כיסאות מוזיקלים בליגות הנמוכות

נראה שגרוע מזה. כולם התרגלו בשנים האחרונות לדבר על מעמד המאמן, על כך שההנהלות קובעות היום את הסגל וההרכבים אבל האם זה בכל המועדונים בארץ? אינני בטוח

אין יום שאני לא קורא את האתרים המסקרים את הליגות הנמוכו, אין יום שאני לא רואה כותרת על מאמן כזה או אחר שמתפטר ולא עוברים להם מספר ימים והוא כבר מתמנה לאימון קבוצה אחרת. הרי ברור לכולנו שאותו מאמן הוא לא מחסידי גור. מי יוותר על שכרו כדי לשבת בבית ולראות כדורגל מהיציע? הרי אף אחד. 

ברוב המקרים המאמן כבר סגור במועדון אחר ולאחר כמה ימים של שקט תראו אותו לובש את בגדי המועדון החדש ואז מגיעה גם הכותרת: "ברגע שמועדון בסדר גודל כזה פונה אלי, לא יכלתי לסרב".

בדיחה. אפילו יותר מעצובה. אתם מתפטרים? על מי אתם עובדים? כולם מטומטמים? אולי, אבל לא כולם. ומבחינתי הדבר הכי גרוע הוא שכל מאמן שחותם בקבוצה חדשה מיד מבטל את רוב השחקנים שהחתים קודמו, הרי הוא גדל באקדמיה של צ'לסי ומי שהיה לפניו הגיע מכפר הנוער כנות. 

ההנהלה, כדי לייצר שקט, נותנת למאמן יד חופשית והוא מביא שלושה או ארבעה שחקנים חדשים, בדרך כלל כאלה שאימן בעבר והפכו להיות חלק ממנו. ואז, אך לה הפלא, אין כימיה בקבוצה, המאמן עוזב וההנהלה? צריכה לאכול את הלקארדה ולשלם לאותם שחקנים את החוזה שלהם. 

הנהלות יקרות, אני פונה אליכן. בדיוק כפי שאתם צריכים לשלם למאמן עד תום החוזה במידה והייתם מפטרים אותו, תתחילו לעשות הסכמים על תביעת ניזקין. שזה לא יהיה חד צדדי. המאמן התפטר? שישלם בהתם להשקעה שעשה והכניס את המועדון לבור.

זאת עצתי ואולי כל הפארטיה היומית הזו תיעצר. מאמנים יקחו אחריות כפי שגם ההנהלות מתחייבות. תחשבו על זה.  

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חיים לוי
(ניר שטרית : 03:55 17-12-2019)
זאת כתבה על חיים לוי למי שלא מבין עזב את רמת שרון בזמנו לטובת טייבה ! לקח לי מהרצליה כסף ומביא חבורה מנתניה נוכל גדול
2
מאמנים לא אמנים וחוצפנים
(פליקס יבנה: 11:01 17-12-2019)
כול הזמן מאשמים הנהלות המערכת לא יורדת על מאמנים שעוזביםאחרי חודש או יומים אף הנהלה לא מכריחה מאמן לחתום נותנים את מה שמבקש עובר חודש עוזבים (פחדנים) לסיכום צריך לרדת על המאמנים ולא על ההנהלות או להנהלה שתפטר מאמן אחרי שבועים חומ למחשבה
3
צודק בכל מילה !!
(אדר: 14:44 17-12-2019)
שי מאור....
4
צודק 100%
(אני: 11:58 22-12-2019)
ההתנהלות של השחקנים (כן גם השחקנים בעצמם) וההנהלות הזויה ולא מכבדת את עצמם, את הענף ובעיקר את האוהדים
5
צודק
(מאמן: 22:16 24-12-2019)
כל מילה בסלע!

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?