דודו בן שושן חתם בהפועל מרמורק

דודו בן שושן במעמד החתימה דודו בן שושן במעמד החתימה
פרסום ראשון: הפועל מרמורק ממשיכה במסע ההחתמות שלה והערב (ה') צירפה לשורותיה את דודו בן שושן שחוזר לשתף פעולה עם ארז בנודיס. "בן שושן הוא שחקן אדיר שאם יחזור ליכולתיו, הוא יהיה פאקטור משמעותי"

הפועל מרמורק ממשיכה במסע ההחתמות והערב (ה') הקבוצה צירפה לשורותיה את הקשר דודו בן שושן.

השחקן נחשב בשנים האחרונות לאחד הקשרים המובילים בליגה אך, בעונה האחרונה פציעה קשה מנעה ממנו להיות חלק מהעלייה של מכבי שעריים. השחקן שותף רק בארבעה משחקים בעונה האחרונה בגלל אותה פציעה ובעונה הקרובה מעוניין לחזור לבמה המרכזית דרך הפועל מרמורק.

השחקן נפגש הערב עם יו"ר מרמורק, אילן סגל, והשניים סיכמו על חוזה לעונה הקרובה. בן שושן חוזר לשתף פעולה עם המאמן ארז בנודיס שמעריך את השחקן ואף הביא אותו בעבר למכבי שעריים.

במרמורק התייחסו להחתמה של הקשר ואמר: "בן שושן הוא שחקן אדיר שאם יחזור ליכולתיו מהעבר, הוא יהיה פאקטור רציני".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אם יחזור ליכולותיו
(שערוקי: 00:47 24-06-2016)
דודו שחקן ואדם נפלא , אבל הוא פצוע כבר שנתיים ויותר . הגוף זקן . אבל כמובן שיש את בנודיס החבר שמביא חבר אז הכל בסדר . אם את אולמרט ודרעי הכניסו לכלא , צריך להכניס את בנודיס בפנים על כל בערבוביה שלו . מסכן לודריק - ארז אכל לו את הלב והשאיר אותו עם חוב
2
בנודיס תתבייש
(חנן עדני : 00:57 24-06-2016)
איך זרקת את השחקן/שוער מצטיין דין אזולאי שהיה קפטן . על זה אתה תכשל ותזרק בבושה - מאמן חלש ופחדן השחקנים כבר לא מאמינים למה שיוצא לך מהפה חסר ביטחון שכמוך - יאללה שעריים יאללה פרי ושלום ועכשיו אני מר עדני חנן . אני זוכר שזרקתי אותך גם ממרמורק
3
בנודיס יחלש
(קריית גתי: 10:26 24-06-2016)
אלוהים ישלם לך על זה שהורדת אותנו ליגה מאמן שיודע רק לערבב חבל על מרמורק שאתה תהרוס גם אותם.
4
כנסו
(ארגמןן: 15:17 24-06-2016)
דודו בן שושן המלך שחקן הכי טוב בליגה גם כשהוא פצוע .. דין אזולאי חייב דיאטת כרוב חזקה ,הוא לא מתאים לקבוצה שבנודיס בנה השנה ..קבוצה לעלייה זה לא קבוצה של שנה שעברה של שלומי עמר ועוזרו המהולל מני מאמן שוערים,גנן,עוזר מאמן,חייל של חנן עדני הגנב ..
5
מספר 4 חבר של בנודיס
(יודע דבר: 17:44 25-06-2016)
בנודיס תפסיק לשלוח ״כתבי חצר״.אתה כישלון שיודע בתוך תוכו שכל מה שאתה נוגע הופך שחור.עמר עשה עונה גדולה,מני עושה מה שדורשים ממנו ,דין אזולאי נתן עונה גדולה !!!! תתבייש בנודיס אתה אדם קטן,מערבב שדואג רק לעצמך ועושה יחסי ציבור כאילו אתה אדם ענק.אדם קטן
6
דין תפסיק לכתוב תגובות לעצמך ארז בנודיס מאמן גדול תשאל את כל החברים שלך בעצמם יגידו ..! כל בן אדם בליגה א' ובליגה לאומית אוהבים את ארז . ויודע מה כואב לך שאתה יודע את זה הלוואי בנודיס היה שולח אנשים לכתוב הבעיה הוא לא כמוך הוא מתעסק רק בכדורגל!

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?