הפועל ערד צפויה להודיע ביום א' על פירוק

נגמר לו הזמן והכסף. כהן (מימין, שי מוגילבסקי) נגמר לו הזמן והכסף. כהן (מימין, שי מוגילבסקי)
אחת הקבוצות הוותיקות באזור הדרום שקיימת קרוב ל-50 שנה צפויה להודיע ביום ראשון על הפסקת פעילותה. הסיבה: ביטול סופי של התקצוב על ידי העירייה. עובד כהן: "לא מפסיק להזיל דמעות"

האם אחת הקבוצות הוותיקות של הדרום, הפועל ערד צפויה להפסיק את פעילותה ביום א' ?
אם תשאלו את היו"ר, עובד כהן, התשובה היא חד משמעית "כן". הבוקר (רביעי) הוציא מי שנחשב הרוח החיה מאחורי המועדון מכתב שיועבר בתחילת השבוע הבא אל ההתאחדות לכדורגל ובו הוא מודיע על הפסקה מידית של פעילות המועדון.

הסיבה: בעיות כלכליות. למי שלא יודע, הקבוצה שהייתה (או לפחות אמורה הייתה להיות) מתוקצבת על ידי העירייה קיבלה השבוע הודעה כי הנ"ל מופסק ובכך נותרה למעשה הפועל ערד מול שוקת שבורה.  בערד לא שילמו שלושה חודשים משכורת לשחקנים ובנוסף חייבים שם כספים רבים לספקים.

כהן טען כי המכתב להתאחדות לכדורגל מוכן וכי הוא מקווה לנס שימנע ממנו לשולחו. כהן: "לא מפסיק להזיל דמעות. למרות הקשיים ניהלתי את הקבוצה במשך 35 שנה אבל כעת לא נותרה לי ברירה. אנחנו גם ככה שוקעים תחת נטל החובות ולא רוצים ליצור חדשים. רבים פנו במהלך היממה הקרובה וטענו שהכדורגל היה אחד הדברים הבודדים והחיוביים שהיו בעיר וכעת גם זה עומד להסתיים".

לבינתיים, גם מזג האוויר הגיע לטובת ערד כשמשחקה בשישי מול א.ס חולון נדחה ליום שני בעקבות חשש למגרש מוצף. חשוב לציין כי בתחילת העונה הנוכחית הוחלט לסגור גם את הקבוצה השנייה בעיר, מ.כ. ששיחקה בליגה ג', בשל אותה הסיבה.תגובות

+ הוסף תגובה
2
ביזיון
(עזמי גאלל: 16:29 07-01-2015)
אני אוהד הקבוצה בושה לראשת העיר חובתה לתת תקציב חבל שאחד השחקנים הוט לא בן שלה אבל היא שייכת לליברמן אז אין כסף המבין יבין
3
טכני והורדת ליגה. המגרש בחולון יבש לחלוטין וכשר למשחק.יש כאן טעם לפגם מצד ההתאחדות שדוחה משחק בעוד המגרש כשיר למשחק
5
ראש עיר שמחריב את הספורט בעיר שיתפטר
(שעריים בנשמה: 19:55 07-01-2015)
6
גועל נפש
(תושב ערד: 20:00 07-01-2015)
היכן יגדלו את דור העתיד של הכדורגל בערד ? , ביזיון מה שקורה שם . טלי תתעוררי !!!
7
ליגה חובבנית שחקנים צריכים לבוא להנות מכדורגל ולא לקבל כסף
8
בנפול אויבך אל תשמח ובכשלו אל יגל ליבך
(לזרוסאי חולון: 21:52 07-01-2015)
ערד היקרים משחקנו הקרוב נגדכם ולמרות שליבנו אתכם אנו בשכונת ג'סי כהן חולון מודיעים לכם שנחסך מכם הטקס הנורא של הלבנת פנים ספורטיבית שאנו עורכים למתארחים אצלנו בקיצור ניצלתם מתבוסה
9
עובד כהן
(כפר שלם: 01:25 08-01-2015)
שנים שאנחנו מחכים לרגע הזה יש אלוהים בשמים הוא רואה הכל עובד לא נשכח ולא נסלח סמרטוט אחד גדול
10
בושה של ראש עיר
(יוסף הבדואי: 07:12 08-01-2015)
מכיר את עובד כהן 20 שנה. הבחור הזה פשוט נשמה טובה. עושה הכל בהתנדבות והתלהבות והלב נקרע לשמוע את זה. לא מגיע לו ולא מגיע לעיר. הלוואי וימצא פתרון רק בשביל שהאיש הזה ימשיך את מפעל חייו.
11
טלי פלוסקוב עשתה לנו בי"ס
(אורי שניידר: 08:24 12-01-2015)
ראש העירייה שלנו טלי פלוסקוב ממפלגת ישראל ביתנו - קבלי תיקון מולדובה היא ביתך תמשיכי לעשות דילים עם חסידי גור. געגועינו לבייגה שוחט מעולם לא היו גדולים יותר, פגעת בהפועל ערד - צאי לנו מהחיים
12
ל11
(דני: 16:54 14-01-2015)
החסידי גור האלו ממנים עם הארנונה שלהם את קבוצות הכדורגל נראה לך הגיוני
13
בליגה א' דרום .. הלכה הקבוצה היקרה של הפועל ערד!! אני לא יודע מי אחראי למחדל הזה אבל זה בושה! שלעיר כמו ערד אין קבוצת כדורגל!

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?