שלו ברוור בדרך להפועל "רובי שפירא" חיפה

בדרך חזרה ללבוש אדום? ברוור (וואסים מוואסי) בדרך חזרה ללבוש אדום? ברוור (וואסים מוואסי)
כחלק מההכנות לקראת העונה הקרובה המגן השמאלי הפך להיות האופצייה הרלוונטית ביותר להגיע לקבוצה במקומו של שמעון הרוש, שלא ימשיך לעונה נוספת. מאמצים למצוא מגרש ביתי בחיפה

הפועל "רובי שפירא" חיפה ממשיכה בהכנות לקראת העונה הקרובה. לאחר החתמתו של השוער חיים זיסקינד והארכת חוזיהם של גדי מלסה ושלומי בן עשור, בצוות המקצועי מעוניינים להחתים שחקן בעמדת המגן השמאלי שיחליף את שמעון הרוש שככל הנראה יצטרף להפועל עכו מליגת העל.

המועמד העיקרי לאייש את מקומו של הרוש הוא לא אחר משלו ברוור. כזכור, המגן השמאלי ששיחק בעונה החולפת בקריית אתא כבר חתם בשורות האדומים בתחילת העונה שעברה, אך לאחר מספר ימים ביקש להשתחרר במפתיע, אך למרות זאת ברוור עדיין הוא עדיין המועמד הבכיר ביותר להגיע לאדומים מחיפה.

בנוסף, גם שמו של החלוץ אלון בוזורגי עלה כמועמד להגיע. בעונה החולפת כבש בוזורגי 15 שערים במדי מכבי צור שלום בכל המסגרות, והיה הגורם המשמעותי ביותר שהשאיר את המועדון הצפוני בליגה.

בנושא אחר, מאז סיום העונה הנוכחית ובמיוחד בשבועות האחרונים, בהנהלת הקבוצה משקיעים את מירב המאמצים במציאת מגרש ביתי אשר ימוקם בעיר חיפה. בועד המנהל יעשו הכל כדי שבעונה הקרובה הקבוצה תשחק במגרש ביתי שימוקם בעיר ולמעשה יקל על האוהדים ויגדיל את הכמות במשחקי הבית.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
גם דניאל ברק נשאר
(החתמות: 11:58 15-06-2017)
שכחתם שגם דניאל ברק נשאר.

סקר דאבל פס

איך צמד המשחקים בין טבריה לכפ"ס יסתיים?