ת'אאר עמאשה המגן המצוין והנהג התותח

מגן במגרש, נהג באוטובוס (צילום: בלאל חטיב)
המגן הימני המצוין של מועדון ספורט בני ממב"ע הגולן, ת'אאר עמאשה, מחליט מדי פעם לנהוג בעצמו את האוטובוס של הקבוצה

 אחד השחקנים הבכירים של בני ממב"ע הגולן, ת'אאר עמאשה, עובד גם כנהג אוטובוס בחברת הסעות ומחליט מדי פעם לנהוג בעצמו את האוטובוס של הקבוצה. יש להזכיר שבכל משחק חוץ השחקנים של הגולן נוסעים למרחקים גדולים בגלל המרחק הגאוגרפי הגדול בין הגולן לבין שאר היישובים של קבוצות הליגה. 

ת'ארר נחשב לאחד השחקנים המנוסים ביותר בקבוצה שמשחקת בליגה ב' צפון א' והצטרף אליה מאז שהוקמה לפני 6 שנים והצליח לעלות עם הגולן לליגה ב' בעונת 2016/2017 ולשחק בשלב 32 הגדולות של גביע המדינה מול מכבי תל אביב. גם על המגרש הוא אחד השחקנים היציבים ביותר שעושה הגנה מצוינת ומצטרף לרוב ההתקפות של הקבוצה.

עמאשה סיפר על החוויה שלו כשחקן וכנהג בקבוצה ואמר: "המועדון הזה הוא בית חם ומקום מדהים, כל החיים חלמנו שתהיה לנו קבוצה בליגה וברוך השם היום כולם מכירים אותנו בזכות ההישגים שעשינו בפרק זמן קצר יחסית".
ת'אאר מנסה לעצור את אחיו וויאם במשחק במסגרת גביע המדינה. (צילום: נזיה סולטאן)
על עבודתו הנוספת כנהג, עמאשה הוסיף : "אנחנו מסתכלים על משחק החוץ שלנו כחוויה מדהימה, נוסעים רחוק מאוד ומבלים את רוב היום ביחד. הולכים נותנים הכול על המגרש ונהנים ביחד במהלך הנסיעה וגם בארוחות שאחרי המשחק. כיף גדול להיות נהג של הקבוצה שלך וכיף יותר לעזור למועדון בכל דרך אפשרית". 
ת'אאר עמאשה מאחורי ההגה
ת'אאר הוא אחיו של ויאם עמאשה, חלוץ העבר האגדי של מכבי חיפה שמשחק כיום בטירה מליגה א'. בנוסף, אחיו השני אסעד הוא החלוץ של בני ממב"ע שכיכב גם בקבוצות אחרות וחגג עליות עם כאוכב, דבוריה ובועיינה. גם אבא שלו פארס, היה שחקן בולט בעבר וככל הנראה הכישרון במשפחה הוא עניין גנטי שעובר מהאב לבנים.
משפחת עמאשה

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?