מועדון הפאר מכבי תל אביב חוגג שוב אליפות שנייה ברציפות, אך קריית שלום השמחה נגועה בטיפות של עצב

דווקא עתה, שהצהובים חוגגים אליפות שונה במקצת, כזו ששוחקה ללא קהל, וברקע המלחמה בקורונה, הדיבור סביב המועדון מתרכז ברובו בעיקר בפרשיית הנערות והשחקנים הבכירים

ישבתי השבוע לאכול עם חבר המחובר מאד לכדורגל והוא זרק לי לפתע שאלה שלא התכוננתי אליה ולבטח גם לא אתם: "אם היית לרגע מיטץ' גולדאהר, איך היית נוהג עם השחקנים שלך?" 

וואו, שאלה חזקה ואז הוא התקיל אותי והמשיך: "ובמידה ואין אישום פלילי, ואכן יתברר שהנערות שיקרו לגילן , אתה מחזיר אותם לקבוצה שלך?"

בהחלט סוגיה לא פשוטה.

קחו לדוגמא את ג'קי בן זקן הבעלים של מ.ס אשדוד, שעד רגע כניסתו של שחקן המועדון יצחק אספה לכלא עמד מאחוריו, העמיד לרשותו עורך דין ואף נתן לו לשחק ולהתאמן כמובן. אספה כזכור, ביצע תאונת דרכים בה נהרג בנו של אחד הבמאים המפורסמים בישראל, והוא ברח מזירת האירוע.

מכבי תל אביב לרגע לא גיבתה או עזרה בייעוץ המשפטי. השחקנים הם אלו ששכרו את עורכי הדין ועומדים שוב ושוב מול כותרות יומיומיות. המועדון שותק, מחכה להתפתחויות ונותן למשטרה לתת את החלטתה. לטעמי, דינם במועדון כבר נחרץ מרגע הפרסום, אבל אולי אני טועה.

קשה לי להאמין שבמידה והנערות היו שוכבות עם שחקנים מקבוצות פחות בכירות וסקסיות כמו מכבי תל אביב, אז הבז סביב האירוע היה כזה רועש. קשה לי להאמין שכל בעל טור או תוכנית טלוויזיה היה שולף סכינים ודוקר עוד ועוד, ושוב עוד לפני שהמשטרה עוד לא נתנה את החלטתה.

לא שאני חלילה מצדיק את מה שקרה ובטח בתור אב לבת מתבגרת, אך הבעיה הכי גדולה נעוצה בזה שאנחנו נמצאים בעיצומו של דור חדש של נערות שרוצות כבר להיות בוגרות מהר מידי ולא חוששות לזייף תעודת זהות וכל דבר שיאפשר להן להסתובב חופשי במקומות הבילוי.

קצת ניגע בכדורגל ובמיוחד בכל מה שקורה בליגות הנמוכות. אין רגע שלא מתבצעת החתמה וקבוצות עושות את מירב המאמצים להתחזק לקראת העונה החדשה.

מצד אחד, העיניין סביב ההחתמות מעורר את התאבון ואנחנו רוצים לראות על הדשא את אותן הקבוצות, אך מצד שני, ההחתמות מעוררת דאגה גדולה, מהיכן הכסף? האם כל אותן קבוצות יעמדו בהסכמים? כי אם מדובר בקבוצות שהיו מתוקצבות מהרשויות, הם יקוצצו במידה משמעותית ובכלל הלא נודע גדול יותר מאי פעם.

הסוכנים חוגגים, השחקנים חותמים, הקבוצות מעלות תמונות בקצב כאילו החתימו את מסי או רונאלדו ומהיכן התקציבים?

הלוואי שאתבדה ונראה את הכדורגל שלנו, במיוחד זה של הליגות הנמוכות שהוא מלא בסיפורים ורגעי אושר אמיתיים פורח. שמחלקות הנוער יחזרו לפעילות מלאה, וסיום העונה האחרונה והמיוחדת (קורונה) יהיה מאחורינו.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

לפי משחקי הגביע וההכנה, מי הולכת לאכזב השנה?