ניר קלינגר מונה למנהל המקצועי של שעריים

קלינגר במעמד החתימה עם אלדד פרי קלינגר במעמד החתימה עם אלדד פרי
כפי שפורסם לראשונה ב"דאבל פס" מכבי שעריים רשמה הערב (א') צירוף נוסף של אחד מהשמות הגדולים בכדורגל הישראלי, הפעם לצוות המקצועי של המועדון. קלינגר חתם ל-3 שנים

מכבי שעריים ממשיכה במסע הרכש שלה, והערב (א') צירפה לשורות המועדון את אחד מהאנשים המוערכים בכדורגל הישראלי לתפקיד המנהל המקצועי, ניר קלינגר.

אחרי מו"מ שנמשך מספר שבועות בין אלדד פרי, הבעלים של המועדון הרחובותי, לבין ניר קלינגר, סיכמו שני הצדדים כי האחרון ישמש מנהלה המקצועי של המועדון ב-3 השנים הקרובות.

שעריים פנתה לניר קלינגר

לאחר החתימה של קלינגר, אמר פרי: "אנו רואים חשיבות מכרעת לתפקיד מנהל ספורטיבי בקבוצה שבונה את עתידה מן היסוד. אנו מצויים בתחילת מהלך של בניית תשתיות למחלקת נוער מפוארת ולקבוצה בוגרת שתשתלב בצמרת הכדורגל הישראלי ותייצג את העיר רחובות ואזור השפלה כולו. החתמנו איש מקצוע מצויין שלקח אליפות כמאמן והוביל קבוצה לליגת האלופות. בחרנו להיקשר בחוזה ארוך טווח עם ניר כאשר המטרה לעלות לליגת העל עוד בתוך תקופת החוזה".

ניר קלינגר, שצפה בקבוצה בקרוב במשחקיה השונים אמר: "עקבתי אחרי הפרוייקט של אלדד פרי בשעריים בשבועות האחרונים. התרשמתי מההשקעה, מהתוכניות לעתיד ומהקהל המסור של הקבוצה. אני שמח מאד ומגיע לתפקיד עם מוטיבציה גבוהה ורצון להצליח. אני בטוח שביחד עם הצוות המקצועי הקיים נעמוד במטרות".

קלינגר יגיע מחר (ב') לראשונה לאימון הקבוצה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאמן חלש שמתאים לליגה א
(מיכה הזמנות: 16:56 15-11-2015)
2
בלי טועמה וקוטיבה לא ממש שווים הרבה יותר טוב שישקיע במחליפים לפצועים .
3
שעריים תעלה כי יש לה תקציב בלתי מוגבל
(אוהד שעריים ותיק : 22:41 15-11-2015)
אלדד פרי קבע יעד ששעריים תעלה השנה לליגה הלאומית וקלינגר חתם על חוזה ל-3 שנים וקלינגר קיבל מפרי הבטחה להקצות תקציבים לרכש שחקני מפתח מליגת העל ולהחליף את השחקנים הכושלים שבנודיס החתים . עם הרכש החדש שיבוא וחזרת השחקנים הפצועים שעריים תדרוס את הליגה
4
לא סומכים על בראון?
(יוסי: 06:38 16-11-2015)
5
אדם יקר ומוכשר
(יצחק: 14:22 16-11-2015)
בהצלחה