חופים: דייגיניו חתם בראש העין

חוזר לקדנציה נוספת. דייגיניו בשחור חוזר לקדנציה נוספת. דייגיניו בשחור
הזר הברזילאי המצוין נחת שלשום בארץ וכבר ערך אימון ראשון עם הקבוצה. אילן צרפתי: "מדובר בשחקן מצוין שכבר הוכיח את עצמו בעבר ואני מקווה שיוכיח גם הפעם"

קבוצת החופים של ראש העין מתכוננת למשחק הקרוב מול מכבי חיפה וביצעה אתמול (ד') את אחת ההחתמות המרשימות של העונה כאשר צירפה לשורותיה את הזר הברזילאי דייגיניו.

השחקן, שנחשב לאחד הזרים הטובים שנחתו אי פעם בישראל, מגיע לקדנציה נוספת בראש העין לאחר שזכה עמה באליפות לפני מספר שנים ואף כיכב גם במדי נתניה.

השחקן נחת שלשום לפנות בוקר וכבר ערך שני אימונים. צירופו של דיגייניו אמור לחזק את הקבוצה לקראת המשחק החשוב מול מכבי חיפה ביום שישי. הגעתו של הזר תמלא את מקומו של אדוארדו חימנז שעזב את הקבוצה ויחבור לסלבדור צ'יקי שמרשים עד כה בישראל.

ראש העין מגיעה למשחק מול חיפה בידיעה כי רק ניצחון עומד מול עיניה וזאת לאחר הפסד מפתיע לתל אביב במחזור האחרון. מאמן הקבוצה, אילן צרפתי, התייחס להגעתו של הזר החדש: "דייגיניו הוא אחד הזרים הטובים שנחתו בחוף פולג. הוא עשה זאת בעבר ואני מקווה שיוכיח את עצמו גם הפעם. לגבי המשחק מול חיפה, מדובר במשחק חשוב ומשמעותי עבורנו. אנחנו מגיעים לאחר עבודה קשה ומלאי מוטיבציה לשמח את הקהל שלנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?