יהודה זקן יאמן את מכבי אור עקיבא

שחקני אור עקיבא. דרך חדשה (צילום: יח שחקני אור עקיבא. דרך חדשה (צילום: יח"צ)
במכבי אור עקיבא יוצאים לדרך חדשה ולאחר עונה מזעזעת שעברה, בונים מועדון חדש בראשותו של מנהל מחלקת הספורט אורי לוי. מי שאמור לאמן את הקבוצה הוא המאמן החדרתי יהודה זקן

 מכבי אור עקיבא שהצמיחה לא מעט כישרונות גדולים של הכדורגל הישראלי כגון השוער אמיר אדרי, הקשר ליאור רפאלוב והחלוץ ערן לוי, נמצאת בדעיכה גדולה. העונה האחרונה הייתה העונה הגרועה בהיסטוריה של הקבוצה שסיימה במקום האחרון בליגה ג'.

העונה החליטו בעיריית אור עקיבא לעשות שינוי בכל הקשור לקבוצה ופתחו עמותה חדשה שתנהל את הכדורגל בעיר. מי שאמור לעמוד בראש הקבוצה הוא מנהל מחלקת הספורט בעיר אורי לוי.

ההחלטה הראשונה של ההנהלה החדשה הייתה למנות את המאמן החדרתי יהודה זקן למאמן הקבוצה. כבר בימים האחרונים החל זקן בשיחות עם מספר שחקנים בכירים מהאזור בכדי שיצטרפו לקבוצה כאשר המטרה חד משמעית, לחזור כמה שיותר מהר לליגה ב'.

באור עקיבא מתכוונים לשים את ידם על מספר כישרונות מקומיים שיחזקו את הקבוצה. זקן: "אנחנו מתחילים בדרך חדשה ואני בטוח שבעזרת כולם תהיה לנו קבוצה טובה שתדבר חזק כבר מהתחלה". במהלך הימים הקרובים יערוך זקן מבחנים לכל השחקנים הצעירים מהסביבה שיהיו מעוניינים להצטרף בעתיד.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חחחחחחחחחחחחחחח בדיחה
(א.בכ: 13:26 21-08-2013)
2
יש הזדמנות לרכוש את אולגה ולעלות!!
(שמיעה טיגנה: 14:18 21-08-2013)
לליגה א' - לא יקר
3
יהודה זקן מאמן של ליגת על
(מוטי פשכצקי: 15:24 21-08-2013)
5
מאפיית הכדורגל שנמצאת באור-עקיבא לא ייתנו לאף אחד להתקדם. הספורט לא היה חשוב לאף ראש עיר ולאף אחד מראשי הספורט כל אחד דאג לעצמו

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?