נעים מאוד: פליקס נעים מונה למאמן הפועל פ"ת

פליקס נעים (אלן שיבר) פליקס נעים (אלן שיבר)
פליקס נעים סיכם לפני דקות אחדות בהפועל פתח תקווה ויהיה מאמנה השלישי העונה לאחר מנחם קורצקי וגיא צרפתי. נעים ינסה להיות האיש שיוציא את המלאבסים לדרך חדשה כבר בשישי הקרוב, כשיעמוד על הקווים מול עירוני רמה"ש

פליקס נעים הוא מאמנה החדש של הפועל פתח תקווה. בפגישה שנערכה הערב (ב') בין הבעלים, דורון גלנט למאמן, סוכמו תנאי העסקתו והוכרז כי נעים יהיה המאמן הבא של המלאבסים ויחתום על החוזה באופן רשמי מחר.

המאמן שסיים את דרכו בהפועל כפ"ס במהלך העונה, נבחר בקפידה להיות זה שינסה להוציא את העגלה מהבוץ במטרה להוביל את הקבוצה לליגת העל, ולמעשה יהיה המאמן השלישי של הקבוצה העונה לאחר מנחם קורצקי וגיא צרפתי.
 
נעים החל את קריירת האימון שלו בהפועל עפולה ועבר בין קבוצות מהליגות הנמוכות, עד שב- 2013 קיבל הצעה מסתיו שחם, הבעלים של הפועל כפר סבא, לאמן את הקבוצה. נעים שקיבל את הקבוצה מהשרון בליגה א' ולאחר פירוק, עשה את הבלתי יאמן והעלה אותה שתי ליגות תוך שנתיים. בינואר האחרון, מעט לאחר פתיחת הסיבוב השני בליגה וכשקבוצתו ממוקמת מתחת לקו האדום, פוטר נעים מאימון הקבוצה ולמעשה סיים את הקדנצייה הקצרה שלו בליגת העל.
 
כעת, ינסה נעים להיות האיש שיוציא את המלאבסים לדרך חדשה ובשלב הראשוני להוביל אותם לניצחון ראשון אחרי שישה מחזורים כושלים. ניכר כי הפעם גלנט העדיף להעניק את המושכות למאמן בעל קבלות עם מעט יותר ניסיון מגיא צרפתי, וכזה שיוכל להפיק את המקסימום משחקני הקבוצה.
 
נעים יעמוד על הקווים כבר במשחק הליגה הקרוב ביום שישי מול עירוני רמה"ש. פ"ת ממוקמת במקום החמישי בטבלה ורחוקה 2 נק' בלבד ממקום שמוליך לליגת העל.
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עצה קטנה לפליקס
(אלןן: 19:20 01-03-2016)
אם שניר דורי נשאר בשער וגל מאיו בלם, גם אתה לצערי תל הביתה עוד כמה מחזורים. הם חסרי יכולת ומקור הבעיה שלנו. שים את פנקה בלם ואוראל כהן שוער. פשוט.
2
יאללה תעלה אותם ליגה
(בהצלחה: 19:54 29-02-2016)
3
פליקס מלך הסיגריות חח
(יהודה אברהם: 07:37 02-03-2016)
עושה אימון של שעה, ממרמר ומסכסך בין שחקנים,ורץ לסיגריות,מתראיין כמו ילד בכיתה ג,מקובע ופוגע בשחקנים בכוונת מכוון,בקיצור חלש מאוד
4
בהצלחה
(יקי: 00:36 01-03-2016)
5
פתח תקווה
(תמיר כהן צדק: 09:48 01-03-2016)
כל הכבוד לבעלים ,זה הזמן לאחד כוחות מכל האוהדים ולעודד את הקבוצה לליגת העל פתח תקווה שהפועל ולא מכבי....ייאלה הפועל
6
הפועל פ:ת
(אלי כהן: 11:47 01-03-2016)
חבל שקורצקי התפוטר .שכן אם היה נשאר גם מיקומה של הקבוצה היה בפסגה
7
מאמן חלש מאד
(הענק הירוק: 14:29 01-03-2016)
מקובע ובונקריסט עובד לפי שיטת גוטמן שפשטה את הרגל .קבוצה שיש לה את אסולין , אקסברד הזבל בן אזובן והמלך מיכאלוביץ חייבת להיות בפור 10 על כולם .

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?