ליאור סילוק ינהל את רמת השרון, חנצ'ינסקי על סף סיכום

ליאור סילוק ליאור סילוק
עירוני רמת השרון יוצאת לדרך חדשה בליגה הלאומית כאשר יו"ר מורשה יהיה זה שינהל את הקבוצה. שוער הכוח נמצא על סף סיכום. סטרול ובן אז'ובל חתמו בקבוצה

עירוני רמת השרון יוצאת לדרך החדשה בליגה הלאומית ולאחר שבועות של מו"מ הוחלט כי הקבוצה תמשיך את פעילותה באופן עצמאי ותבנה את עצמה מחדש. הקבוצה תקבל תקציב של כמיליון ושמונה מאות אלף שקלים מעיריית רמת השרון ובתוספת של ספונסרים וכספי הטוטו תבנה קבוצה סביב תקציב מינימום.

מי שאמורים לנהל את הקבוצה הם גור תמם וליאור סילוק, שהיה עד עתה יו"ר הפועל מורשה שעלתה העונה לליגה א'. סילוק יהיה אחראי על הקשר בין שני המועדונים כאשר שחקנים מוכשרים ממורשה ייבחנו ברמת השרון ומאידך שחקנים שלא יתאימו למאמן רמת השרון, חיים שאבו, יקבלו הזדמנות במדי מורשה של המאמן חיים לוי.

ברמת השרון ממשיכים בבנייה של סגל הקבוצה לעונה הבאה ושוער הכוח רמת תומר חנצ'ינסקי סיכם בקבוצה ואמור לחתום בקרוב על חוזה רשמי. חנצ'ינסקי יתחרה על אפודת השוער עם שוער קבוצת הנוער גולן אלקסלסי שקיבל כבר הזדמנויות בשער רמת השרון בעונה שעברה. ברמת השרון סיפרו כי הבלם אבי סטרול צפוי להמשיך עונה נוספת ולאחרונה הוחתם בן אז'ובל שהגיע מהכח עמידר רמת גן, והוא יצטרף לעומר בוארון שכבר חתם.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לכל הספורט ברחובות אין תקציב כזה
(תקציב מינמום!!!: 08:58 04-08-2014)
2
אוהד רמהש
(אחד כנס : 13:30 04-08-2014)
זה תקציב מינימום בליגה הלאומית לידיעתך 4 מיליון שקל
3
אין הצדקה
(tאוהד כדורגל: 16:03 04-08-2014)
אין הצדקה לא לתקציב ולא לקיום הקבוצה.כדיי להוסיף חטא על פשע הקימו עוד קבוצה בעיר .תמשיכו לחגוג על חשבון כספיי הציבור .איפה מבקר העירייה .
4
היידה רמת שרון
(כהן: 16:43 04-08-2014)
קרטה ממורשה 5 רמות מעל חנצינסקי חכו ותראו לגביי גולן הוא חייב לשחק . כי זה יביא לנו כסף מרכישה עתידית היידה רמת השרון
5
ליאור כנס בבקשה
(מורשה שלי : 22:06 04-08-2014)
אם את הולך לרמת השרון מי יהיה במורשה ?? מה ככה עוזבים קבוצה
6
ליאור כנס
(ירדן: 22:12 05-08-2014)
ליאור שיהיה לך בהצלחה בליגת לאומית מה שבטוח אתה נותן את הקבוצה לבן אדם שאוהב מאוד את הקבוצה וזה מאיר הדדי אני רואה את מאיר במגרשים הבן אדם עם טירוף חי פשוט את הקבוצה מאיר הדדי שיהיה לך בהצלחה במורשה אוהבים אותך

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?