יקנעם: ניצחון על בני ג'ת יבטיח כמעט סופית עלייה

משחק העונה: הפועל יקנעם תארח (שישי, 13:15) את בני ג'ת למשחק העונה כשניצחון של המקומיים יבטיח כמעט באופן סופי את העלייה לליגה ב'. המאמן אלי מזרחי הפציר בחניכיו: "לא להתייחס לכל המסביב". ביקנעם מצפים ל-400 צופים

רגע האמת של העונה: הפועל יקנעם, שסימנה לעצמה כבר בפתיחת העונה את העלייה כמטרה מרכזית, תפגוש ביום שישי למשחק העונה בליגה ג' מחוז שומרון את הפועל בני ג'ת, במה שעלול להיות משחק העלייה של הקבוצה לליגה ב'.
אווירת חג השתלטה על העיר בימים האחרונים זאת לאחר שהחניכים של המאמן אלי מזרחי ניצחו בשישי שעבר את בית"ר פרדס חנה 1:4 ויגיעו למשחק העונה בפער של 4 נקודות על בני ג'ת ובפער של שתי נקודות על פרדס חנה ליאור בוקר שבמקום השני אך עם משחק עודף.
משמעות המשחק ברורה לכולם: ניצחון על ג'ת תביא לכך שיקנעם תפתח פער 5 נקודות מפרדס חנה ו-7 מג'ת כשנותרו שלושה מחזורים לסיום העונה, ולמעשה תבטיח כמעט באופן סופי את העלייה לליגה ב'.
ביקנעם מצפים לכ-400 צופים במשחק, כשלפחות מאה אוהדים מג'ת גם צפויים להגיע. אגב, גם צופים מפרדס חנה שתהיה חופשית במחזור הנוכחי צפויים להגיע למשחק וניראה שהאווירה ביקנעם תהיה חגיגית במיוחד.

בונים על הניסיון של השחקנים
המאמן אלי מזרחי הבהיר כל השבוע לשחקניו שהם חייבים להגיע מרוכזים למשחק הקרוב, וביקש מהם לא להתייחס לכל המסביב ולהגיע למשחק כשהם מציגים את רמת הנחישות, ההקרבה ואת הכדורגל היפה שהציגו לאורך כל השנה. ביקנעם בונים על העובדה שבקבוצה משחקים הרבה שחקנים מנוסים דוגמת אמיל קסטיאל, מוטי בן חמו, קובי פרץ, אורן בן חמו, אורן פלאש, לירן מוסבט ואחרים ומאמינים שהניסיון של אותם שחקנים יביא לכך שהם יעמדו במשימה.
ביקנעם החליטו שלא להכין בימות חגיגות או דברים מסוג זה כדי שלא לגרום לשאננות בקרב השחקנים אך האוהדים מכינים תפאורה ותצוגת עידוד. בעיר נתלו השבוע פוסטרים שקוראים לקהל להגיע והיום בשעה אחת ורבע בצהריים מקווים במרכזי הספורט יקנעם ימלאו התושבים את האצטדיון המקומי.


           בונים על השחקנים המנוסים. שחקני יוקנעם בפוזיציה שכיחה העונה 


"אני בטוח שהם יעשו את העבודה"
בקבוצה הבוגרת הושקעו השנה משאבים רבים ובמועדון הציבו עם הקמת האצטדיון החדש את העלייה לליגה ב' כמטרה העליונה של המועדון, מטרה אותה הם מקווים להשלים בשבועות הקרובים.
יו"ר הפועל יקנעם ויו"ר דירקטוריון מרכזי הספורט ירון חן התייחס למשחק העונה הקרב ואמר: "מדובר ביום חג לעיר. הבטחנו שנעשה הכל כדי להפוך את יקנעם לעיר שחורטת על דגלה את קידום הספורט ואין יום מתאים יותר מהיום הזה להוכיח שאנחנו בדרך הנכונה. באחת ורבע נתייצב כולנו במגש העירוני כדי לדחוף את השחקנים ולתמוך בהם במשחק העונה כשאני סמוך ובטוח שהם יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש לנו את הקבוצה הטובה ביותר ואני מקווה שנוכיח זאת על המגרש. לאחר מכן כולנו נגיע לראות את האליפות הארצית באופני הרים שתיערך ביקנעם מה שמעיד יותר מכל על כך שיקנעם נושמת ספורט".

שחקן בני ג'ת, מוחמד עוואדי אמר לקראת המשחק: "אנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה ואנחנו הולכים לנצח אותם. יש לנו עוד ארבעה משחקים עד לסיום העונה ואם ננצח הפער יצטמצם עד לשתי נקודות ונשארו עוד שלושה משחקים. הכול עוד אפשרי ואני לא רואה תוצאה אחרת פרט לניצחון שלנו. אם לא ננצח מהמקום הראשון, נעלה מהפלייאוף".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מוחמד עוואדי אמר לקראת המשחק: "אנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה ואנחנו הולכים לנצח אותם ואכן אנו נצחנו אותם בבית שלהם הם עדיין קטנים בליגה
2
חדרה
(שלומי: 17:47 18-04-2013)
אני עוקב אחרי הליגה המרתקת הזאת הולך להיות משחק מעניין ומרתקקקקק אני חושב שג'ת לא תוותר על העונה הזאת יש להם קבוצה מדהימה והיא תנצח את המשחק הזה
3
חומה
(מכלוף: 22:04 27-04-2013)
החומה שבנתה הפועל בני ג'ת לפועל מעאו'ייה,לא היתה מספיק גבוהה,בני ג'ת תסיים את הליגה במקום השלישי.
4
סמרטוטים בני ג'ת
(אנונימי: 19:55 26-04-2013)
ניצחתם או לא ניצחתם יוקנעם קרעה היום את הקבוצה ששילמתם לה הרבה כסף בשביל שתסדר לכם מקום בליגה ב' אבל זה לא עבד ויוקנעם ניצחה ולא רק ניצחה קרעה !

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?