הכל תלוי במאמנים: ליגה א' כובשת את לב הצופים

חשיפת החצר האחורית של הכדורגל הישראלי הובילה לתגובות אדירות ונלהבות כבר בתחילת הפרויקט המיוחד של ערוץ הספורט. בכדי שהכיוון של כל העוסקים במלאכה ימשיך להיות חיובי, המאמנים חייבים לשחק התקפי ויצירתי. ככה כולם ירוויחו

 מר. כדורגל שלמה שרף אמר השבוע שהוא נהנה לראות את המשחקים בליגה א' יותר מאת רב משחקי ליגת העל, הסיבה ברורה ומובנת.
ליגה א' הפכה העונה חשופה ובולטת בזכות הפרויקט המיוחד של ערוץ הספורט, ובכך היא כבשה כבר בתוך חודש את ליבם של הצופים ושוחרי הכדורגל. משחק מרכזי בימי שישי ותוכנית סיכום ״מדינת הכדורגל״ ברביעי הפכו את ליגה א' ללהיט ספורטיבי ולחלק בלתי נפרד מהשיחות בפרלמנטים רבים ברחובות הספורטיביים.

את המנגינה הזאת אסור להפסיק והיא תמשיך להיות תלויה אך ורק במאמנים. משחק התקפי, יצירתי ושערים בשידור המרכזי בשישי ישדרגו את הדימוי של כל העוסקים במלאכה בקבוצות המשודרות ובמיוחד את הדימוי של המאמנים.

מטבע הדברים, חלומם של מאמני ליגה א' היא לעשות את קפיצת המדרגה והעונה יהיו להם הזדמנויות אדירות להראות את יכולת האימון שלהם בשידור ישיר. אסור להם לבזבז את ההזדמנות הזאת בהתבנקרות והגנתיות מיותרת ומרגיזה.

הכדורגל ישראלי מלא במאמנים פחדנים שכורתים את הענף עליו אנו יושבים אך על פי ימי שישי האחרונים אפשר לפתח אמונה, תקווה ואופטימיות שדוקא מליגה א' תצא הבשורה של כדורגל פתוח, שמח, התקפי, תוסס ועם הרבה שערים.

כדורגל ששווה לצפות בו בשעות הצהרים של שישי. מאמן שמאמין בעצמו ובשחקניו שלא יפחד! 

להתראות בשישי הקרוב


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי עד כה הקבוצה המאכזבת ביותר בליגה א'?