הבית לא ממש עזר

מאז הדרבי במחזור השני לא טעמה מכבי נהריה את משטח הדשא הטוב המקומי גם בגלל ההגרלה שזימנה לה משחקי חוץ וגם השזרוע. בשישי שחלף חזרה הקבוצה של אמיל חורגין הביתה כשאירחה את ירכא עם תקווה לניצחון אך בפועל זה לא קרה והאורחים היו אלה שניצחו 2:3.

למרות ההגרלה הקשה והעובדה שמאז המחזור השני לא שיחקה הקבוצה בבית (הגרלה + שזרוע) , עשתה מכבי נהריה חיל בליגה כשאחרי שבעה מחזורים ניצבה במקום השלישי המכובד.
בשישי האחרון היא הייתה הראשונה שחנכה את משטח הדשא המשוזרע באצטדיון המקומי כהצגה מוקדמת למשחק ליגה א' בין בית"ר נהריה לעירוני טבריה.
מולה התייצבה אחווה ירכא הסימפאטית שכמו נהריה, הוקמה רק העונה.

המקומיים התייצבו למשחק ללא הסקורר הראשי שלהם, תאמר חליח'ל השוהה בחו"ל. מה שלא הפריע להם לפתוח היטב את המשחק. כבר בדקה ה-2 ניסה את מזלו אלי ציצואשוילי בבעיטה מתוך הרחבה אך הכדור הלך מעל השער. בדקה ה-6 פסק שופט הפנדל לפנדל לטובת נהריה אותו ביצע היטב קובי אזולאי שקבע 1-0 מוקדם.

יתרון מוקדם. חוגגים את הפנדל של אזולאי (צילום: מיכאל פישנזון)
בדקה ה-28 חזרה ירכא למשחק שבהתקפה הראשונה שלה כבשה מרגלי רביע אבו דולה, 1-1.

נהריה לא נבהלה משער שספגה ובדקה ה38 שלח קובי אזולאי כדור נהדר בין שני שחקני הגנת ירכא לעבר שלומי לוי אך הבעיטה של האחרון נהדפה על ידי שוער ירכא לקרן.

בדקה ה-42 מהפך במשחק כששואח ענאן בבעיטה מחוץ לרחבה שיגר טיל הישר לחיבורים והעלה את ירכא ל 2-1 במחצית.

השער היפה במשחק. חוגגים את היתרון של שואח (צילום: מיכה פישנזון)
עם פתיחת המחצית השנייה ביצע מאמן נהריה, אמיל חורגין חילוף כפול שהכניס למגרש את יועד אברג'יל ואודי אזריהן במטרה לחזק את התקפה. בדקה ה58 החילוף נשא פרי כשאזריהן הוכשל ברחבה והשופט פסק פנדל נוסף לנהריה אותו ביצע השחקן בעצמו וקבע 2-2.

הביא את השינוי. אזריהן (בכחול. צילום: מיכה פישנזון)
כשנדמה היה כי נהריה קרובה לחולל מהפך במשחק הגיעה הדקה 72. אבו דולה ניצל טעות קשה בהגנה המקומית ומול השוער לא התקשה וקובע 3-2 ואת שערו השני במשחק.

איש המשחק. אבו דולה חוגג צמד (צילום: מיכה פישנזון)
נהריה עוד עשתה קולות של חזרה למשחק כשבדקה ה-80 בעיטה אבירן הפוטה הלכה מעל השער. עד לסיום נהריה התלוננה בפני השופט ששחקני ירכא מבזבזים זמן אך ללא הואיל. ירכא שמרה על הניצחון והרחיקה את נהריה עד לשבע נקודות מהמוליכה, עירוני צפת.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מכבי נהריה...
(נהרייני שיודע: 12:03 26-12-2013)
קבוצת פח אם לא הפנדלים שלושה חודשים הם לא היו מבקיעים שער!!!!!!
2
זה ממש לא מעניין
(עידו: 15:44 26-12-2013)
קבוצה גרועה צריך לשמור את ביתר נהריה בלב , מיכה שושן חזר ! ולא יעזור למכבי רק הנוער שלהם טוב

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?