ברוכה הבאה: עירוני (או אחי) כפר כנא

על חורבותיה של מכבי. טארק עבאס לפני הפרישה (אמיר שיבי) על חורבותיה של מכבי. טארק עבאס לפני הפרישה (אמיר שיבי)
לאחר שכשלו הניסיונות להעביר את מכבי כפר כנא לידיו, החליט שוער העבר, טארק עבאס המשמש כיום בתפקיד בכיר במועצה המקומית, להקים קבוצה חדשה שתתחיל מליגה ג'. שחקנים רבים ממכבי צפויים לעבור אליה. אעבלין וסנדלה – תתכוננו.

 מכבי כפר כנא – אאוט, אחי/עירוני כפר כנא – אין. זה המהלך ההולך ומתגבש בימים האחרונים בכפר שאיבד בתוך שנתיים את שתי נציגותיו בליגה א'.

מיד לאחר הירידה לליגה ב' התנהלו מגעים בין ראשי מכבי כפר כנא לבין שוער העבר של הקבוצה, טארק עבאס שהיה מעוניין לקחת את הקבוצה על עצמו אולם בסופו של דבר התברר כי החובות גדולים מידי מה גם שחברי ההנהלה הנוכחיים של מכבי לא רצו לעזוב ללא תמורה ולכן החליט עבאס ללכת על המהלך של הקמת קבוצה חדשה שלמעשה תחליף את מכבי שתחל מלהתקיים.

עבאס שפרש מכדורגל לפני כשלוש שנים ומשמש היום בתפקיד בכיר במועצה המקומית (עוזרו של ראש המועצה), החליט לקחת את העניינים לידיים ויחד עם מספר חברים כמו מג'ד ונימר עואוודה ומוחמד חטיב מתכוון להקים קבוצה חדשה בכפר שתיקרא עירוני או אחי. מחלקת הנוער של מכבי שנמצאת היום תחת ניהולו, תעבור יחד איתו למועדון החדש.

"יש לנו תכנית לחמש שנים כשהמטרה היא להתבסס על שחקנים מקומיים ובניית מחלקת נוער", אמר עבאס, "בסופו של התהליך אנחנו רוצים להחזיר את הכדורגל בכפר למה שהיה בשנות ה-90. הפוטנציאל בהחלט קיים".

מאמן קבוצה הבוגרים שתחל מן הסתם את דרכה בליגה ג' יהיה ואסים עבאס ומי שמועמדים להצטרף אליה הם מוחמד עבאס (ברטי), אחמד שיח' אחמד, ג'יהאד רביע, מחמוד אלג'אבר ועוד רבים וטובים. "בתוך שבוע עד 10 ימים נדע לאן הרוחות נושבות", אמר עבאס, "ואז גם נתחיל לנהל מו"מ עם שחקנים כשהכוונה היא לרוץ לעלייה כבר בעונה הראשונה".


יחזור הביתה? ברטי עבאס
במידה ואם אכן מכבי תתפרק אזי אמורה לתפוס את מקומה הסגנית הטובה ביותר בליגה ג' אם כי השאלה היא היכן כפר כנא תשובץ: בצפון א' או ב'. אם בצפון א', הרי עירוני אעבלין תעפיל לליגה ב' אך אם בצפון ב', תהיה זו סנדלה גלבוע.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מה עם אבי עמר?האם יחזור לחזק את טבריה?
(אוהד עירוני טבריה: 13:47 06-06-2014)
3
אבי עמר פרש
(אבי: 17:06 06-06-2014)
אבי עמר פרש סוס מת
4
סנדלה
(לא חשוב: 20:30 06-06-2014)
הלוואי שכפר כנא תשאר העיקר שהכלבים של סנדלה לא יעלו הקבוצה הכי מגעילה והאנשים הכי חרא שיש
6
מספר 4
(עומרי: 11:05 07-06-2014)
אנחנו לא מתיחסים למילים שלך בגלל התרבות שלך הבעיה שלך לא איתנו הבעיה שלך עם הבית ההרוס הבית הבח שיצאתא ממנו תבדוק טוב עם אבא ועם אימא למא הגעת למצב הזא בתרבות ואני בטוח אין להם תשובה בגלל שהם לא יודעים לחניך יודעים רק לקרות לך יא כלב יא זבאלה
7
صندله احلى فريق
(صندلاوي: 12:58 08-06-2014)
الكلاب تنبح والقافله تسير
8
מה שאבי תרם ויתרום אתה לא תעשה בחיים
(מס 3 יקנאי מגעיל: 17:25 08-06-2014)

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?