הסגנית הטובה ביותר: חבל מודיעין פירקה את עירוני לוד

חבל מודיעין פירקה 1:6 את עירוני לוד, תסיים כסגנית הטובה באיזור הדרום ותהיה הראשונה לקבל את האופציה לעלות לליגה ב'. שחר שמש עלה לשחק כחלוץ במחצית השנייה וכבש צמד

בחבל מודיעין יכולים להיות מרוצים. הקבוצה אמנם סיימה את העונה רק במקום השני במחוז מרכז, אבל היא תהיה הסגנית הטובה ביותר בארבעת מחוזות הדרום של ליגה ג', מה שיעניק לה את זכות הראשונים לעלות לליגה ב', במידה וקבוצה תתפרק.

ביום שישי אריחה מודיעין את עירוני לוד למשחק לפרוטוקול בלבד, אבל חשוב מבחינת מודיעין לאחוזי ההצלחה. השוער, שחר שמש, שבמשחק הקודם מול רחובות רצה לעלות ולשחק כחלוץ, עשה זאת הפעם וכבש צמד שלא היה מבייש אף חלוץ בכיר בליגה גבוהה יותר.

מול מודיעין התייצבה למשחק עירוני לוד הסימפטית. הקבוצה הלודאית נבנתה העונה במטרה להיות גורם משמועתי בצמרת אבל איבדה גובה במהלך העונה. בעונה הבאה, כך מבטיחים שם, ינסו לעשות עונה טובה יותר ומי יודע, אולי אף להתמודד על כרטיס העלייה לליגה ב'.

חצי השעה הראשונה של המשחק דווקא הייתה שקולה. שתי הקבוצות ניסו להגיע למצבים אך ללא הצלחה מרובה. בדקה ה-31 נפרץ הסכר. ערן חדד (שחגג בדיוק ביום שישי יום הולדת 31), הגיע לכדור רוחב ושם אותו בקלילות פנימה, 0:1 לחבל מודיעין ושער מספר 32 למלך השערים של הליגה.

שער לכבוש יום ההולדת. חדד כובש (אלון יהודיוף)
שתי דקות חלפו ועומר טייב מלוד פלט כמה מילים לא נאותות לעברו של הקוון, אדיר לבין, ולשופט, גל דסקל, לא נותר אלא להראות לו את הכרטיס האדום.

הרחקה מיותרת. טייב רואה את האדום (אלון יהודיוף)
המשחק נפתח ועד להפסקה המארחים כבשו עוד פעמיים. בדקה ה-36 אורן זוהר גלגל פנימה וקבע 0:2 וממש לפני ההפסקה חיים יפרח קבע את תוצאת המחצית, 0:3 לחבל מודיעין.

עם פתיחת המחצית השנייה הראל דרעי האורח כמעט והחזיר את קבוצתו למשחק, אבל הכדור שלו פגש בקורה. המשחק נרגע ובדקה ה-58 הגיע הרגע ששחר שמש חיכה לו שבוע שלם. ברק בר שלום נכנס לשער במקום שחקן שדה ושמש עבר לשחק כחלוץ. חלפו בקושי שתי דקות ושמש הגיע למצב מצוין אבל בעט מעל השער. עוד שלוש דקות חלפו ושמש פגש רק את הקורה, אבל כולם ידעו שזה עניין של זמן עד שהכדור שלו ייכנס. בדקה ה-74 ערכה מודיעין חילוף מעניין כאשר יו"ר הקבוצה, אבי לילוס, נכנס לשחק.

יו"ר שחקן. אבי לילוס (אלון יהודיוף)
חלפו חמש דקות והשער המיוחל הגיע. מאור לנקרי שלח כדור קשתי ארוך שפגע במשקוף שערה של לוד, הכדור הגיע לשמש שהקשית מעל השוער פנימה, 0:4 לחבל מודיעין.

שוער כובש. שמש מקפיץ מעל השוער (אלון יהודיוף)וחוגג (אלון יהודיוף)
חלפה דקה וגם צביקה אזקטלן נכנס לרשימת הכובשים כשקבע 0:5 לחבל מודיעין. קצב השערים לא נרגע וגם לוד עלתה על הלוח עם שער של אסף דדון. בדקה ה-83 חתם שחר שמש את תוצאת המשחק עם שער קליל מקרוב מול שער ריק, 1:6 לחבל מודיעין, שסיימה במקום השני ותחכה בקיץ להתפתחויות בנוגע לאיזו ליגה תשחק בעונה הבאה.

שמש (משמאל בכתום) מגלגל את השני שלו במשחק ואת השישי של קבוצתו (אלון יהודיוף)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
השופט
(ואדת ביקורת: 11:19 10-05-2015)
מקיר את השופט אישית, לא מתאים לו ביזיון כזה.......
3
אבי יא בטטהה
(רכבת ישראל: 18:17 10-05-2015)
אבי לליוס אתה שמן ועגול כמו ביצה. שכחת לפני 4 שנים היית בוכה בחדר הלבשה שיראל לא היה נותן לך לשחק
5
לה לה כנס
(אבילה : 22:07 11-05-2015)
מתי תעלה כקבוצה ממקום ראשון תמיד ניסים ונפלאות 2007\2008 עליתה ממקום שלישי והעונה ממקום שני מסכן אבי לאן תגיע תמיד עולה ליגה כמסכן
6
מרכז
(מלך שערים: 09:03 14-05-2015)
מתי תסדרו את טבלת מלך שערים מרכז בהתאחדות רשום מסודר אז למה בדאבל פס זה לא מסודר

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?