משחק העונה בליגה ג': ג'וליס נגד "ממבע" הגולן והגליל

שחקני שחקני "ממב"ע" הגולן
מאבק ישיר על הכרטיס לליגה ב' ייערך ביום שבת הקרוב שמוליכת הטבלה, "ממבע" בני הגולן, תארח את סגניתה מג'וליס כשהפער בין השתיים עומד על 4 נקודות בלבד. אושרי לוי שוערה של ג'וליס: "אני מאמין בקבוצה שלי"

מי שעוקב אחרי טבלת ליגה ג' גליל עליון בוודאי שם לב שהמוליכה "ממבע" בני הגולן והגליל, הקבוצה שעדיין לא רשמה הפסד ליגה העונה, יכולה כבר בשבת לפתוח את השמפניות אם תנצח את ג'וליס מהמקום השני.

מ.ס בני הגולן, הקבוצה שרק השנה עשתה איחוד בין 4 הכפרים מג'דל שמס, עין קניה, מסעדה ובוקתה, מוליכה את הטבלה בפער של 4 נקודות מסגניתה, ג'וליס, והיא יכולה כבר בשבת לרשום היסטוריה קטנה בדמות עלייה לליגה ב'. המאמן/שחקן של "ממבע" בני גליל הגולן, וג'די קיש, אמר לקראת המשחק: "כל השבוע עשינו את כל הכנות הדרושות לקראת המשחק אני מצפה מהשחקנים שלי לעוד רגע של התעלות כדאי שנסגור את סיפור העלייה כבר בשבת אני מאמין בשחקנים שיעשו את העבודה על כר הדשא".

הקבוצה שכרה שני אוטובוסים בחינם לקהל האוהדים שמעוניין להגיע בשבת למשחק בג'וליס.

מן העבר השני מגיעה ג'וליס במומנטום חיובי לאחר שבשבוע שעבר הקבוצה ניצחה את חצור הגלילית. בשורות הקבוצה מאמינים כי היא יכולה להעפיל מהמקום הראשון, אך כדי שזה יקרה הקבוצה תהיה חייבת לנצח קודם בשבת ולקוות לעוד מעידות בדרך של "ממבע" הגולן והגליל.

אושרי לוי, שוערה של ג'וליס  שעבר דבר או שניים בכדורגל, התייחס למשחק בשבת: "משחק בין המקום הראשון לשני הוא תמיד מעניין ומסקרן. במקרה הזה פער 4 נקודות שעומד לזכות "ממבע" משמעותי מאוד.  כמי שעלה 11 פעמיים ליגה אני מנסה לשדר לחבריי בקבוצה ביטחון ורוגע לקראת המשחק אני מאמין בקבוצה שלי ובטוח שנעשה את המקסימום במשחק".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?