הקרב על ההגמוניה: מרמורק נגד שעריים

המפגש הגדול של העיר רחובות הערב בנס ציונה (19:00): עדני מול לודריק, יחזקאל מול בנודיס, דן רומן מול קובי חסן, אדום מול כחול ובעיקר הרבה יוקרה. יהיה חם ולא בגלל מזג האוויר, ועוד לא הזכרנו את אייל גולן ואלדד פרי

הנה זה בא, המפגש המסקרן של העיר רחובות. יריבות רבת השנים בין שני המועדונים הוותיקים מספקת לנו בכל שנה צמד משחקים מעניינים ביותר, כשבכל עונה רף הציפיות מהמפגשים עולה. העונה, לאחר ששתי הקבוצות מהעיר רחובות השקיעו כספים רבים והמטרות הן להתברג בצמרת ואף לעלות ליגה, המפגש הופך למרתק עוד יותר.

מצד אחד, זאת מכבי שעריים שמגיעה למשחק הזה בכושר נהדר כאשר המאמן, ארז בנודיס, בנה סגל איכותי ובעיקר מגובש שהצליח להתחבר ולהציג כדורגל נהדר. בהתאם לאימונים האחרונים נראה כי בנודיס ימשיך לתת קרדיט להרכב שהביא עד עתה 12 נקודות בחמישה משחקים, כאשר גם השחקנים שיצאו לספורטיאדה חזרו לאימונים ומתכוננים לקרב הגדול.

בנודיס ממשיך להפגין שקט ומנסה להעביר זאת גם לשחקנים: "זה עוד משחק ליגה על שלוש נקודות", אמר המאמן באחד האימונים השבוע. בנודיס הזהיר את שחקניו בעיקר מקובי חסן ומהכדורים החופשיים שלו כאשר הסיכוי שהקשר שהגיע ממכבי נתניה יקבל שמירה אישית וצמודה גבוה מאוד.

מהצד השני, הפועל מרמורק גועשת ורועשת. הידיעה הבלעדית ב"דאבל פס" על עזיבתו של חנן עדני גרמה להרבה דאגה שהגיעה מצד אוהדי הקבוצה שגם ככה לא רגועים לאור היכולת של מרמורק במשחקים האחרונים. האדומים אומנם ניצחו את מורשה במחזור האחרון, אך שלוש הנקודות הגיעו בעיקר עם הרבה מזל ופחות יכולת.

רוצים לחזור למקום הראשון על חשבון אשקלון. אוהדי שעריים
למרות זאת, כאשר מינו הבעלים החדשים, אייל גולן ואלדד פרי, את ניסן יחזקאל למאמן, הוא הגיע בשביל המשחקים הגדולים, ואין משחק גדול מזה. יחזקאל מודע לחשיבות המשחק גם עבור קבוצתו וגם עבור הקהל שלו: "אני לא צריך להגיד כלום לקראת המשחק הזה" אמר המאמן. מבחינה מקצועית, יחזקאל מתכוון לערוך מספר שינויים והפתעות בהרכב הראשון אך את הקלפים הוא שומר קרוב לחזה.

שחקן המפתח מכבי שעריים: גיא עובדיה
הקשר הנהדר שהגיע מעירוני קרית גת כבר חווה בעונה שעברה את העלייה ללאומית וירצה לעשות זאת עונה נוספת. עד כה מציג עובדיה יכולת גבוהה. משחק טוב של הקשר יגדיל מאוד את הסיכויים של שעריים לצאת עם 3 נקודות שיחזירו אותה לראש הטבלה.

שחקן המפתח הפועל מרמורק: קובי חסן
שחקנים רבים הגיעו העונה להפועל מרמורק אך מעל כולם נמצא קובי חסן. עד עתה חסן הוביל כמעט לבדו את הקבוצה של יחזקאל ולראייה שער הניצחון שלו מול מורשה בשבוע שעבר. במידה וחסן יכנס למשחק בצורה טובה, ויציג את היכולת שכולנו יודעים שיש לו יחד עם הכדורים החופשיים הקטלניים שלו, הקשר יעשה צרות לחבורה של בנודיס.

קהלי הקבוצות
כ-3,000 איש צפויים להגיע למגרש בנס ציונה למשחק העונה הראשון, מפגש שכבר במחזור השישי יכול לקבוע גורלות. חם יהיה שם ולא בגלל מזג האוויר.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יאללה שעריים.
(שעריים: 14:21 27-10-2014)
2
גיא עובדיה
(משה: 14:40 27-10-2014)
אכן גיא עובדיה שחקן נהדר אך לצערנו לא ישחק בדרבי עקב פציעה ממשחקו האחרון נגד כפר קאסם מפגיעה ברוטלית של מגן כפר קאסם

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?