מזל טוב, נולדה קבוצה חדשה- מועדון ספורט קרית ים

יוסי מלול (ימין) ורועי עטיה יוסי מלול (ימין) ורועי עטיה
כנראה שהליגות הנמוכות עושות טוב לאזור חיפה. השבוע נודע כי קבוצה נוספת מהאזור תבנה, ותקרא מועדון ספורט קרית ים. לקבוצה צפויים להגיע ישראל דרור, שי דהן ומוטי בן חמו. המטרה- עלייה

כנראה שלאחר הקמתה של הפועל 'רובי' חיפה, קיבלו באזור הצפוני תיאבון, והחליטו בקרית ים לתת אלטרנטיבה בדמותה של מועדון ספורט קרית ים. הקבוצה החדשה שנרשמה בהתאחדות לכדורגל ותשחק בליגה ג' מחוז שומרון הוקמה על שחקני העבר רועי עטיה ויוסי מלול.

לאחרונה נבנה אצטדיון חדש בקרית ים והשניים, תושבי המקום, מתכוונים לבנות קבוצה ראויה שמטרתה לעלות לליגה ב' תוך עונה אחת בלבד. עטיה ומלול כבר נפגשו עם ראש העירייה דוד אבן צור וסגנו אלי כהן שנתנו את ברכת הדרך למהלך. "אין שום סיבה שלקריית ים לא תהיה קבוצת כדורגל ראויה" אמרו הבעלים החדשים.

הבעלים מינו את ערן כנאפו למאמן הקבוצה. כנאפו אימן בשנים האחרונות במחלקת הנוער של הפועל חיפה ובזמנו עלה עם אסי גלבוע מליגה ג' לליגה א'. כנאפו כבר החל במסע רכש של שחקנים שצפויים להגיע לקבוצה. קרית ים תתבסס על שילוב של שחקנים צעירים, בוגרי מחלקות נוער בחיפה ושילוב של שחקנים ותיקים ומנוסים כגון ישראל דרור ושי דהן שכבר סיכמו בקבוצה החדשה.

בקרית ים מעוניינים גם במוטי בן חמו ואורן פלאש וכבר החלו שיחות מולם. כנאפו: "כבר בשבוע הבא נתחיל באימונים ונבחן את השחקנים הצעירים שיצטרפו לקבוצה. המטרה לצרף עוד מספר שמות מוכרים של הליגות השונות שיגיעו ויהיו חלק מהמיזם החדש שלנו. אנחנו מודים לראש העירייה וסגנו על כל העזרה והתמיכה במהלך".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רק הפועל טירה
(חיפאי: 14:07 21-07-2014)
הפועל טירה עולה חבל לכולם על הזמן
2
?
(שרון אבוחצירה : 14:31 21-07-2014)
אם אתם צריכים עוזר מאמן ומאמן שוערים ?
3
5
מה אתם אמיתיים?
(חחחח.....: 16:13 21-07-2014)
ענאן פרו, גל פיבך, חי בן לולו, בשתאווי, כפיר ליבוביץ, יוסיפוביץ, ניר ואנה, איתן יואש, שגיא חייט, גוטרמן....איפה תלכו איפה? קרית ים כדאי שתתחילו מהעונה הבאה
6
זאת קבוצה מתחדשת ולא חדשה
(בקיא בעניין: 16:19 21-07-2014)
השם אמנם חדש אך הקבוצה נקראה בעבר בית״ר קרית ים ופורקה וכעת קמה מחדש וכל הכבוד ליוסי מלול ורועי עטיה על היוזמה ויעשו בחכמה גם קרית מוצקין וקרית ביאליק אם ינהגו כמוהם,הכדורגל הוא חלק חשוב בהתהוות התרבות והספורט ופיתרון מצויין לנוער המקומי.
7
בהצלחה כנפו מלול ועטיה,אנשים!!!!
(אעידן עמוס: 22:29 21-07-2014)
כנפו היקר בהצלחה אוהב אותך והימים של פעם לא יחזרו לעולם.
8
תנצחו את הנוכל חנא
(חיפאי: 16:11 22-07-2014)
אני מקווה שתלכו עם זה הכי חזק ותוכיחו לנוכל חנא שהוא אפס בכדורגל , הוא לא מאמן הוא מתחזה אין שיטת משחק , שיחקתי אצלו בקבוצת אחווה , מה שמעניין אותו זה הכסף והשחקנים שהחתים מקבוצתו הקודמת הם לא ערבון להצלחה ימים יגידו.
9
פלאש ובן חמו
(יוסי: 09:17 22-07-2014)
בואו להפועל רובי שפירא חיפה, שם מקומכם
10
במקום קבוצה כושלת
11
הפועל קרית ים
(אבי : 01:16 18-12-2016)
קודם להיהפך בית"ר בשנות השבעים היה הפועל קרית ים שיחקה בליגה ב ואחר כך הקימו את הקבוצה של ליברטי בליגה ג וכך זה היה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?