אביסדריס: "הלכתי מהר מדי לליגת העל"

רגע לפני שהוא משתקע סופית בגלבוע וחוזר לאזור הצפון, החלוץ החדש שלומי אביסידריס, מתראיין לראשונה ומספר על ההחלטה לחזור מליגת העל לליגה א'

החלוץ החדש של אסי גלבוע שלומי אביסדריס רק בן 23 אבל כבר הספיק לעבור לא מעט בקריירה הקצרה. אביסידריס גדל בקריית שמונה ונחשב לאחד הכישרונות הגדולים של המועדון מאז ומעולם. הכישרון שלו אומנם תפס את עיניו של רן בן שמעון לפני שלוש שנים אבל התנהגותו של החלוץ פגעה בו והוא שוחרר. משם עבר שלומי להפועל רעננה. ברעננה הוא פרח ולאחר חצי עונה קרא לו יוסי אבוקסיס, שהיה אז מאמן בני יהודה. בסיום אותה עונה עזב אבוקסיס והגיע קשטן שלא בנה על החלוץ ולאחר כשנה שלא שיחק כדורגל סדיר הוא החליט לבוא לגלבוע. "אני אמור כבר מחר להצטרף לאימונים לאחר שאסדר את כל הסידורים באזור המרכז" אמר החלוץ.

בדיעבד, זו לא הייתה טעות להגיע לליגת העל?

"הלכתי מהר מדי, זה היה קצת פזיז. מצד שני נתתי חצי עונה נהדרת ברעננה ופרחתי וכאשר קיבלתי הצעה מאבוקסיס, לא חשבתי פעמיים. אבוקסיס מאוד אהב אותי ואז הגיע קשטן שלא כל כך אהב אותי. אני רק בן 23 וכל עתידי עוד לפניי"

מאיזה מקום בקריירה שלך אתה מגיע לגלבוע?

"זו ירידה לצורך עלייה. אין לי ספק שעם עבודה קשה אני מספיק טוב בשביל לחזור לרמות הגבוהות".

לאורך הקריירה דיברו עליך כשחקן בעייתי.

"זה לא נכון. עשיתי טעות בגיל 18 אבל מאז התבגרתי והשתניתי. אפשר לשאול את כל המאמנים שלי בשנים האחרונות וכולם יגידו שהשתניתי. אני גם נמצא עם הסוכן שלי כבר מספר שנים וכולם רואים שאני לא בעייתי בכלל".

מה המטרה של אסי גלבוע כעת?
"לא דיברו איתי על מטרות אבל ממה שאני מבין מחבריי לקבוצה, אנחנו חזק בפלייאוף ונעשה את המכסימום בכדי להצליח. יש לנו קבוצה טובה ומאמן מצוין שמאמין בי ואני רוצה להחזיר לו על המגרש".


תגובות

+ הוסף תגובה
1
'שלומי חבל עליך'
(איציק א: 19:01 16-01-2013)
שלומי אתה חלוץ מצוין אבל אתה שחקן בעייתי..ירדת לליגה א' אבל אתה ברמה של ליגה לאומית ומעלה...אתה צריך פשוט להפסיק עם השטויות...וחבל שבחרת דווקא באסי גלבוע......כי אין לה כבר שום סיכוי........
2
הצלחה שלך עם אסי ואתה ענק . כל השאר מ פ ח ד י ם....
3
שלומי
(אסינדרלה: 17:06 18-03-2013)
שלומי אביסידריס השחקן הכי מוכשר מכל הליגות הנמוכות וגם בליגת העל הוא בין הכישרונות הגדולים הוא שחקן מוכשר מאוד

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?