עירוני נשר בדרך למעלה, ליגה א' זו תחנת ביניים

שחקני נשר (וויסאם מוואסי) שחקני נשר (וויסאם מוואסי)
דעה: הקבוצה תחת הדרכתו של ברוך סער תדבר חזק בשנים הקרובות, ליגה א' תהיה רק הגשר למרכז הבמה של הכדורגל הישראלי. ראש העיר, שחקנים בכירים, מתקן נפלא והקהל יהיו הנוסחה להצלחה. הנשר פורש כנפיים

באחת מהכתבות שלי לפני כחודשיים בערך, רשמתי את דעתי לגבי עירוני נשר ("זו שנמצאת בכושר הטוב ביותר, בתזמון הנכון ביותר"). חלק מהתגובות שקיבלתי היו די כעוסות "על מה אתה מדבר?", "אין סיכוי שנשר תעלה" ועוד כמה מהסוג הזה. השבוע הוכיחה הקבוצה של ברוך סער לכל חובבי הכדורגל ולאוהדיה בפרט שזה לא נגמר עד שלא שומעים את שריקת הסיום, על הדרך גם הוכחתי את דבריי.

מי שחושב שהקבוצה תעצור בליגה א' טועה. לעירוני נשר יש כלים של קבוצת כדורגל בליגה לאומית ואפילו בליגת העל. מי שנכח במתקן בנשר יודע שזה אחד המתקנים המרשימים והטובים שיש באזור הצפון; חדר הלבשה מצוין, ציוד אימונים מתקדם, אפשרות קיימת לאכלס כמות גדולה של צופים וכר דשא מעולה שהטיפוח והטיפול המצוינים בו הופכים את חוויית המשחק עליו לתענוג אחד שלם.

בבחירות האחרונות נבחר אבי בינמו לראשות העיר בנשר: "הוא אוהב כדורגל, הוא רוצה להשקיע בקבוצה ולהגיע איתה לרמות הגבוהות", אלו המילים שאנשים משתמשים בהן כדי לתאר את האיש. אומרים שהוא מגיע אחרי הקבוצה למשחקי הבית והחוץ, וכזכור, הקבוצה היתה עד כה בליגה ב'. אנחנו יודעים שאחת הבעיות של קבוצות כדורגל בבכלל ובליגות הנמוכות בפרט היא ללא ספק התקציב, מי יזרים את המזומנים?

אבי בינמו ראש עיריית נשר (חאדר אניס)
רוב הקבוצות, אם לא כולן, נתמכות על-ידי העירייה וישנן קבוצות שלא מקבלות את התמיכה מהרשות המקומית. בנשר זה אחרת – עם גב כלכלי, השקעה נכונה, מוסר תשלומים, רצון של כולם והתלכדות סביב המטרה, אנחנו צפויים לראות את אחת הקבוצות המובילות בליגה א' צפון.

מעבר לכסף, מועדון שרוצה לחרות על דגלו להתברג בין המובילים בכדורגל הישראלי חייב ליצור לעצמו בטווח הקרוב גרעין אמיתי של קהל אוהדים נאמן שירוץ אחרי הקבוצה, ידחוף אותה בבית ובחוץ, יקיים פעילות שיווקית בינו לבין עצמו והכל במטרה להגדיל כל הזמן את מה שקרוי "אוהדי עירוני נשר". למשחקי הבית השנה הגיעו בממוצע כ-500 אוהדים, כמות יפה שסביר מאוד ותעלה בעונה הבאה. תסמכו על בינמו שיעשה מה שצריך כדי שתראו גם 1,200-1,500 ביציעים במשחקי הבית.

כמובן שלא נשכח את מי שניצח על כל המקהלה, מאמן הקבוצה, ברוך סער, שעבר דבר או שניים בכדורגל. יחד עם הניסיון שהביא איתו ועם בחירת שחקנים נכונה, המאמן היה חלק בלתי נפרד מהפאזל של עירוני נשר, שאותו מרכיבים יושבי הראש שלומי פרץ ואמיל יוסיפוב.

מאמן נשר ברוך סער 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תל חנן עלתה הפועל תל חנן ממגרש הפחים
(הפועל תל חנן חיה ונושמת: 17:08 21-04-2014)
2
כנסו
(קרייתי: 17:20 21-04-2014)
נשר יכולה להתמודד על העלייה ללאומית בעונה הבאה בלי לעשות שינוי בהרכב הקיים.עליסאת,איחסן חלבי,קרסנר,ברכאת...כל אלה שחקני צמרת לגיטימיים בליגה א' .בהצלחה בעונה הבאה.
3
שנה הבאה עליסאת אצלינו ויעלה אותנו ליגה.
(אוהדי באקה אלגרבייה : 17:44 21-04-2014)
4
הרי נשר עלו תסביר בבקשה שיהיה חג שמח
5
על איזה אוהדים אתה מדבר
(סולמי: 22:20 21-04-2014)
בקושי היו במשחקי הבית 50 איש
6
ל--1 תפנים זאת עירוני נשר!!
(יוסי: 05:31 22-04-2014)
אין הפועל תל חנן הם פורקו בגלל חובות עצומים וניהול קטסטורפלי.
8
מזל טוב מגיע לכם
(סאלח מכבי דליה: 08:08 22-04-2014)
בשמי ובשם קבוצת מכבי דלית אל כרמל אנו מברכים אתכם על ההישג הנפלא , מברוק מגיע לכם, לאמיל וכל החברים, הנהלה, מאמן ושחקנים.
9
לתת את המשחק לרמות מנשה
(רועי: 14:41 22-04-2014)
חייבים להפסיד לרמות מנשה השבת על מנת שישארו בליגה
10
ל9 לא נותנים מתנות
(יאלה נשר: 11:48 23-04-2014)
לנשר בהצלחה בליגה א משמ רק ללאומית אין פשרות
11
רק בעיה אחת יש לנשר אין להם כבוד
(אחד ששיחק שם: 19:52 23-04-2014)
הם שכחו את השחקנים שנתנו מעצמם ועזרו להם מתי שלא היה כסף והיו משחקים בשביל שקלים וכאשר הם קיבלו את הכסף שראש העיר עלה הם לא עשו את הכבוד שהיו צריכים לעשות ושכחו את אלה שהצילו ועזרו שלא היה להם כלום מקווה שזה לא יחזור אליהם בחזרה כי בכדורגל הכל אפשרי
12
בשביל כבוד צריך לעבוד
(ל11: 23:37 24-04-2014)
כנראה שהיית שווה כמה שקלים בגלל זה זה מה שקיבלת ייא טמבל מה לך ולכבוד בכלל אם אתה מדבר ככה אפשר לחשוב איזה שחקנים הייתם כמעט ירדנו ליגה איתכם מזל שהתפטרנו ממכם

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?