עופר טלקר המועמד המוביל לאימון הפועל ר"ג, גם לחמן וגולן בתמונה

טלקר טלקר
נועלת טבלת הליגה הלאומית מחפשת מאמן ופנתה לאלדד שביט, עוזר מאמן רעננה, שיישאר בתפקידו לאחר שלא קיבל אור ירוק. מי שהדריך את נס ציונה קרוב לקבל את התפקיד, גם מאמני אשקלון בעונה האחרונה מועמדים

עם שישה הפסדים בשמונה משחקים וכשהיא שקועה עמוק במקום האחרון בליגה הלאומית, הפועל רמת גן מקווה לצאת לדרך חדשה, אך בינתיים זה קורה בלי מאמן ראשי. במועדון עדיין מחפשים מאמן שיחתום ויחליף את תמיר בן עמי, שסיים את דרכו בקבוצה לפני כעשרה ימים

היום (שני) פנו בר"ג לאלדד שביט, עוזר מאמן הפועל רעננה, במטרה שיצטרף למועדון. עם זאת, שביט לא קיבל אור ירוק מרעננה וימשיך לשמש כעוזרו של חיים סילבס בליגת העל. יו"ר הפועל ר"ג, עינב חזנוולד, ימשיך במאמצים לאתר מאמן חדש.

בתוך כך, המועמד המוביל נכון לעכשיו לקבל את התפקיד הוא מאמן הכדורגל ושחקן העבר, עופר טלקר, עימו נעשו כבר שיחות ראשוניות והסיכויים שיחתום בקבוצה בהחלט אפשריים. שמות נוספים שעלו על הפרק הם: דני גולן ואייל לחמן, שניים שאימנו בזה אחר זה בעונה החולפת בהפועל אשקלון.

"הכל כרגע בשלב מאוד התחלתי, עוד לא ישבתי עם אף אחד אבל אנחנו רוצים לקבל החלטה נכונה ומושכלת עבור המועדון, אני לא רוצה לטעות", אמר היו"ר, "השיקולים להחתים מאמן יהיו כאלה שיתאימו לתקציב שלנו ולשאיפות של הפועל ר"ג. אני לא יכול להביא את כל מי שאני רוצה, גם לא כל מי שאני רוצה יבוא אליי. בימים הקרובים יהיה מאמן לקבוצה, חייב להיות לה".

אגב, להפועל רמת גן יש משחק חסר מול הפועל נצרת עילית, לאחר שאמש הדיינים של בית הדין העליון בהתאחדות לכדורגל ביטלו את ההפסד הטכני שנפסק לחובת המועדון - לאור הפסקת החשמל באיצטדיון וינטר לפני שלושה שבועות. עם זאת, ר"ג נקנסה ב-15,000 שקלים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
העיקר שהחלוץ השמן ישחק בהרכב
(אורדון: 22:58 03-11-2014)
חזנוולד אולי תקבע כבר משהו ולא תיתן להוליך אותך. נהיית בדיחה בכל העיר. עשיתם מהקבוצה הזו צחוק ואתם יורקים לאוהדים בפנים.
3
חזנוולד די להיתמם שאתה קובע משהו באגודה. הבנו כבר איך זה מתנהל ולמה. שלא תתפלא שבסוף תשארו רק אתם לראות את המשחקים.בושה וחרפה.
4
בירידת ליגה לאחרונה.
6
תלחמוו על לחמןן הוא תותח
(תלחמו על לחמןן הוא תותח: 00:55 04-11-2014)
7
ישראל דיאמנט ממנה ומפטר מאמנים
(אורדון מיואש: 14:08 04-11-2014)
לפי החלטתו הבלעדית. כל מי שייתן לילד שלו לשחק יהיה ומי שלא ייתן פשוט הולך הבייתה. האוהדים שותקים ואולי מגיע לנו כי אנחנו שותקים.וחזנוולד בדמות הבובה התורנית ממלא פיו מים. יעלק יושב עם מאמנים חחחחח כאילו שהוא באמת קובע מי יהיה המאמן.
8
חבורה של דבילים שאין לה מושג בכדורגל
(אורדון סופר מיואש : 16:32 04-11-2014)
אולי טלקר היה שחקן ענק , אבל זה לא עושה אותו מאמן ענק ונכון לכרגע חוץ מנס ציונה שאיתה הוא ניכשל איפה בדיוק הוא אימן , לחמן הורס קבוצות ידוע , לא חסרים מאמנים טובים בשוק , כגון זדה , גילרוביץ טסלפפה , מחפשים שמות גדולים ומפוצצים תרדו מהעץ כבר.
9
רק עופר טלקר
(אני: 07:55 05-11-2014)

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?