מזל טוב: מכבי שגב שלום בליגה ב'

שחקני שגב שלום שחקני שגב שלום
זה היה די צפוי מראש אך השמחה בכ"ז הייתה גדולה. 6 שנים לאחר מכבי שגב שלום השלימה את המשימה והעפילה לראשונה בתולדותיה לליגה ב' עם 0:9 קליל על צעירי אלמחדי במשחק "החוץ". רושדי סובוח סיים עם 29 כיבושים, עאטף אבובילאל עם 18

המשימה הושלמה: שש שנים אחרי שהוקמה על חורבותיה של הפועל משוש, סגרה מכבי שגב שלום מעגל והעפילה לראשונה בתולדותיה לליגה ב'. זה לא היה קל כשבדרך היו מעידות מל אלסאלם רהט והפועל ירוחם אך בסופו של דבר החלום התגשם.

לא שזה לא היה ברור מראש לפני משחק הנעילה "בחוץ" מול צעירי אלמחדי. אפשר לומר ששגב עלתה רשמית ביום ראשון האחרון לאחר התיקו 1:1 במשחק העונה מל אלסאלם רהט, אבל בכ"ז, זה לא נגמר עד שזה לא נגמר.

למזלה של שגב הרגלת המשחקים הועידה לה כאמור את היריבה שקבעה את מגרש הביתי בשגב שלום כך שעבור הקבוצה של מוטי דהן היה זה משחק ביתי לכל דבר. כ-500 מהם התייצבו במגרש שעבר הרבה תלאות עד שאושר למשחקים, כולל ראש המועצה, עאמר אבו עאמר. הכל היה מוכן לחגיגות, אפילו חולצת אליפות הוכנה במיוחד לאירוע.

מי שעוד חשש שהיריבה תבוא לעשות צרות התבדה כבר בדקה ה-22 אז שגב שלון כבר הוליכה 0:6 (!). חצי מהמנה הייתה של ג'יבריל רגילאת (8, 15, 18). צמד היה לזיאד אלעתמין (6, 10) ועוד אחד לעאטף אבובילאל (22) שחוזר לליגה ב' אחרי כמה שנות היעדרות. עד המחצית הוסיף אבובילאל שער נוסף (43) בדרך ל-20 שערים העונה.

שלושער עד לדקה ה-22. רגילאת כובש את הראשון (שי מוגילבסקי אתר eyoya)
המחצית השנייה הייתה כבר רגועה הרבה יותר וכולם כבר ציפו לשריקת השופט. עבד אבוסבייח (55) כבש את השמיני, זיאד אבובילאל עוד החטיא פנדל (81) ואת התוצאה חתם לא אחר מאשר רושדי סובוח, מלך השערים הבלתי מעורער של הליגה כולה שסיים עם 29 כיבושים אישיים.

על המגרש עצמו נערכה חגיגה מעט מאופקת אך בחדרי ההלבשה הרשו לעצמם השחקנים להתפרק.

חגיגה מאופקת על המגרש. שחקני שגב בסיום (שי מוגילבסקי אתר eyoya)
המאמן, מוטי דהן, אמר לאתר eyoya: "האמנתי שיהיה יותר קל אבל ההרחקה של עאטף אבובילאל ועוד כמה דברים קצת שבשו את התוכנית. שמח שהשגנו את המטרה ויש סיכוי גבוה שאמשיך".

האמין שיהיה יותר קל. דהן (שי מוגילבסקי אתר eyoya)
אגב, עבורו של דהן זוהי קדנציה שלישית בשגב שלום לאחר שאימן בהפועל משוש ועלה איתה פעמיים ליגה ב'. הוא גם אימן את הקבוצה בעונת העלייה לליגה א' אך עזב לאחר שהוכה ע"י שחקן.

מלך השערים, רושדי סובוח, לו זו הייתה עלייה עשירית בקריירה אמר: "היינו אמורים לגמור את העונה מוקדם יותר, אבל שמח שבסוף זה קרה. מקווה שיהיה בסדר בעונה הבאה".

חוגגים בסיום. אבו עג'ינה על כתפיו של עינאד אבובילאל (שי מוגילבסקי אתר eyoya)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
ליגה ב
(אמיר הואשלה: 18:58 02-05-2015)
שגב מזל טוב לרגל העלייה לליגה ב .כול הכבוד לפארס שהו משקיע את כול זמנו לטובת הקבוצה
3
מגיע לכם
(שלבי מוחמד: 23:16 02-05-2015)
שגב שלום בית חם . אני מאוד נתרגש כי המעדון הזה בנוי על אהבה . שיהיה לכם בהצלה וגם למוטי

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?