מכבי א.א. פאחם תשחק עם נוער מחוזק עד ינואר

יחזק את הנוער של מכבי פאחם. אשרף סולימן (חאדר אניס) יחזק את הנוער של מכבי פאחם. אשרף סולימן (חאדר אניס)
כפי שדיווחנו לראשונה היום, הנשארת בלאומית ביקשה מבית הדין אישור לרשום 8 שחקנים חדשים למרות שתם מועד ההעברות. הבקשה נדחתה ע"י השופט גורן והקבוצה תיאלץ להסתדר עד ינואר עם קבוצת נוער מחוזקת.

עצוב חברים, ממש עצוב. הפארסה סביבה של מכבי אום אלפחם שוברת בכל פעם שיאים חדשים. לאחר שכבר עברה בבקרה והציגה תקציב, ביקשה מכבי אום אלפחם אישור לרשום שמונה שחקנים חדשים שחוזיהם נחתמו לאחר תום מועד ההעברות.
בית הדין העליון של ההתאחדות שדן היום (שני) בבקשה, דחה אותה מה שאומר שהקבוצה התייצבה למשחק החוץ בעילוט נגד אחי נצרת עם קבוצת הנוער מחוזקת בתאמר טאטור, שלומי אביסידריס, שרון גורמזנו, חמודי שבאט, אשרף סולימן, איימן חטיב וליאוניד קרופניק.
ולא רק זאת, הקבוצה לא תוכל לצרף שחקנים חדשים עד לחודש ינואר, אז יפתח שוב חלון ההעברות.

בין המאושרים בבקרה. שבאט (צילום: מוחמד חאדר אניס)
בתוך כך ביקשו בכפ"ס להבהיר כי בהודעה אתמול לא היה משום ויתור על זכותה לשחק הליגה הלאומית. הבעלים סתיו שחם מסר בתגובה: "הפועל כפ"ס תגיע מחר לדיון במטרה לשכנע את הרכב הדיינים המורחב בצדקתה ובעוול שנעשה לה והיא משוכנעת כי יעשה צדק בדיון. תחושה זו מתחזקת לאור הפארסה שהתרחשה היום במשרדי ההתאחדות והבקרה לקראת המשחק של מכבי אום אלפחם. עם זאת, בניגוד לקבוצות האחרות המעורבות, אנחנו נכבד את חברותינו בהתאחדות ואת הוראות התקנון בעניין זה, נקבל כל פסיקה של מוסדות ההתאחדות ולא ניזום פנייה לערכאות אזרחיות, מעשה המהווה סכנה ליסודות הקיום של הכדורגל הישראלי".

אגב, משחקה של כפר סבא מול מכבי דליית אל כרמל שהיה אמור להיערך מחר, נדחה ל-15/10.  

תגובות

+ הוסף תגובה
1
זה הסוף שלכם בשעה טובה
(הפועל יש רק 1: 20:03 30-09-2013)
תחזרו לליגה ולמחוז שאתם ראויים לו ובמהרה בימינו

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?