אנשי הכדורגל מאחלים לכם חג שמח!

חג שמח! חג שמח!
רגע לפני שמתיישבים כולם סביב שולחן החג, אנשי הכדורגל באזור מאחלים לנו ולכם, גולשי "דאבל פס", חג פסח שמח. איפה הם חוגגים? איך הם התכוננו? ומה יש להם לאחל?

חג הפסח נמצא בפתח, וגם אנשי הכדורגל, כמו רוב האזרחים במדינה, עסוקים בהכנות לקראת החג. לשם כך, אספנו ממאמנים ושחקנים את הברכות שלהם לקראת החג, את אופן ההכנה וגם עניין אותנו לדעת היכן הם חוגגים את החג?

אלדד שביט מאמן הפועל נצרת עלית: "הכנות? אני לא מתכונן, אני אורח. משאיר לאישה את העבודה במטבח ובמקרים קציוניים עוזר בנקיונות. את החג אני חוגג אצל אחי, פעם ראשונה שעושים אצלו מקווה שיעבור את טבילת האש. מאחל לכל גולשי "דאבל פס" חג פסח שמח וכשר".

שלום עקיבא קשרה של עירוני טבריה שיתף אותנו בשולחן המאוד מעניין שבו הוא ישב בחג: "אני חוגג עם כל המשפחה יחד עם אחי אלירן, נעמיס אותו בבשר ונשקה אותו שיבוא למפגש בשישי לא מפוקס. אני מאחל לכל עם ישראל חג פסח שמח  ורק בריאות".

מאמן נצרת עלית אלדד שביט (בלבן) (ארנון לוי)
מאמן הפועל מגדל העמק, רפי בוסקילה הפתיע כששיתף אותנו בעזרה שלו לקראת החג: "הבאתי והחזרתי את המנקה הביתה" והוסיף: "את החג אני חוגג יחד עם חברי הטוב ערן שדו, בהזדמנות זו אאחל לכולם שיחגגו כמו שצריך את חג הפסח, שנדע רק לשמוח".

רפי בוסקילה ומאור ג'נח (ארנון לוי)
לשחקנה של הפועל חדרה אדיר דנין היה דבר אחד בראש לקראת החג: "מבחינתי ההכנה לחג היתה איך אני מנצח את מכבי דליה חוץ מזה לא תכננתי כלום. אני רוצה לאחל לכולם חג שמח! שכל אחד יהנה מהחג כמה שהוא יכול ויאכל כמה שיותר, כי בשר זה החיים".

הברכות הגיעו אלינו גם מאזור מרכז הארץ, אוריאן יעקב שחקנה של המוליכה הפועל כפ"ס אמר: "הגיע הזמן קצת לפנק את עצמו והמשפחה, וככה בעצם התכוננו לחג. אני מאחל חג פסח שמח לכל בית ישראל". שחקנה של הפועל הרצליה עומר בוארון הוסיף: "החג הזה פינקנו כמו שצריך, גם את החברה. שיהיה לכולם חג שמח".

ולקראת סיום, גם צמד השחקנים הבית שאנים יניב דרעי ועמיר אבלס התכוננו לחג ואמרו: "חג שמח וכשר לכל עם ישראל, אהבת חינם כלפי הסובבים. שנהיה כולנו בריאים ומאושרים. שרק נמשיך להנות מהכדורגל ושתמיד נהיה ספורטיביים". אגב דרעי נמצא בשיא ההכנות לקראת החתונה שלו ושל בחירת ליבו ומכאן נשלח לו מזל טוב!

יניב דרעי, לקראת הכנות כפולות (ארנון לוי)
חג שמח וכשר לכל גולשי "דאבל פס" 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בית שאן איך זה לראות את התחת שלנו??
(מאיר{בחסות-מטיילי טבריה]: 15:34 14-04-2014)
2
אחלה אלדד שביט
(יתיר: 16:03 14-04-2014)
3
חג שמח לכל ישראל
(בית שאני: 18:41 14-04-2014)
4
אדיר דנין היקר
(חדרתי-בדם: 19:33 14-04-2014)
חג שמח שחקן נשמה ולכל שחקני אוהדי הפועל-חדרה ולכל עם ישראל
5
חג שמח ממשפחת אריאל שיימן
(הרצליה: 19:44 14-04-2014)

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?