הישג מדהים: בני ג'ת עלתה לליגה ב'

שחקני ג'ת בחגיגות עליה (עודי ותד) שחקני ג'ת בחגיגות עליה (עודי ותד)
לאחר חמש שנות קיום עלתה בסוף השבוע הפועל עירוני בני ג'ת לליגה ב' לאחר שניצחה את מ.ס נתניה לעיני 1,000 צופים. מאמן הקבוצה ריאן טהא חגג עלייה שישית בסך הכול ושלישית ברציפות

הישג אדיר ליישוב ג'ת. קבוצת הכדורגל המקומית עלתה בסוף השבוע לליגה ב' לאחר חמש שנות קיום.

כבר בתחילת העונה הצהירו בהנהלת והקבוצה כי המטרה העיקרית היא לעלות ליגה כבר בסוף השנה ובעקבות כך החתימו את קבלן העליות המאמן, ריאן טהא. האחרון שרשם עד העונה חמש עליות, שלוש מליגה ב' לליגה א' ושתי עליות מליגה ג' לליגה ב', הוסיף לרזומה אחת נוספת, הפעם עם בני ג'ת.

"אין ספק שהעלייה עם ג'ת היא מאוד מיוחדת. הייתה לנו תמיכה גדולה מראש המועצה ומההנהלה לבנות קבוצה איכותית שנבנתה על מספר רב של שחקני בית עם תוספת של שחקנים שהגיעו מליגות גבוהות כמו אביב עזריה ושי מוטאי שהגיעו מקביליו יפו, יניב טברנציק שרשם מספר עליות ועומר גרא שחזר מהשאלה לבאקה בחודש ינואר והוסיף לנו מבחינה מקצועית ומבחינה חברתית" אמר המאמן.

אוהדי הקבוצה (עודי ותד)
ההצלחה של הקבוצה סחפה את כל היישוב וככל שחלפו המחזורים כמות האוהדים שהגיעו למגרשים הלכה וגדלה כאשר למשחק העלייה שנערך ביום שישי במגרש בטוברוק מול מועדון ספורט נתניה הגיעו לא פחות מ-1,000 צופים.

"זה דבר מופלא הקהל הביתי שלנו שדחף אותנו ונתן לנו הרבה כוח וזה עוד נקודה לעונה המיוחדת שלנו. לגבי הסגל, היה לנו שילוב מדהים של אופי וכדורגל טוב ובכל העונה לא היה ספק שאנחנו הקבוצה הטובה בליגה" הוסיף טהא שהתייחס לנקודה המיוחדת בעונה הזאת ואמר: "מה שהכי ריגש אותי זה החיבור בין השחקנים. פעמיים הפסדנו העונה ואחרי כל הפסד ידענו לחזור מיד".

לאחר חגיגות העלייה והנשף המסורתי יחלו בג'ת לבנות על העונה הבאה כאשר המטרה להתבסס על הקבוצה של העונה עם תוספת של ארבעה שחקנים בכירים בכדי להילחם גם בצמרת בעונה הבאה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד לכם !!
(דני: 17:35 03-04-2016)
2
עכשיו דרבי עם באקה
(אחמד: 17:36 03-04-2016)
3
שאפו
(יוקלה: 21:37 05-04-2016)
כל הכבוד לכם סוף סוף נאהב אתכם ולא את סכנין

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?