בגלל שמסי לא שיחק

שנות ה-80 וה-90 העליזות סיפקו לנו הרבה תוצאות אסטרונומיות. היה זה כשהפרש שערים עדיין היה קובע. ביום שישי קיבלנו "פלאשבק" כשעירוני מודיעין הלמה ללא רחם בהפועל רמלה האומללה ושחטה אותה 0:21 (!!!). בקבוצה החלשה בארץ ידעו לתרץ: "זה היה בגלל שמסי שלנו לא שיחקו".

החיזוק שקיבלה הפועל רמלה מצד קהילת האולים החדשים מפרו בעיר נטעה בנו תקוות כי הנה מסתיימים ימי הביזוי העצמי שלה. אפילו היו"ר, משה דבוש החל לדבר בצורה אחרת. בתחילת העונה זה נראה ורוד. הפסד מינימאלי בגביע למ.ס. ראשל"צ וניצחון על צעירי אלמחדי נתנו אשליה כאילו הקבוצה יוצאת לדרך חדשה. ההתרסקות במחזורים הבאים ניפצה את האשליות. המיזם שגם כך היה תלוי על כרעי תרנגולת נראה בדרך להתרסקות.
האמת שאפילו, עירוני מודיעין לא ציפתה למשחק כ"כ קל. השמועות על ה"זרים" של רמלה והתוצאה היפה שהשיגו בשבוע שעבר נגד מצליח (הפסד 3:2) הכניסו את שחקניו של חגי קול לדריכות. בפועל הגיעה רמלה הגיע ללא שחקני הרכש ועם 13 שחקנים בלבד.. אולי הם חזו את הבאות. ביום כזה אפילו מסי האמיתי לא היה עוזר לרמלאים.
את המשחק פתחה מודיעין בסערה. כבר בדקה ה 5 פרץ אוהד פחימה באגף שמאל, אסף כהן ביצע עקיפה, קיבל את הכדור, חדר לתוך הרחבה וברגל שמאל הקפיץ כדור לנועם מזרחי שנשאר מול שער חשוף ומשלוש מטר נגח פנימה, 1-0 למודיעין.


פתיחה סוערת. נועם מזרחי חוגג את הראשון (צילום: פזי שינדלר)

דקה 7 דאבל פס בין אוהד פחימה לניסן עזרן שהכניס את ג'וי דימוס לתוך הרחבה. האחרון הוציא רוחב ונועם מזרחי כבש בקלילות. 2-0 למודיעין.
דקה 9. כהן הכניס את לי לוי לרחבה, זה בעט מצויין, שוער רמלה הדף ודימוס הגיע לכדור החוזר ובעט פנימה, 0:3. דקה 11: כהן יורה כדור מרחוק, שוער רמלה הדף ונועם מזרחי דחק פנימה את שערו ה-3 והרביעי של מודיעין כשבקושי 10 דקות חלפו. בקצב הזה 36-0 היא תוצאה ריאלית...
דקה 16 ואסף כהן הוציא כדור לניסן עזרן שירה ממרכז הרחבה לרשת, 5-0. דקה 18 דימוס חדר לרחבה, הוציא לניסן עזרן שעמד על קו ה 16 ומשם בעט כדור מדוייק לרשת העליונה 6-0 למודיעין..


הריטואל נמשך. עוד שער של מזרחי (צילום: פזי שינדלר)

דקה 26 נועם מזרחי כבש שוב. לי לוי חדר לרחבה, חלף על פני שני שחקנים, הוציא לנועם מזרחי שגלגל פנימה, 7-0. דקה 32 אסף כהן מבצע חילופי מסירות כפול במרכז המגרש עם ציון אמיר בסיומן הכניס הראשון בכדור עומק נהדר את נועם מזרחי שמול השוער גלגל פנימה, 8-0 למודיעין. דקה 34 וגם לי לוי שחגג יום הולדת הצטרף לחגיגה. זה קיבל כדור מאסף כהן באגף הימני, חלף על פני שני שחקנים ובעט לרשת הגבוהה, 9-0 למודיעין. דקה 39 ונער היומולדת, כובש שוב. כהן הכניס לו כדור נהדר שהשאיר אותו מול השוער, הראשון חלף על פניו וגלגל פנימה, 10-0. דקה 42 וכבר 11-0. ניסן עזרן מסר מצויין לדימוס והאחרון ירה מ 16 מטרים כדור שנעצר רק בחיבורים של שוער רמלה האומלל. דקה למחצית פרץ לי לוי, חדר לרחבה, כגביה כדור מדוייק ואוהד פחימה שהגיח מאחור בעט מהאויר פנימה, 12-0 במחצית. הקצב ירד ל 24-0....


במחצית קצב של 24. גו'י דימוס אחרי עוד שער (צילום: פזי שינדלר)

המחצית שניה נפתחת בדיוק כמו הראשונה. נועם מזרחי קיבל כדור נהדר מניסן עזרן, ביצע מסירות כפולות עם יוני זכריה בסיומן קיבל את הכדור על קו ה -5 כדי לעשות 13-0. כאן הורידה המארחת הילוך, החלה להניע כדור בסבלנות ומשכה את הדקות.
זה לא הפריע לה להמשיך ולכבוש. בדקה 64 ביצע אסף כהן דאבל פס עם יוני זכריה והכניס את לי לוי מול שוער רמלה. הריטואל חזר על עצמו בגלגול קליל לרשת, 14-0. דקה 67 קיבל יוני זכריה כדור ברחבה מאוהד פחימה ובנגיעה קלה דחק את ה- 15-0 של מודיעין. דקה 78 ושוב היה זה זכריה שקיבל הפעם ממזרחי, חלף על פני השוער וקבע 16-0.
יש עוד... דקה 81 וגם המחליף מתן מלכה הצטרף לחגיגה כשקיבל כדור ברחבה מאסף כהן וגלגל לפינה הרחוקה, 17-0. דקה 82 המהלך של המשחק. כדור חופשי של מודיעין במרכז המגרש, מתן מלכה הוציא לאסף כהן שבנגיע הכניס כדור בין שניים ללי לוי. זה החזיר בנגיעה לכהן ששוב בנגיעה הכניס את יוני זכריה מול השוער והאחרון חולף על פניו של האומלל וכבש את ה18 של מודיעין
דקה 83 ושוב היה זה זכריה בדאבל פס מצויין עם אסף כהן שקיבל את הכדור ברחבת ה-5, השכיב את שוער רמלה ועוד שני שחקני הגנה והקפיץ מעליהם את ה-19-0 של מודיעין.


הקצב ירד במחצית השנייה. ניסן עזרן חוגג עוד שער (צילום: פזי שינדלר)

בדקה ה-87 הכשיל, עידן כהן את אסף כהן מאחור. השופט שלף לעברו את הצהוב השני ואת האדום למרות בקשתם של שחקני מודיעין לא להרחיק את האחרון.
דקה 88 קיבל לי לוי כדור מניסן עזרן, פרץ לרחבה, הוציא לנועם מזרחי שכובש את ה-7 שלו במשחק ואת ה-20 של מודיעין. דקה 89 והחגיגה סוף סוף הסתיימה. פחימה התנהל עם הכדור באגף שמאל, מסר למתן מלכה שראה את ההצטרפות של אסף כהן מאחור, העביר אליו את הכדור וכהן ירה מ 18 מטר אל בין חיבורי הקורות של שוער רמלה 21-0 למודיעין. שער לקשר לבישל עוד 9 שערים..‬
"אם מסי שלנו ויתר הפרואנים היו משחקים זה לא היה נגמר ככה", אמר שחקן רמלאי בסיום המשחק...

היה חסר לרמלה. "מסי" (צילום: גיא גולדפרב)

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רמלה
(הקפטן יוסי חן: 09:53 24-10-2011)
את האמת חייבים להחזיר את הפרואנים , כי אם לא אנחנו נתרסק מדי שבוע...
2
הצגה מדהימה של מודיעין
(איתי: 14:59 24-10-2011)
נותן ביטחון לפני משחק הגביע החשוב מול הפועל מצליח. מצד שני, חייבים לעלות ליגה כדי שלכל משחק יהיה ערך ספורטיבי ויהיה עניין במשחקים, שלא נראה משחקים בהפרש של תשעה ועשרה שערים ואפילו יותר.
3
עלייק מסי
(מודיעין: 16:55 24-10-2011)
גם עם הפרואנים רמלה הייתה סופגת אם לא 21 אז לפחות 15... כמו שקיבלו מגבעת זאב עם הפרואנים.. ודרך אגב במשחק נגד מודיעין רמלה החליפה איזה 5 פעמים סרט קפטן חח
4
לכל שחקן צבע גרב אחרת איפה השופט !!
5
אוף זה לא פייר תמיד הקבוצה הרחובותית בפלייאוף התחתון נדפקת, אין אין אחנו אפסים, אין לנו כספים לשחקנים, ראש העיר לא מזיז כמה לירות,נמאס נמאס כמה אפשר לראות אותה, גם בליגה ג' אחנו לא מנצחים איזו בושה, מצידי שלא יעסקו בכדורגל, משחק הבא אני רוצה מלחמה
6
במקרה של שיוויון נקודות? מאזן פנימי בין הקבוצות או מה?
7
לאיתי
(שימי: 08:33 25-10-2011)
כן גבר מצב המשחקים בין 2 הקבוצות קובע במידה ותיקו זה מספר הנצחונות וכדומה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?