הכל תלוי במאמנים: ליגה א' כובשת את לב הצופים

חשיפת החצר האחורית של הכדורגל הישראלי הובילה לתגובות אדירות ונלהבות כבר בתחילת הפרויקט המיוחד של ערוץ הספורט. בכדי שהכיוון של כל העוסקים במלאכה ימשיך להיות חיובי, המאמנים חייבים לשחק התקפי ויצירתי. ככה כולם ירוויחו

 מר. כדורגל שלמה שרף אמר השבוע שהוא נהנה לראות את המשחקים בליגה א' יותר מאת רב משחקי ליגת העל, הסיבה ברורה ומובנת.
ליגה א' הפכה העונה חשופה ובולטת בזכות הפרויקט המיוחד של ערוץ הספורט, ובכך היא כבשה כבר בתוך חודש את ליבם של הצופים ושוחרי הכדורגל. משחק מרכזי בימי שישי ותוכנית סיכום ״מדינת הכדורגל״ ברביעי הפכו את ליגה א' ללהיט ספורטיבי ולחלק בלתי נפרד מהשיחות בפרלמנטים רבים ברחובות הספורטיביים.

את המנגינה הזאת אסור להפסיק והיא תמשיך להיות תלויה אך ורק במאמנים. משחק התקפי, יצירתי ושערים בשידור המרכזי בשישי ישדרגו את הדימוי של כל העוסקים במלאכה בקבוצות המשודרות ובמיוחד את הדימוי של המאמנים.

מטבע הדברים, חלומם של מאמני ליגה א' היא לעשות את קפיצת המדרגה והעונה יהיו להם הזדמנויות אדירות להראות את יכולת האימון שלהם בשידור ישיר. אסור להם לבזבז את ההזדמנות הזאת בהתבנקרות והגנתיות מיותרת ומרגיזה.

הכדורגל ישראלי מלא במאמנים פחדנים שכורתים את הענף עליו אנו יושבים אך על פי ימי שישי האחרונים אפשר לפתח אמונה, תקווה ואופטימיות שדוקא מליגה א' תצא הבשורה של כדורגל פתוח, שמח, התקפי, תוסס ועם הרבה שערים.

כדורגל ששווה לצפות בו בשעות הצהרים של שישי. מאמן שמאמין בעצמו ובשחקניו שלא יפחד! 

להתראות בשישי הקרוב


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
איזה משחק משדרים??
(אוהד : 10:53 16-10-2019)
משהו יודע איזה משחק ישודר?
2
אתה צודק במאת האחוזים !
(אוהד נייטרלי : 16:17 18-10-2019)
צפיתי במשחק המרתק בין מכבי קביליו יפו לכפר שלם ולמרות שהובקע רק שער אחד המשחק יכול היה להסתיים עם ארבעה או חמישה שערים צפינו בכדורגל חיובי והתקפי עם המון אירועים , מברך על היוזמה הברוכה והלוואי שתימשך .
3
ישראל
(אורית: 10:56 19-10-2019)
הסיבה שאני אוהבת לראות את התוכנית,כי אתם אמיתיים,מפרגנים רק למי שטוב ,והפוך ,אומרים אם מישהו או משהו לא טוב, ומדברים רק על המשחק הנוכח,חבל שבערוץ הקיבוצים,לא עושים אותו דבר,אני לא מצליחה להנות מכדורגל,כי השדרים באולפן לא מפסיקים לדבר שטויות,
4
מתי משדרים ליגה א צפון?
(דודו: 19:16 19-10-2019)
5
אחלה רז זהבי
(מוחמד כהן: 08:24 28-11-2019)
אחלה רז שבעולם אוהאבים אותך ימאלך יאללה בית"ר כפר כנא
6
יופי של פרויקט
(כריסטינה: 18:54 06-12-2019)
כל הכבוד. יופי של פרויקט. כיף לראות משחקים של ליגה א. תמשיכו ותתנו יותר משחקים בשידור ישיר של ליגה א.

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?