לאחר 19 שנים: הדרבי חוזר לטירת הכרמל

שמעון רביבו שמעון רביבו
היסטוריה בטירת הכרמל: לאחר כמעט 20 שנה, הדרבי חוזר אל העיר. פרץ: "אשמח גם לתיקו". רביבו: "אנחנו קבוצה צעירה שנמצאת עדיין בבנייה".

היסטוריה בטירת הכרמל, אחרי כמעט 20 שנה ייערך שוב דרבי בין מכבי להפועל. כזכור, בתחילת העונה החליטו כמנה מתושבי טירת הכרמל להחזיר עטרה ליושנה והחזירו לפעילות את הפועל טירת הכרמל.

עד כה נראה כי הפרויקט  מצליח לא רע. הפועל מגיעה לדרבי מהמקום השלישי כאשר היריבה העירונית ממוקמת רק במקום השישי. אין ספק שהיא גם דוגמא טובה לאותם שחקני הכדורגל שבאים לשחק מהלב. חלק משחקני הקבוצה יכלו למצוא את מקום בליגות גבוהות יותר עם משכורת גבוהה יותר, אך לבסוף החליטו לחזור הביתה.

אחד מהמייסדים הוא החלוץ שימי פרץ שמתרגש מאוד לקראת המשחק כשאמר: "כאשר בנינו את הקבוצה, חיכינו למשחק הזה. ראשית אני מקווה ורוצה משחק ספורטיבי. מכבי היא קבוצה יותר עשירה מאיתנו ו-וותיקה יותר בליגה ולכן אני אהיה שמח גם מתוצאת תיקו. למרות זאת, כל מי שמכיר אותי יודע שאני רוצה לנצח את המשחק".

הפועל אומנם עדיין ללא מגרש ביתי כך שהמשחק ייערך במגרש ב'אבי רן' אבל למרות זאת קהל רב מטירת הכרמל צפוי להגיע. "אין ספק שפתיחת העונה של הפועל עשתה את שלה והכדורגל הפך לשיחה העיקרית בכל היישוב" אמר אחד המקורבים לתחום בעיר והוסיף: "להפועל יהיה קהל גדול יותר אבל גם לאוהדים של מכבי יהיה מה להגיד".

צפוי להגיע קהל רב לדרבי ההיסטורי
מהצד השני גם מכבי עברה שינוי העונה. במועדון הוחלט לעבור בנייה מחדש שמתחילב במחלקת הנוער המנוהלת על ידי שחקן העבר חזי סימנטוב. חלק גדול משחקני הנוער משחקים גם בקבוצה הבוגרת המודרכת על ידי שמעון רביבו. באימון ביום שלישי שוחח רביבו עם שחקניו הצעירים והסביר להם כי מבחינתו מדובר במשחק רגיל ואת הרגשות במשחק הזה צריך לתרגם רק במובן החיובי.

רביבו: "צריך להבין שבשתי הקבוצות אין משכורות והשחקנים באים מהלב והנשמה ולכן הדרבי יהיה מעניין מאוד. הסברתי לשחקנים השבוע כי צריך להתנהג ספורטיבי במשחק ולא משנה מה תהיה התוצאה ובסיום נפרד בצורה הכי מכובדת שיש. אני חושב שהיתרון במשחק הזה הוא של הפועל. אנחנו קבוצה צעירה בבנייה ואילו בהפועל יש מספר שחקנים מנוסים שהתאמנו אצלי בשנים האחרונות. אני מקווה ורוצה לנצח אבל בעיקר לתת לקהל ליהנות".

שלא תגידו שלא אמרנו לכם, אבי רן, 12:30, תהנו!

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לשמעון רביבו
(טירה: 11:11 02-01-2014)
רק תגיד לי אם שחקנים לא מקבלים כסף אצלכם אז איפה הולך תקציב של חצי מיליון שקל
2
הפועל
(טירה בדם: 11:12 02-01-2014)
אוהב את האדום !!!
3
בן סימון המלך
(.: 11:49 02-01-2014)
4
תבואו מחר בעוד יומיים
(ממוקה כלב בן כלב: 21:51 02-01-2014)
סבתא שלי מיזולדה יש אותה מים בקרסול חחחחחחחחחחחחחח

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?