התאומים לא נפרדים: אבי ורן מלכה חתמו בקרית גת

אבי מלכה, עובר עם אחיו רן לקרית גת (לירן דורף) אבי מלכה, עובר עם אחיו רן לקרית גת (לירן דורף)
כהרגלם בשנים האחרונות, התאומים אבי ורן מלכה ממשיכים יחדיו כשחתמו אמש במכבי קרית גת וזאת לאחר שקובי נחמיאס סירב להצעה הכספית מהמועדון. אנדלקוביץ' לא יגיע.

מכבי קרית גת העולה החדשה לליגה הלאומית ממשיכה להתחזק לקראת העונה שבפתח ואתמול בערב החתימה את התאומים אבי ורן מלכה שמשדרגים משמעותית את הגנת הקבוצה.

התאומים בני ה-27 (אוטוטו) שיחקו בהצלחה בשנים האחרונות במכבי הרצליה ולפני כן במכבי באר שבע ומגיעים על מנת לחזק את הגנת הקבוצה כשאבי משחק כבלם ורן כמגן שמאלי.

אבי מלכה היה בקיץ האחרון מועמד להגיע להפועל באר שבע שלבסוף העדיפה באותה עמדה את ג'ו אסקלינג מהפועל כפר סבא ואילו אחיו רן, נחשב במשך שנים לאחד המגנים השמאלים היציבים בליגה הלאומית, שניהם החלו היום באימונים עם הקבוצה.

עוד לפני כן סירב המגן השמאלי של קרית גת אשתקד, קובי נחמיאס להצעת המועדון מה שלא הותיר הרבה ברירות להנהלת הקבוצה אשר לא השתהתה רבות וסיכמה עם השניים על חוזה לעונה הקרובה.

בנוסף, הקשר הסרבי מרקו אנדלקוביץ' שכבר סיכם את תנאיו בקבוצה, לא יגיע בסופו של דבר וינסה להרשים בימים הקרובים את עידן בר און מאמנה של הפועל פ"ת. לעומתו, סיכם לפני זמן קצר הקשר גל פורת את תנאיו לעונה נוספת במדים הצהובים.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
החתמות טובות
(dan: 21:16 01-07-2014)
צריך התקפה ומהר
2
מה עם שלומי משה?
(מכביסט צהוב: 21:33 01-07-2014)
שלומי משה חייב להמשיך איתנו
3
מגן שמאלי ברמה גבוה
(אוהד של אייל סוזנה: 22:55 01-07-2014)
מיכה זה מגן שמאלי בזמן אחי טוב שיש בהצלחה
4
התקפה
(שי פנקר: 16:05 02-07-2014)
מה קורה עם חיזוק להתקפה חלוצים קשרים ברמה גבוהה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?