"שועאע" מכוונים לליגה ב'

הנהלת כפר קאסם. מכוונה גבוה (באדיבות אתר ספורט6) הנהלת כפר קאסם. מכוונה גבוה (באדיבות אתר ספורט6)
הפועל "שועאע" כפר קאסם נמצאת כבר שמונה שנים בליגה ג'. בשנה שעברה החליטו במועדון שהולכים בכל הכוח על עלייה, אך לא הצליחו לעשות זאת. השנה, כך אומרים במועדון, אין מילה אחרת בלקסיקון מלבד עלייה

 הפועל "שועאע" כפר קאסם רצתה מאוד לעלות ליגה בעונה החולפת ולשם כך השקיע המועדון כספים רבים. לבסוף הקבוצה סיימה במקום השלישי בהפרש של שש נקודות מהמקום השני שמוביל למשחקי המבחן, ועם מאזן שערים גבוה: 116 שערי זכות. כפר קאסם ניצחו ברוב המשחקים בתחילת העונה אבל במשחקי ה'מאני טיים' הם הפסידו.

הקבוצות שנאבקו עם כפר קאסם בצמרת, בני טייבה וצעירי טייבה, הצליחו לנצח את כפר קאסם ולמעשה גנזו לה את חלומות העלייה. השנה, יושב ראש הקבוצה נקסון פריג' החליט להשקיע כספים רבים ולשם כך צורפו מספר ספונסרים, בנוסף לחברת נ.ד שישקיעו במועדון. מנהל קבוצת בני "פלפלה" כפר קאסם מליגת החופים ישמש כמנהל הקבוצה וזאת על מנת להשיג מטרה אחת וברורה שהיא עלייה לליגה ב'.

מ.ס כפר קאסם לליגה א' בעונה שעברה והעונה הפועל "שועאע" כפר קאסם רוצים להוכיח לכולם שיש עוד קבוצה בכפר קאסם שמסוגלת לעלות ליגה. בעיר כפר קאסם יש ארבע קבוצות כדורגל: הראשונה מ.ס כפר קאסם , השנייה הפועל "שועאע" כפר קאסם, מ.כ ניבראס כפר קאסם ושמשון כפר קאסם , שלוש קבוצות בליגה ג' ומ.ס כפר קאסם בליגה א'.
ריאן טהה הגיע לקבוצה על מנת לעלות ליגה. כולם מכירים את ההישגים של המאמן בליגות הנמוכות שכוללים עליית ליגה עם מ.ס כפר קאסם, הפועל איכסאל ומ.ס טירה ושמשון טייבה והוא רוצה גם לעלות השנה עם הפועל כפר קאסם.

אחרי החתמת המאמן חתם בקבוצה עם השחקן איתן טקר שאמר אחרי החתימה: "באתי להפועל שועאע כפר קאסם בגלל הרצינות של ההנהלה, למרות שהיו לי שתי הצעות מהליגה הלאומית ושלוש הצעות מליגה ב' אבל העדפתי לשחק עם המאמן ריאן טהה שאני מעריך מאוד, ואני מאמין שירדתי כדי לעלות וזאת המטרה העיקרית" , איתן טוקר בן ה-30 שמשחק בעמדת החלוץ או לעיתים גם מתחת לחלוץ, הוא אחד השחקנים הטובים בליגות הנמוכות, שחקן טכני שעלה ליגה עם הפועל הוד השרון מליגה ג' לפני כשנתיים.

עוד שחקן שחתם בקבוצה זה מוחמד טלאל הקפטן של בני טירה שעלו ליגה השנה וזה יהיה הישג אישי בשבילו אם יעלה עם הפועל כפר קאסם גם השנה. מוחמד טלאל משחק כקשר אחורי, והיה בעונה שעברה אחת הסיבות לעלייה של בני טייבה. עוד שחקן משמעותי מאוד שעלה שנה עם מ.ס כפר קאסם, עלאא סרסור, חתם בקבוצה. סרסור משחק בכל התפקידים מבחינה הגנתית וגם יכול לשחק בעמדת הקשר ימני/שמאלי. עלאא שחקן שנותן את כל כלו בשביל הקבוצה וגם הוא כמו מוחמד טלאל, רוצה גם לעלות שנתיים רצופות.

כמו כן, עאמר יתים מבוקש בהרבה קבוצות אבל המועמדת העיקרית לקחת אותו היא הפועל כפר קאסם, איסמאעיל עאמר ששיחק עם הפועל פ"ת חתם גם הוא בקבוצה אחרי שחזר מפציעה. גם השוער יניב טבצניק שעלה שנה שעברה עם בני טייבה חתם בקוצה. טבצניק ספג בעונה החולפת הכי מעט שערים בליגה (19) ויהווה תוספת כוח משמעותית לקבוצה.

להפועל "שועאע" כפר קאסם יש את הכלים לעלות והם מועמדים עיקריים לעלייה השנה למרות שיש קבוצות מהליגה שמתחזקות מאוד כמו פרדסיה וצעירי טייבה, שהפסידו במשחק המבחן ונשארו בליגה, רעננה והפועל ג"לג"וליה גם התחזקו והליגה תהיה מעניינת. ריאן טהה אמר לקראת פתיחת העונה: "אני מצפה לעלות ליגה מהמקום הראשון כי בשביל זה באתי לשועאע, לידי יושבת הנהלה נהדרת כשבראשה נביל סרסור שהשקיעו המון במטרה שהקבוצה תצליח ואני חושב ששועאע כפר קאסם מוכנה לליגה"


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אולי תסבירו בבקשה איך אומרים את זה?
(מרקו בילבול: 09:19 21-07-2013)
SHUAE SHUAHAH SHUAWE
2
סתם ביזבוז
(יהודה: 21:35 21-07-2013)
חבל על הכסף לא תעלו גם אם תחתימו את ואליד בדיר וטועמה , תקבלו מאיתנו בראש
3
בהצלחה
(ביתר אורנית: 07:24 22-07-2013)
ראשית בהצלחה,התמונה צולמה במשרדי נ.ד פיתוח שזה משרדו של נביל סרסור,וזה אומר שנביל יתמוך בקבוצה ,וישחק בקבוצה ,חבל שלא בא אלנו,ומבלי לפגוע בניקסון 6 נקודות הוא משאיר אצל ביתר אורנית כמו כל שנה ,וניקסון אל תכעס ביתר אורנית הולכת להפתיע השנה.גם אותכם
4
שוער וחלוץ מצויינים
5
טיקר זה לא מספר 7 של הוד השרון?
(מעלה אדומים: 14:45 22-07-2013)
אם זה הוא זה שחקן מצויין
6
הפועל פרדסיה לליגה ב
(אוהד פרדסיה: 18:27 22-07-2013)
הפועל פרדסיה מכינה לכם הפתעה אתם לא תעלו השנה חבל לכם על הכסף
7
הפועל פרדסיה המחוזקת
(יניב: 23:53 29-08-2013)
הפועל פרדסיה התחזקה השחקנים צעירים והכותים ברמה גבואה ורצים לליגה ב הם יוכלו כל קבוצה בליגה ג. בכלות גם בלי מלח

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?