עירערה את ערערה

קיץ מלא תהפוכות עבר על הפועל בית שאן/מסילות. איחוד עם הבקעה שלא יצא אל הפועל והסתיים בטונים צורמים ואיחוד בלתי רשמי עם מכבי בית שאן גרמו לפתיחה מאוחרת של האימונים. למרות זאת, עם הרבה כישרון וברק של הקישור וההתקפה הצליחו הבית שאנים/מסילותים לנצל עייפות ועצבנות של ערערה ו"לדפוק" ארבע חתיכות בדרך למפגש עם בני בקה בסיבוב הבא.

השבוע התלונן בפנינו ובצדק, יו"ר הפועל בית שאן/מסילות כי בכל הידיעות שלנו השמטנו את השם מסילות. "מסילות לא נעלמה מן המפה" הדגיש. לכן בכתבה הקפדנו על הצירוף המלא של שם הקבוצה, טוב שלא היה איחוד עם בקעת הירדן...

בחום כבד, ותחת צום הרמאדאן בו הם נמצאים, אירחו שחקני ערערה את אלו של בית שאן/מסילות למשחק במסגרת המחזור הראשון של גביע המדינה.

 

 דביר תורג'מן באדום כבש והיה פעיל מאוד בחלק ההתקפי


כבר מן הפתיחה המגמה הייתה ברורה וניתן היה לראות מי הקבוצה שמחוברת יותר. האורחים מבית שאן/מסילות השתלטו על מרכז השדה והצליחו לשלוט בכדור מרבית הזמן, אך כשהגיע לרחבת היריבה חסרו את המסירה האחרונה. שתי החמצות מול שוער ובעיטה של דביר תורג'מן לקורה תסכלו את האורחים שלא הצליחו לכבוש, כשמנגד ערערה יוצאת למתפרצות מסוכנות בראשותו של הרכש מברטעה עבדלמאלק כבהא. המחצית הראשונה שהייתה דיי רדומה הסתיימה ללא שערים.

 

אליאור אוחיון בתוך דבוקת שחקנים של ערערה. המצטיין במגרש עם צמד.

 

במחצית השנייה היה חם. חם מאוד. תרתי משמע. המגמה לא השתנתה והאורחים המשיכו להחזיק יותר בכדור אך חסרו רגל מסיימת. עד הדקה ה-60. כדור רוחב של דביר תורג'מן מהאגף הימני עבר שני שחקנים ועמוס קלס בעט חזק מתוך הרחבה ופתח את מסכת הכיבושים לעונת 2010/11. לאחר הגול הראשון השתחררה בית שאן והחלה להניע את הכדור במהירות ולהגיע להזדמנויות ובדקה ה-70 הכפילה את התוצאה מבעיטה על סף הרחבה של אליאור אוחיון. שחקני ערערה שבאו בטענות רבות לשופט וקווניו, למרות שאלו היו מצוינים ושלטו היטב במשחק.

 

השופט, חן אורפז מרחיק את אבו רימי. שחקני ערערה איבדו את הראש.

 

בדקה ה-65 איבד דיא אבו רימי את הראש כשפגע במתכוון בקשר עמוס קלס וראה את הכרטיס האדום. בדקה ה-78 כבש דביר תורג'מן בנגיחה לאחר כדור קרן את השלישי של בית שאן, ועשר דקות לסיום נחתמה תוצאת המשחק כשקלס שלח את מוחמד זועבי (סטף) לתוך הרחבה, זה הוכשל והשופט סימן לפנדל. סטף, שנפל לא טוב על היד יצא מהמגרש על אלונקה ופונה לבית החולים. את הפנדל לקח אליאור אוחיון והשלים צמד פרטי. עד הסיום הורחק אחמד עקל מערערה לאחר שפגע ללא כדור בתורג'מן האורח. בסיום 4-0 לבית שאן/מסילות שתארח בשלב הבא את בני בקה.

 

מוריס אוזן, מאמן בית שאן/מסילות. מחכה לבני בקה בשלב הבא.
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה וחרפה להתאחדות !!
(שחקן מוסלמי : 21:08 04-09-2010)
כול שנה אותה הסיפור ,ההתאחדות ממשיכה להתעלם מהמגזר המוסלמי ומתחילה את הליגה בחודש הרמדאן ,זה פשוט בושה וחרפה ,מה הבעיה לדחות בשבוע את פתיחת משחקי הגביע ולאפשר תחרות שיויונית בין הקבוצות ?! זה פשוט עוד שיטה לדפוק את המגזר ! בושה .
3
ב"ה תהיה מאמן מס. 1
5
ראג'ה תתעורר
6
מסילות בית שאן זה מותג
(דורי: 14:46 05-09-2010)
לאוהדי מסילות בואו נתאחד אבל תזכרו הפועל בית שאן זה מותג

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?