בזכות פייסבוק ו"דאבל פס" יש קבוצה חדשה בבאר שבע

קבוצת כדורגל רביעית תוקם בקרוב בבאר שבע. בעזרת ה"פייסבוק" ואתר "דאבל פס", הוסר המכשול העיקרי בפני מקימי הקבוצה החדשה, שתורכב מאוהדי הפועל באר שבע בלבד וצפויה להיקרא מ.כ באר שבע.

רק לפני מספר ימים הצהיר באתר ניסים סספורטס, מנכ"ל החברה העירונית כיוונים, באתר "דאבל פס" כי: "עוד קבוצת כדורגל בעיר לא תיתן לנו כלום". בכך הוא נימק את החלטתו שלא לאשר שימוש במגרשים העירוניים לקבוצות חדשות שרוצות לקום בבאר-שבע. דבריו כוונו בעיקר ליוזמה של אוהדי הפועל באר שבע, שרצו להקים קבוצה משלהם, בה ישחקו אך ורק אוהדי הקבוצה של אלונה ברקת מליגת העל. אבל למרות הרעיון המקורי, ההחלטה של העירייה תקעה מקלות בגלגלי הקמת הקבוצה החדשה, שכן לפי נהלי ההתאחדות לכדורגל, מקימיה חייבים להציג אישור שברשותה מגרש ביתי.

ראשיי הקבוצה העתידה לקום, חיים כהן ויקיר זיגרון, סרבו לקבל את תשובת העירייה ופתחו במחאה ברשת החברתית "פייסבוק". חובבי ספורט רבים מבאר שבע נחשפו למחאה, ביניהם גם סספורטס, שהחליט בעצמו להגיב לאחד הפרסומים בנושא. בתגובתו ביקש סספורטס להיפגש עם ראשיי המחאה.

הפגישה נערכה ביום ראשון אחר הצהריים ובמהלכה אישר סספורטס את השימוש במגרש בו משחקות ומתאמנות קבוצות ממחלקת הנוער של הפועל באר-שבע. המגרש נמצא במתחם המגרשים החדשים שבצפון העיר, שם עתיד לקום גם האצטדיון החדש של העיר באר שבע.

כעת מחכים האוהדים/שחקנים לתשובה מרשם העמותות בנוגע לבקשתם להקמת עמותה. לאחר שיגיע האישור הם יוכלו להגיע למשרדי ההתאחדות לכדורגל, כשבידם ערבות בנקאית על סף עשרת אלפים ש"ח ולרשום את הקבוצה החדשה, שעתידה להיקרא: מועדון כדורגל (מ.כ) באר-שבע.

הפוסט מהפייסבוק

חיים כהן הודה בהתרגשות: "בזכות הכתבה והזעקה שלנו בפייסבוק, קיבלנו את המגרש. אני מודה לניסים סספורטס ולעיריית באר-שבע. אני כבר מדמיין אותנו מארחים משחק ומיד לאחר מכן רצים לאיצטדיון החדש כדי לעודד את הפועל באר-שבע. אני רק לא יודע מה נעשה אם נצטרך להתמודד מולם בגביע המדינה?".

בשל השינוי בעמדת עיריית באר-שבע, לא מן הנמנע שכעת יגיעו אליה דרישות נוספות להקצאת מגרשים לקבוצות חדשות. אחת האנשים שעשוי לעשות זאת הוא שחקן העבר, ניר חזוט, שבעונה שחלפה אימן את הפועל ערד מליגה א'.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
ברצלונה
(מסי: 10:23 20-07-2013)
חבל מאוד שלא קראתם לי הייתי מקים קבוצה גדולה בבאר שבע
3
עוד אסון
(מנשה: 19:55 20-07-2013)
חיים כהן זה אח של גיסתו של ראש העיר לכן הוא מרשה לעצמו להתפלסף פה על מנכ״ל כיוונים שעושה עבודה מדהימה בעיר שלנו רוביק חושש מקולות לפני בחירות לכן דאג שתהיה פגישה ואת ניר חזוט ניפנפו צריך שיהיה צדק ושיווין בין כולם ולא רק בגלל קרבה משפחתית

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?