השוער מאיר כהן חתם בנצרת עילית

מצא בית חם בנצרת עילית. מאיר כהן מצא בית חם בנצרת עילית. מאיר כהן
פרסום ראשון: בגיל 44 רושם השוער האגדי את התחנה התשיעית בקריירה המפוארת שלו. המנכ"ל, גיל ברעם, ביקש מכהן להתרכז בגידולו וטיפוחו של השוער הצעיר, שגיא מלול, שיקבל את הקרדיט בתחילת העונה

השוער האגדי, מאיר כהן, ישחק בעונה הקרובה בהפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית. לפני דקות אחדות סוכם בין כהן למנכ"ל נצרת עילית, גיל ברעם, על ההתקשרות לעונה הקרובה.

עבור כהן בן ה-44 מדובר בתחנה תשיעית בקריירה מפוארת והוא יהיה השוער המבוגר ביותר ששיחק אי פעם בליגות הבכירות.

בין היתר, יתמקד כהן בטיפוחו של השוער הצעיר, שגיא מלול, אשר אמור לקבל קרדיט מקצועי בתחילת העונה כשוער הראשון של הקבוצה. לאחר שנתיים בהפועל עפולה החליט כהן לעזוב בטריקת דלת את המועדון: "אני משחק רק איפה שרוצים אותי ומחבקים אותי. יש לי בטן מלאה על עפולה. עזבתי את הקבוצה לא מסיבות מקצועיות. ואני כועס מאוד על המערכת שם".

כהן הוסיף: "אני שמח שמצאתי בית חם בנצרת עילית. אני נמצא בכושר מצוין, אכין את עצמי היטב לקראת העונה ואני משוכנע שביחד עם שגיא מלול תהיה לנצרת עילית מניה בטוחה בין הקורות".

כהן העדיף את נצרת עילית על הצעות נוספות שהופנו אליו כמו זו של הפועל איכסל שרצתה אותו לתפקיד מאמן/שוער. "הגעתי למסקנה שאני לא בנוי וערוך לתפקד גם כשוער וגם כמאמן. יש לי עדיין מה לתרום כשוער כדורגל בלבד, ורק לאחר שאפרוש בעוד מספר שנים אהפוך למאמן" כך סיכם השוער.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מאיר כהן
(אבי: 19:30 13-06-2016)
ממש שוער אגדי שיחק בצ'לסי, ברצלונה,ליברפול,ונבחרת ישראל,וגם במשחק השרוכים
2
שוער ואישיות למופת
(Etai kobi: 11:00 14-06-2016)
אהוב בכל המובנים מאיר כהן האגדי
3
תשובה לתגובה 1
(איתן טייב המלך!: 13:48 16-06-2016)
לתת לך תזכורת שגם יוסי אבוקסיס אדריכל משחק האליפות הכי מתוקה בעולם משחק השרוכים כהגדרתך,שיחק וכיכב בקבוצה ואף היה הקפטן של הקבוצה המתועבת והבזוייה שלך הגועל ת'א,לאחר אותו משחק...

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?