התגעגעתם? שמשון ת"א קמה לתחייה!

מחזירים עטרה ליושנה בשמשון תל אביב. אורן יחזקאל מחזירים עטרה ליושנה בשמשון תל אביב. אורן יחזקאל
ההיסטוריה חוזרת. קבוצה נוספת בדמותה של שמשון 'פריים' תל אביב חוזרת לכדורגל הישראלי בעזרתו הנדיבה של הבעלים-שחקן אורן יחזקאל: "למדתי הרבה דברים במכבי קביליו יפו ואביא אותם לשמשון". עובד לוי מונה למאמן הקבוצה.

היסטוריה נוספת מתרחשת בימים אלה בליגות הנמוכות. לאחר חזרתם של מ.ס 'רובי שפירא' חיפה והפועל חולון, גם שמשון תל אביב חוזרת לתחייה. מספר אנשים שהמועדון היה יקר להם החליטו לקחת את היוזמה ולהקים את הקבוצה מחדש, בראשם החלוץ אורן יחזקאל שישמש כבעלים של הקבוצה לצידו של רועי עובדיה. יחזקאל, שגדל במועדוני עבר גדולים החליט לרדת לליגה ג' ולעזור להחזיר את שמשון תל אביב למרכז הבמה של הכדורגל הישראלי.

הבעלים-שחקן החדש משך עימו מספר חברים קרובים ובראשם הבעלים של מסעדת 'פריים', דודי אליהו, שישמש כספונסר הראשי של המועדון. היו"ר המיתולוגי, עמי פזטל, ישמש כנשיא. ספונסרים רבים נוספים הביעו עניין להצטרף לקבוצה אחרי ששמעו את התוכנית של יחזקאל לעתיד הקבוצה. האחרון אמר: "הייתי במכבי קביליו יפו ואני יודע כמה זה קשה, אבל מיוחד, להחזיר מועדון מיתולוגי לתחייה ואני רוצה לעשות זאת בשמשון תל אביב. אנחנו בונים קבוצה חזקה כאשר המטרה היא לעלות שתי ליגות בשלוש שנים. זה יהיה קשה אבל כל מי שמכיר אותי יודע שאני רוצה להיות בטופ".

יחזקאל אכן השקיע וראשית הביא את המאמן עובד לוי, שאימן בעונה שעברה במכבי שעריים והחליט להצטרף לפרוייקט המיוחד בתל אביב. בין השחקנים שכבר סיכמו בקבוצה אפשר למצוא את האחים עומרי ואוהד כהן, הבלם גיא סרוסי מכפר קאסם וזוהר קמינסקי, כאשר גם שחר אלבז ששיחק בעונה שעברה בצוותא עם יחזקאל בבית"ר רמת גן אמור להגיע לקבוצה. גם החלוץ דודו ביטון שחתם בשבוע שעבר בבקעת הירדן עלה כמועמד. אגב יחזקאל עצמו ימשיך לשחק בקבוצה גם העונה.

"אנחנו הולכים להשקיע בכדי להביא את השחקנים הטובים בליגה", הוסיף הבעלים. הקבוצה אמורה לערוך את האימון הראשון ביום שני הקרוב וככל הנראה תשחק בליגה ג' מחוז מרכז בצוותא עם קבוצה מיתולוגית נוספת, הפועל חולון: "חולון קבוצה מצוינת עם מאמן אדיר כמו שלומי שלמה שהוא חבר שלי ואני מאחל לו בהצלחה, מקווה שהקבוצה הטובה ביותר תעלה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
אורן כנס
(קטן: 08:42 11-09-2014)
אורן יחזקאל אני מאחל לך שכל משחק תקבל בראש ותשאיר את הקבוצה בליגה ג למה אתה בן אדם שקרן במה שאתה נוגע אתה הורס אוהב לערבב הנשים בכל קבוצה שאתה מגיע אתה עושה צרות בגלל זה קבוצות לא רוצות אותך תשאלו אנשים מביתר רמת גן ומכבי יפו איפה שהיה פשוט לא סובלי
3
חגיגות ברחוב הכובשים ובמגנדה שמשוניההההה
(יאללללה שמשוןןןןןןןןןןן: 09:56 11-09-2014)
4
בסוף גם מקום שני עולה
(הבוכרי הגדול: 13:01 11-09-2014)
הרי בסוף יש קבוצות שיתפרקו העונה עלו עוד 4 קבוצות בגלל התפרקות של קבוצות אחרות. יהיה מחוז מעניין
5
אורן חייב לי
(חיים לוי: 10:34 12-09-2014)
נתתי לו לשחק ברמת שרון עכשיו איין לי עבודה תחזיר אותי
6
רק בלי עסקנות. שמשון ת"א נטו.
(אמנון נגר: 11:16 12-09-2014)
בהצלחה ענקית לקבוצת ששמה השני היה "ברזיל הקטנה" . כייף גדול לדעת ששמשון ת"א חוזרת לכדורגל הישראלי. שמרו עליה ובלי עסקנות פוליטית..נטו שמשון ת"א.
7
שמשוניה
(מני: 14:48 12-09-2014)
ביום שני בשעה 18:30 נפגשים במגרש שמשון ת"א בספורטק ת"א
8
9
עופרי, יפתח , קורצקי , איוונר תחזרו
(אורי גובזה : 17:14 12-09-2014)
10
להחזיר עטרה ליושנה
(שאול: 22:27 13-09-2014)
היגיע הזמן להחזיר עטרה ליושנה גידי המלך יפתח אבינעום מומי וכל החברה הטובים
11
יפו סיטי
(יפואי : 08:28 25-09-2014)
חבל לכם על הזמן יש קבוצה חדשה ביפו במחוז מרכז אש פשוט אש הקבוצה חיות טרף אין דברים כאלה נקודות ביפו כולם משאירות
12

סקר דאבל פס

מי הקבוצה שהפתיעה עם פתיחת העונה יותר מכולם?