אבו ראג'ה: "לא מגיע לאום אלפחם קבוצה בלאומית"

לאחר עונה מבישה בכל אמת מידה במכבי אום אל פאחם רוצים להשתקם מחדש בליגה א'. בעלי הקבוצה, מוחמד אבו ראג'ה מביע טענות קשות כלפי העירייה המקומית ומחכה למישהו שיבוא לעזור.

אין ספק כי מכבי אום אלפחם רשמה העונה כתם שחור בהיסטוריה שלה ובזו של הליגה הלאומית. לאחר שנלחמה בקיץ שעבר על ההישארות בליגה הלאומית והצליחה, נכשלה הקבוצה בבניית סגל ראוי ומחזור אחד מחזור ביישה את עצמה עם תבוסות.
למעשה מדובר בקבוצה הראשונה בהיסטוריה של הליגות המקצועניות שמסיימת את העונה עם מאזן שלילי של נקודות וללא ניצחון ליגה לרפואה.

כעת מקווים שם לדרך חדשה בליגה א' עם תקציב קצת יותר קטן אך מאוזן ושפוי. יו"ר הקבוצה מוחמד אבו ראג'ה אמר: "הכוונה שלנו היא לבנות קבוצה צעירה שתתבסס על שחקני נוער מקומיים, בדיוק כפי שהייתה לנו בעונה שחלפה. אם אלה שיחקו בלאומית, אין ספק שיוכלו לשחק גם בליגה א'. וגם אם נרד – לא נורא".
"עברנו עונה קשה, כולם נטשו אותי. אני והאחים שלי השקענו כחמישה מיליון שקלים ללא שום עזרה, בטח לא של עירייה או גורמים אחרים. לצערי באום אל פאחם לא אוהבים כדורגל כמו בסכנין או נצרת".

להתבסס על שחקנים מקומיים. שבאט
אבו ראג'ה גם מכחיש את העובדה שהקבוצה תיסגר: "אין שום סיכוי שזה יקרה. לא השקענו כל כך הרבה העונה בשביל לסגור. ננסה להתאושש ולסגור את החובות העונה. אם יבוא מישהו רציני וזה לא משנה מיכן וירצה לתרום לקבוצה, נקבל אותו בזרועות פתוחות".

בינתיים שחררה הקבוצה את כל שחקני הרכש כולל את המאמן פרדי צרפתי. מי שאמור לאמן את אום אל פאחם בעונה הבאה הוא ככל הנראה שחקן העבר פריד טאהר. אבו ראג'ה: "כל מי שהיה כאן העונה, לא מגיע לו להיות כאן בעונה הבאה. ללכת על מאמן מקומי עם שחקנים מקומיים זה מתכון טוב להתבסס בליגה א'. שלוש שנים בליגה א' ובליגה הלאומית ואף אחד לא עזר, אז מדוע שאמשיך להשקיע".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עונה גדולה !!
(כפר סבאי: 10:30 23-05-2014)
אבו רג׳ה עשיתם עונה גדולה . אנחנו איתכם ומאחלים שתמשיכו ביכולת הזאת גם השנה, אוהבים אותכם בכפר סבא
2
אחלה אנשי
(דלית אלכרמל: 11:42 23-05-2014)
אוהבים אותכם ישר כוח אבו רגא תמשיכו חזק אתם אחלה אנשים
3
ל-2 אתה מתחזה אתה לא מדליה
(אוהד דליה: 15:59 23-05-2014)
מה לנו ולפחמאאוים האלה?
4
בנאדם זהבבבב
(אלי כהן נתניה: 19:49 23-05-2014)
איזה בנאדם זהב אתה אבו ראגה אני מכיר אותך הכי טוב יש לך לב ע נק שאלוהים ישמור עליך
5
רבו רגא
(מחמיד: 09:30 24-05-2014)
אבו רגא אתה הבעיה בקבוצה תתפטר
6
אבו רשע
(ירוק עולה: 14:10 25-05-2014)
7
סברסים בצומת פרדיס
(ירוק בנשמה: 21:30 26-05-2014)
אבו רגא אל תשכח שהבטחת ללוזון זיכיון לסברסים בכניסה לזכרון יעקב...... יאללה תחזרו לליגה ג יא חבורת כלום ושום דבר

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?