אור לגריסי חתם בהפועל בית שאן

אור לגריסי במעמד החתימה (צילום מסך פייסבוק אולטראס הפועל בית שאן) אור לגריסי במעמד החתימה (צילום מסך פייסבוק אולטראס הפועל בית שאן)
קבוצתו של מוריס אוזן רשמה היום (ג') את אחת ההחתמות היותר משמעותיות שלה העונה, כשהבלם אור לגריסי הצטרף באופן רשמי וחתם על החוזה. לגריסי: "הגעתי להתרשם מבית שאן ומיד נתנו לי להרגיש בבית". אוזן: " מדובר בדמות חיובית שמתאימה לסגנון ולדרך של הפועל בית שאן"

בלמה של מכבי הרצליה בעונה שעברה, אור לגריסי, חתם היום (ג') בקבוצתו החדשה, הפועל בית שאן. בתחילת הקיץ דובר כי הבלם יצטרף לשורות הפועל נצרת עלית מהליגה הלאומית, אך כאמור המהלך הזה לא יצא לפועל.

הבלם חיפש קבוצה אחרת, והפנייה מבית שאן לא איחרה להגיע. לגריסי ערך מספר אימונים בקבוצה של מוריס אוזן והיום חתם על החוזה שלו באופן רשמי.

מאמן הפועל בית שאן, מוריס אוזן, התייחס לחתימה של לגריסי ואמר: "אור בלם טוב עם נתונים טובים, הוא הגיע על מנת לייצב ולהנהיג את חוליית ההגנה ואין לי ספק שהוא יצליח לעשות זאת ואף להתקדם ולהשתפר, מדובר בדמות חיובית שמתאימה לסגנון ולדרך של הפועל בית שאן הן מבחינה מקצועית והן מבחינה חברתית ואני מקווה מאוד שהוא יעזור לקבוצה להצליח".

הבלם התראיין לפייסבוק האוהדים של בית שאן ואמר: "הגעתי להתרשם מבית שאן ומיד נתנו לי להרגיש בבית. השיטה, התפיסה והאישיות של מוריס גרמו לי להבין שזה המקום הנכון מבחינתי כדי להצליח". לגריסי הוסיף ואמר: "בפן האישי מצפה מעצמי להוביל, לקחת אחריות, לגרום לסובבים אותי להראות טוב יותר, לספוג כמה שפחות שערים ולהתקדם בכל פרמטר".

הבלם לא שכח לפרגן לאוהדים של הקבוצה: "שמעתי הרבה על הקהל המדהים שיש בבית שאן ללא ספק זה חלק מההחלטה שלי להגיע דווקא למועדון כמו בית שאן. אני מחכה כבר למשחק הפתיחה לפגוש אותם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
לגריסי בהצלחה! הגעת לבית חם!
(בית שאן: 19:14 02-09-2014)
פורטל אחלה כתבה.
3
זה בלם
(כחול עולה: 21:26 02-09-2014)
שיחק טוב במשחק אימון בהצלחה
4
שרוכים
(nido: 09:29 03-09-2014)
ואל תשכח לקבל רענון והדרכה , רצוי מהרב איתן טייב שליט"א, על המסורת המדהימה והמפוארת של המועדון-קשירת שרוכים, במיוחד כשאתה משחק עם יריב שהוא מהמחנה הפוליטי שלך
5
ל 4
(בית שאני: 14:47 04-09-2014)
אתה יכול לקפוץ לעשות קשר על הבולבול יה טמבל
6
אור
(נוה: 14:42 25-11-2014)
אור ליגרסי יפה שחתמתה בבית שאן

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?