שוקי נגר יעזוב את מכבי יבנה, זוזוט ישאר בשל חוזהו

ישאר למרות הירידה. זוזוט ישאר למרות הירידה. זוזוט
שחקן העבר ומנכ"ל הקבוצה בעונה האחרונה יעזוב את הקבוצה בימים הקרובים וחיים אזולאי יהפוך לאיש המשפיע במועדון. המאמן יוסי זוזוט ימשיך בקבוצה אך יעבור לתפקיד מקצועי אחר במועדון

מהפכה גדולה במכבי יבנה. שחקן העבר ומנכ"ל הקבוצה, שוקי נגר, יעזוב בימים הקרובים את הקבוצה וזאת לאחר שיוסדרו כל החובות מהעונה האחרונה.

בעיריית יבנה הביעו אכזבה קשה מהניהול המקצועי והארגוני בשנה האחרונה והחליטו לבצע מהפכה של ממש במועדון. מי שיחזור לתפעל את הקבוצה הוא חיים אזולאי שעשה זאת בעבר הלא רחוק. בנוסף גורמים בעירייה אף סיפרו כי גם המאמן יוסי זוזוט אינו רצוי מבחינה מקצועית לעונה הבאה, אך בשל חוזהו לעונה נוספת במועדון אינם מעוניינים להוציא כספים מיותרים.

במועדון מתכוונים למצוא לזוזוט תפקיד מקצועי שונה כאשר מאמן אחר יוביל את הקבוצה. ביבנה לא מאמינים כי בכוחו של המאמן להחזיר את הקבוצה לליגה הלאומית ועל מנת להשלים את המשימה במועדון צריך להתבצע חריש עמוק גם בסגל השחקנים.

כבר בשבוע הקרוב יחליטו במועדון על תקציב הקבוצה בעונה הקרובה ולפיכך יעמידו מטרות וימנו את המאמן בהתאם. "מכבי יבנה הייתה מועדון איכותי בליגה השנייה וספגה מכה קשה בשנה האחרונה. נצטרך לעבוד קשה בכדי לחזור חזרה" אמרו במועדון.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
להעיף את כולם
(עגלות: 19:58 11-06-2016)
אדוני ראד העיר. אתה טוחן מים מה החזרתה את העבר. אתה לא לומד כלום לא יעזור כלום לא הנהלה ולא מאמן. תקשיב טוב בשביל שיבנה תתקדם צריך להחליף הכל גם הנהלה זו שהחזרתה וגם מאמן. מתי תבין. ודיי לטחון מיים. שנה הבה תרשום. ליגה ב.

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?