קרובים להישג מדהים: כרמיאל/צפת מרחק נגיעה מפליאוף

הגנת כרמיאל/צפת (קובי פורטל) הגנת כרמיאל/צפת (קובי פורטל)
איציק בוזורגי וחניכיו עושים בשקט בשקט עבודה נהדרת, ומחזור אחד לסיום הם קרובים מאוד למקום בפליאוף העליון. סהר דהן: "הרבה אנשים, קבוצות, ומאמנים לא "ספרו" את כרמיאל צפת", ומה הסוד הגדול שהוביל את הקבוצה למקום שהיא נמצאת בו כיום?

כשרוב העיניים נשואות לטבריה, מגדל העמק ודליה, דווקא הקבוצה המאוחדת מכרמיאל/צפת בדרך להישג מדהים. חלק גדול מהתקשורת, כבר הספיד את הקבוצה וחתם על מקום ראשון בתחרות הקבוצה ההוגנת, ויאללה טיסה נוספת לחו"ל על חשבון ההתאחדות. אך לקבוצה תכניות אחרות.

עם התקציב אולי הכי נמוך בליגה, הקבוצה היא ללא ספק הפתעת העונה, במידה ויצליחו בסופו של דבר להתברג בפליאוף העליון, זה יהיה הישג אדיר. כרמיאל/צפת מציגה נתונים מדהימים בתקופה האחרונה, והיא סופרת חמישה ניצחונות רצופים (!) שהביאו אותה למקום שהיא נמצאת כרגע.

כאמור, במחזור האחרון שיערך ביום שישי, תתארח הקבוצה במגרש בגלבוע, ניצחון שלה יבטיח סופית את המקום בפליאוף, ויותר מזה, אם מכבי דליה לא תנצח במגדל העמק היא אף תסיים במקום הרביעי.

הספסל של כרמיאל (קובי פורטל)
סהר דהן, שחקנה המוכשר של הקבוצה, מסביר למה לא כדאי להספיד את כרמיאל/צפת כל כך מהר: "הרבה אנשים קבוצות, ומאמנים לא "ספרו" את כרמיאל צפת, הקבוצה הזאת מראה אופי נדיר ומחויבות למועדון. נשאר לנו משחק אחרון להשלים את המשימה שסימנו לעצמינו והיא הפליאוף העליון".

קפטן הקבוצה אילו סויסה (קובי פורטל)
כמובן שבשביל להגיע למספרים כל כך מרשימים, הקבוצה צריכה להציג משהו בלתי רגיל, דהן משתף אותנו בסוד הקטן: "את האמת זה התחיל אחרי ההפסד לדלית אל כרמל התכנסנו כל הקבוצה וכל שחקן דיבר על מה שצריך לתקן ואיך משתפרים, ומאז שיננו את התפיסה בראש, שחקנים ותיקים כמו אילן סויסה, אורן אידלמן ובראשות המאמן איציק בוזורגי והיו"ר ציון טויטו הכניסו לשחקנים לראש שאפשר לעשות את זה, יחד עם הכשרון של השחקנים זאת התוצאה".

סהר דהן (קובי פורטל)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
זאת בכלל לא הפתעה...יש סגל מצויין
(ציון טויטו: 14:07 27-04-2014)
הקבוצה הזו היא אחת מהטובות בליגה ולא בכדי.
2
קבוצה מגעילה ומשעממת לא מאומנת וחובבנית.משחקת בשביל לא לקבל כרטיסים צהובים בכדי לנסוע לטיול של הקבוצה ההוגנת של הליגה.כך אתם גם נראים,ומי שייקבל אותכם בסיבוב הראשון מובטח לו עליה כבר בחימום אתם במינוס שתי גולים.תשאו ברכה
3
שי אתה לא חכם במיוחד ...נכון????
5
אלי אתה צודק
(אהוד: 19:16 27-04-2014)
שוער ברמה של ליגת העל קשרים מעולים עדי אלישע חן ידען ואסף פחימה אילן סויסה מצויין סהר דהן תותח אבל שכחת את ההגנה אידלמן יוגב אלישע עקיבא ומידן בקיצור רק תמשיכו ככה
6
בוזורגי המאמן הטוב בליגה
(יוסי: 19:54 28-04-2014)
וזו הסיבה למה הקבוצה מצליחה סוף סוף
7
שי לא ראוי לתגובה
(יובל: 14:05 30-04-2014)
יש תוצאות אדון שי
8
מאמן העונה
(עודד: 18:37 30-04-2014)
יצחק בוזורגי הוא מאמן העונה בלי שום פוזות ילה פלאוף