עירוני טבריה: זר ראשון לקבוצה

החתים זר ראשון, מאמן טבריה רפי בוסקילה (עודד חסין) החתים זר ראשון, מאמן טבריה רפי בוסקילה (עודד חסין)
דאטו קירקיאדזה, קשר כנף גיאורגי, הוא הזר הראשון שחתם בעולה החדשה לליגה הלאומית. מאמן הקבוצה רפי בוסקילה: "דאטו מהיר מאוד"

עירוני טבריה החתימה היום (חמישי) את הזר הראשון של הקבוצה. דאטו קירקיאדזה, קשר בכנף, גיאורגי בן 22, שותף בעונה שעברה ב-13 משחקים במדי קבוצתו בהם כבש 5 שערים. בין היתר שיחק בנבחרת האולימפית. מאמן הקבוצה רפי בוסקילה ציין כי השחקן מהיר מאוד ואנחנו עוד נשמע עליו במהלך העונה.

קירקיאדזה הוא הזר הראשון שחתם בטבריה, שמצידה ממשיכה לחפש זרים נוספים אשר ינסו להרשים את הצוות המקצועי, להצטרף לסגל הקבוצה ולחזקו. מחר (שישי) תתארח טבריה בעפולה למשחק אימון עקב ביטול המחזור הראשון בגביע הטוטו, וביום שני הקרוב תתארח במגרש במגדל העמק שם תתמודד מול המקומית, הקבוצה אותה אימן רפי בוסקילה ב-4 שנים האחרונות.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עירוני טבריה
(שמש הטברייני: 11:03 01-08-2014)
דאטו ברוך הבא ובהצלחה, אבל למרות כל החיזוק אני מקווה שאני טועה הקבוצה אין לה מה למכור בלאומית מפני שאין לה את מבצרה שזה מגרשה הביתי ומה עם חלוץ אין מספיק חלוצים בהצלחה
2
תגובה לשמש 1
(רונן מאילת: 12:05 01-08-2014)
אנחנו. בחבלי. הסתגלות אל תשלול יהיה טוב דבר ראשון שצריך הוא לקנות מנוי למשחקי הקבוצה דבר שיזרים כח והמשכיות אנחנו בעמדה טובה ביחס לקבוצות מהלאומית דרך אגב המגרש יעבור שיפוץ מאסיבי. שעלותו 5מליון ש״ח השאר יגיעו כולם מאמין שנהיה מוכנים. לליגה בהצלחה
3
טבריה קבוצה בלי זכות קיום
(אוהד מלכה : 14:47 02-08-2014)
אין מיגרש אין כסף ,אין שחקנים.....הכל גרוע מתאימה ללגה א שם מקומה עם מגדל העמק בית שאן ודליה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?