מכבי אחי איכסל בדרך לדאבל הסטורי

מכבי אחי איכסל מליגה ג' מחוז יזרעאל בדרך הבטוחה לליגה ב מחוז צפון לאחר עונה מרשימה ביותר עם 19 נצחונות,2 תוצאות תיקו והפסד בודד במהלך העונה. סיפור הקבוצה המיוחדת בכתבה שלפניכם.

בשבת מארחת קבוצת מכבי אחי איכסל מצמרת ליגה ג' מחוז יזרעאל את הפועל כעביה החלשה מהתחתית. נצחון או תיקו במשחק לאחי איכסל יבטיחו בצורה סופית את עלייתה לליגה ב' כקבוצה במקום הראשון המחוז.

חברי הקבוצה הינם צעירים מקומיים, שעמלו קשות יחד עם ההנהלה ע"מ לייסד את הקבוצה, והם שמו להם למטרה להעלות את רמת הספורט בכפר ולהנחיל לצעירים רוח ספורטיבית, וכמובן למשוך קהל למגרשים ע"מ ליהנות במקום להתעסק בפעילות שלילית.

 

מכבי אחי איכסל,ליגה ב בפתח.

 

מכבי אחי איכסל זכתה השנה גם בגביע המחוז ולכן יהיה זה למעשה הישג כפול "דאבל" אליפות המחוז וגביע המחוז.

הקבוצה קיימת שלוש עונות בלבד ולמעשה בשנתיים הקודמות שיחקה בליגה ג' שומרון ובשנתה הראשונה אף זכתה בגביע המחוז.

 

איכסל עם גביע המחוז הראשון לפני כשנתיים עוד במחוז שומרון.

 

בשנה שעברה סיימה במקום השלישי בליגה ג' שומרון והשנה עם החלפת המחוזות והמעבר לליגה ג' יזרעאל היא צפויה לזכות בהישג המרשים של העפלה לליגה ב.בקבוצה משחק החלוץ טהא זבידאת שהגיע העונה לקבוצה ושהבקיע כבר עבורה 29 שערים (28 בליגה) הוא ידוע כנוגח טוב וחלק גדול מהשערים הובקעו בנגיחות.טהא זבידאת עבר בתחילת העונה שעברה למכבי ג'ת אלהלי והעלה גם אותה לליגה ב' (הבקיע 19 שערים מתוכם 17 לג'ת אלאהלי) השנה הוא חזר לאיכסל ומעלה אותה לליגה ב' .

 

מימין חבר ההנהלה פהים דראושה,המאמן ג'מיל זעאתרה,עוזר המאמן(עם גביע המחוז)השאם דראושה,חבר ההנהלה ואיל חליליה ומנהל הקבוצה אחמד סעדי.

 

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד איכסל על עונה טובה
(סלאמתק: 12:53 23-04-2009)
אבל המבחן יהיה בליגה קצת יותר רצינית ונראה מה יהיה בליגה ב
2
עכגדעג
(יוספ: 08:31 24-04-2009)
מגיע למכבי ולשני מאמניה הישאם וגמיל
3
איכסאל מכבי
(חליליה: 21:08 30-04-2009)
מברוק אחי איכסאל ממשיכים כך בעונה הבא יללה קדימה מכבי לעוד הישיגים

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?