעמד לאורך 90 הדקות ופשוט התפרקה לחתיכות כשטימור מבצע חילופי פניקה רעים מאוד שרק החלישו אותה עוד יותר ומוריד לספסל את שי כחלון, אולי השחקן הכי פעיל שלו בחלק הקידמי.

חלוואני ובונקר במאבק (לירן דורף)
בדקה ה-111 נסגר סופית המשחק עם שער מעולם אחר כשאיתי מנחם לקח כדור סמוך למרכז המגרש, דהר ללא מפריע, חלף בדרך על פני ארבעה שחקנים וחדר לרחבה שם הוכשל בבירור מאחור ע"י עומרי כהן אך "מסי" לא נפל, המשיך קדימה ומול מיזרחה בעט בקלילות פנימה, 0:2 ענק להוד השרון.

גול ענק, מנחם מכניע את מיזרחה (לירן דורף)
המשחק נכנס לגארבג' טיים אחד גדול אך זה לא מנע מהוד השרון להביס את יריבתה כשבדקה ה-117 חדר איתי חלף המחליף לרחבה ונדחף קלות מאחור ע"י איזי גרף, ג'בארין יכל בשקט להתעלם אך בחר לשרוק לפנדל מאוד גבולי.
לא מעט שחקנים ביקשו לבעוט את הפנדל אך שוהם בחר דווקא בעדן הויינשטיין המחליף, אולי כדי להרוויח אותו לקראת המשחק מול רהט. ויינשטיין שלח את מיזרחה לצד אחד ואת הכדור לצד השני, 0:3 להוד השרון.

ויינשטיין כובש את הפנדל (לירן דורף)
מנקר והשוער המחליף ג'נשווילי חוגגים (לירן דורף)
שריקת הסיום של ג'בארין בישרה על כך שהוד השרון היא (ובצדק) אלופת המחוז ושביום חמישי הקרוב באצטדיון רמת גן, היא תפגוש את הפועל רהט לגמר נוסף, הפעם על הזכות להתמודד מול מכבי באר שבע על המקום בליגה א'.

ג'נשווילי לא מתרגש מצברי (לירן דורף)
לנועם שוהם ישנם שישה ימים( עד חמישי ב 17:00 ליתר דיוק) להרים את השחקנים שוב לאחר מאמץ עילאי של 210 דקות בשלושה ימים והמשימה לא תהיה פשוטה כשכבר אתמול נראו היטב סימני העייפות באמצע המחצית השנייה, אם הוא יצליח בכך, להוד השרון יש סיכוי מצויין לעשות צעד נוסף בדרך לליגה א'.

אדם כהן וווינשטיין רוצים כדור (לירן דורף)
שפט אדהם ג'בארין בעזרת הקוונים רועי רפאל ואוריאל זילברמן לעיניי 200 צופים בנווה הדר.

איתי מנחם השחקן המצטיין במגרש אמר בסיום: "גאה בחברים שלי ואין מאושר יותר ממני כרגע. אני שמח שהמאמן נותן לי דקות משחק אך לא אשקר, אין שחקן שלא רוצה לפתוח בהרכב אבל אם אני אביא כל פעם בונוס מהספסל אז אקבל בהבנה.
לגבי הכינוי?, "מסי" ניתן לי אי שם בנערים אך חיים סירוטקין הדביק לי את זה ממש בשנה שעברה בבית"ר כפר סבא. זה קצת מביך כי איפה אני ואיפה הוא אבל כבר התרגלתי, עכשיו צריכים לנצח את רהט והשמיים הם הגבול".

איתי מנחם מפגיז מול גרף, איש המשחק (לירן דורף)
עמרי כהן בלמה של כפר יונה סיכם: "מאוכזב מאוד מההפסד וסיום העונה. הגענו למשחק בכושר מצויין ולטעמי גם עשינו הכנה נהדרת למפגש הזה, שיחקנו נכון נגדם אך לא הצלחנו לייצר מספיק מצבי הבקעה ובסופו של דבר ספגנו שער בפתיחת ההארכה.ניסינו לחזור ולהמר אך זה היה מאוחר מדי וספגנו שוב, בהצלחה להוד השרון בהמשך".

כהן מכשיל את מנחם, סוף עונה לכפר יונה (לירן דורף)
הוד השרון: מנקר 7, כהן 6, בונקר 7, ג'נשווילי 6, צרפתי 6, אייזיק 5.5, הלל 5, חלויאן 5(ויינשטיין, פוס), שפורקין 5.5(חלף), אלל 6(מנחם), אוחיון 6(עבד).
 
כפר יונה: מיזרחה 6, רצבי 4(קחלון), גרף 5.5, כהן 5, לם 4.5(קורן), ישראלי 5, לזמי 5(נוסונוביץ'), כהן 5, צברי 4.5, כחלון 5.5(חג'ג'), חלוואני 4.

היו"ר יוסי שאבי חוגג עם שחקנין גמר מחוזי (לירן דורף)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בונקר מס' 1 על המגרש
(אוהד הוד השרון: 22:32 03-05-2014)
השתיק את החלוץ של כפר יונה, הציל 2 גולים בטוחים. בהצלחה להוד השרון נגד רהט!
2
מרהט
(אורי: 22:52 03-05-2014)
אין לכם סיכוי רהט יותר טובה ותקבלו 3 במחצית ותשתקו
3
קבוצה מדהימה גברים אחד אחד איתי מנחם גדול בונקר ענק מנקר תותח איתי אוחיון מלך השערים הכי מוכשר בליגה ומאמן לא פראייר שבנה קבוצה שמשחקת כדורגל ולא שכונה
4
חצץ
(נאמי: 23:07 03-05-2014)
הוד השרון יאכלו הרבה חצץ מול רהט,ואים ינצחו ,הם יאכלו אותה עים באר שבע,הוד השרון ניצחו טכני את אור יהודה אים לא היו מקבלים מאור יהודה בראש.
5
לא מגיע
(עלי: 23:10 03-05-2014)
לא יעלו הוד השרון אני מוכן להתערב עים כל אחד,הם חנונים ערד יותר טובה וחזקה.
6
כבוד לאתר על הסיקור המרשים
(הוד השרון: 07:24 04-05-2014)
ועל התמונות זה לא מובן מאליו מעריכים את זה כי אם לא אתם אז מי אבל המשימה לא הושלמה ועכשיו רהט הבאה בתור!
7
כל הכבוד לקבוצה הזאת משחקים כדורגל ונלחמים כמו אריות
8
משחק
(אחד : 10:20 04-05-2014)
לרהט אתם משחקים נגד קבוצה בליגה ב דרום א אכי חזקים בלגות ב
9
יש לכם מזל גדול
(אוהד: 15:56 04-05-2014)
המזל הגדול שלכם הוד השרון זה שלא פגשתם את קרית אונו בגמר לא ניצחתם אותם השנה וגם לא הייתם מנצחים אתם לא יכולים להתמודד עם השחקנים הכישרוניים שלהם
10
לגבי הכינוי
(שחקן בקבוצה: 17:28 04-05-2014)
אנחנו שחקני הקבוצה מגנים את איתי מנחם ״פקינז״ ולא מסי כפי שכתוב למרות שהוא כוכב ומשחק כמו מסי
11
אנחנו יותר טובים וקיבלנו 3 פעמים בראש
(נאור כפר יונה: 08:43 05-05-2014)
איך יכול להיות שיש לנו שחקנים יותר טובים ו 3 פעמים הפסדנו להם העונה
12
תגובה ל 11
(שגיא: 11:05 05-05-2014)
זו בדיוק ההשפעה של מאמן על קבוצה ובעמדת המאמן יש להוד השרון יתרון עצום על כפר יונה
13
תגובה ל 12 כנראה אתה צודק קדימה כפר יונה
(נאור כפר יונה: 12:51 05-05-2014)
להחתים את המאמן של הוד השרון

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?