משוש לא ששה להתפרק

קבוצת משוש-שגב שלום שירדה לליגה ב' ,אולי לא ששה להתפרק אבל המשמעות המעשית של אי התייצבות לרישום ואי בקשת ארכה היא בעצם פרוק הקבוצה ופינוי מקום לקבוצה מליגה ג' כשהפועל רהט היא המועמדת הראשונה לתפוס את מקומה. מאמן רהט :"אנו ערוכים למצב החדש ונתחזק בהתאם".

היום בשיחה לדאבל פס אומר יושב ראש קבוצת משוש עאטף אלחמאמדה "לא ביקשנו ארכה מההתאחדות ולמעשה אנו לא נרשמים ולא נשחק העונה,לא עשינו את הצעד בשמחה יכולנו בהחלט להסתדר עם בעלי החוב אולם השאלה הגדולה היא איך ממשיכים הלאה,נכון שמאוד חשוב להמשיך קבוצת כדורגל במיוחד באיזור שלנו שזה באמת תורם הרבה ,אולם כנראה שאין מנוס ".
במצב העניינים הזה נראה שהקבוצה מליגה ב' דרום ב' ,לא תהיה חלק מעונת המשחקים הקרובה ולכן מקומה ייתפס ע"י הקבוצה שהגיע למקום השני בליגה ג' במחוז הרלוונטי שהוא מחוז מרכז כלומר הפועל רהט.
מאמן רהט חסן עטאייטה ל"דאבל פס" : אנחנו כבר ערוכים למצב הזה זמן רב שכן היינו מודעים למצב העניינים במשוש אולם עד שזה לא נסגר אז זה לא סופי ואני מחכה לקבל את החותמת הסופית מההתאחדות " לשאלה איך נערכת רהט למצב החדש שמסתמן כלומר משחק בליגה בכירה יותר ,אמר חסן :"אנו נחזק את הסגל הנוכחי ,רוב שחקני הבית צפויים להמשיך ואני מדבר על חיזוק של שלושה שחקני חוץ בתפקידי שוער קשר וחלוץ ".

אמיר אלפיניש מרהט חוגג עם האוהדים ..יחגגו כנראה בליגה ב' (צילום לירן דורף)תגובות

+ הוסף תגובה
1
סוף סוף! 2 ציפורים במכה, גם נפתרנו מהשויצרים הבליינים משגב שלום וגם הרווחנו עוד קבוצה בליגה ב'. איזה אושר!!! מקווה רק שיספיקו להעמיד קבוצה ראויה לליגה ב' יותר טובה משנה שעברה.
2
בהצלחה להפועל רהט
(עומר אלעוברה: 15:42 19-08-2009)
סוף סוף הפועל רהט עלו..מה שאומר שגם הבוגרים וגם הנוער עלו ליגות...בהצלחה לשתי הקבוצות...
3
רהט אימפריה
(רהט אימפריה: 21:21 19-08-2009)
באמת מזל טוב הגיע לנו מקווה שיעמידו קבוצה טובה נתמוך בכם לאורך כל העונה רק שאלי דבש ימשיך מישהו יודע אם הוא ממשיך?

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?