נעצרה על קו האפס

מכבי כפר קרע אומרת היום שלום ולא להתראות למאבק על העלייה לליגה הלאומית לאחר שנפרדה בתיקו 0:0 מול מ.ס כרמיאל צפת שאגרה עוד נקודה יקרה בדרך להבטיח עונה נוספת בליגה א'.כפר קרע לחצה על מנת להשיג הכרעה אך דווקא האורחת יכלה לעקוץ בסיום מרגליי גבי מלול אך כאמור בסיום חלוקת נקודות בין הקבוצות.

מכבי כפר קרע אירחה היום בצהריים את מ.ס כרמיאל צפת בידיעה ששתי המוליכות מאום אל פאחם כבר ניצחו את משחקיהן ושאי נצחון מול כרמיאל צפת עשוי לסתום סופית את הגולל על סיכויי הקבוצה להעפיל לליגה הלאומית.
המשחק נפתח בקצב טוב שכבר בדקה הרביעית מצב קורץ לכרמיאל צפת כשסהר דהן הגביה מצויין מאגף שמאל ולירן שחר נגח משמונה מטרים חדש ומגן מקומי היה במקום כדי להרחיק.

 

עלא רביע(בירוק)בורח מהתאקל של אילן סוויסה מכרמיאל צפת.(צילום:לירן דורף)

 

שמונה בעקבות אחד.שמונה שחקנים מקיפים את השופט יגאל יסקוב היום בכפר קרע.(צילום:לירן דורף)


כפר קרע השתלטה בדקות לאחר מכן מעט על אמצע המגרש בניצוחם של עלא רביע ואבוחוסיין אך ללא מצבים מסוכנים ליד שערו של ערן שייזינגר.
בדקה ה-19 טענות של אנשי כפר קרע לפנדל לאחר נגיעת יד של אורן אידלמן ברחבה,נגיעת יד אגב שלא הייתה ולא נבראה והשופט יגאל יסקוב סימן בצדק להמשיך שהוא מסמן על נגיעה בראש שאכן הייתה.

 

על המקרה הזה טענו כפר קרע לפנדל,מספיק לראות היכן ידי אידלמן(5 בצהוב)כדי להבין שפנדל לא היה.(צילום:לירן דורף)


דקה לאחר מכן מצב מסוכן ראשון לכפר קרע שכדור ארוך נשלח לעבר מוחמד חטארי שהסתובב ומסר רוחב לאחור לעלא רביע שמ 12 מטרים חופשי בעט קרוב לקורה ולחוץ.
כפר קרע המשיכה ליזום והכדור שטייל ברחבת מ.ס לא מצאה רגל מסיימת שחטארי אמנם מאוד פעיל אך לא תכליתי.
בדקה ה-40 מצב טוב לכרמיאל צפת שכדור ניתז מהגנת כפר קרע מגיע היישר לרגלו של בריאן נחמן שבועט מהאוויר בלי לעצור טיל מ 12 מטרים שמכריח את אבי עמוס שוער כפר קרע להתעופף נהדר ולהדוף.

 

מוחמד חטארי(בירוק)ואורן אידלמן מכרמיאל צפת מחפשים כדור.(צילום:לירן דורף)

 

אוהדי כפר קרע,התאכזבו מהתוצאה בסיום.(צילום:לירן דורף)


בדקה ה-44 עבירה על בריאן נחמן(הבולט אצל האורחת),הביא לכדור חופשי מ 21 מטרים אותו הפציץ סהר דהן היישר למשקוף שערו של עמוס ובהפסקה 0:0.
את המחצית השניה פתחה כפר קרע בהסתערות על שער האורחת ובדקה ה-47 היא גם כמעט וכבשה כשמוחמד חטארי עשה סיבוב נהדר על שומרו ברחבה ומחמישה מטרים בעט שטוח אך שייזינגר היה במקום כדי להדוף בגופו לקרן.

 

נתנאל חמו(בירוק)לא מתרגש מיוגב אלישע האורח.(צילום:לירן דורף)


בדקה ה-55 הגיעה ההזדמנות הגדולה של צפת במשחק,כדור קרן גרם לערבובייה ברחבה שבסיומה בריאן נחמן ניצב לבדו מחמישה מטרים,נחמן בעט שטוח,מגן כפר קרע הוציא מהקו ונחמן שהשתלט על הכדור שוב,בעט לגופו של עמוס.

 

נחמן(19 בצהוב)מחמיץ הזדמנות גדולה לכרמיאל צפת.(צילום:לירן דורף)


המשחק המשיך להיות דו צדדי שכפר קרע שולחת כדורים ארוכים לעברו של חטארי שיחד עם עלא רביע ומוחמד שרבוש שנכנס כמחליף גורמים למהומות ברחבת האורחת אך ללא מצבים קורצים במיוחד על יד שערו של שייזינגר.

 

לירן שחר(בצהוב)נשמר צמוד צמוד ע"י  ליכאנה מכפר קרע.(צילום:לירן דורף)


כפר קרע לחצה ולחצה ושלחה את כולם קדימה כולל תומר בצלאל שעשה הסבה מעמדת הבלם ועלה לעזרת הקישור אך בדקה ה-87 כמעט וכרמיאל צפת ניצחה את המשחק כשבסיומה של התקפה מתפרצת קטלנית מצא את עצמו גבי מלול המחליף 12 מטרים מול עמוס,מלול בעט נהדר טיל מצד לצד לעבר החיבורים אך אבי עמוס בהתעופפות מדהימה הצליח איכשהו להדוף לקרן ולהציל נקודה לכפר קרע.

 

אבי עמוס מציל שער בטוח מרגליי גבי מלול.(צילום:לירן דורף)


בסיום 0:0 מאכזב שהוציא סופית את כפר קרע ממאבק העלייה ותרם לכרמיאל צפת נקודה נוספת בדרך הבטוחה לשרוד עוד עונה בליגה א' ולהתכונן בראש שקט למשחק הגביע באמצע השבוע מול הפועל רמת גן מליגת העל.

 

הרואה והבלתי נראה.תומר בצלאל(מוסתר)ותומר תורג'מן מכרמיאל צפת מהופנטים על הכדור.(צילום:לירן דורף)


שפט(מדוייק מאוד ונותן למשחק לזרום) יגאל יסקוב,בעזרת הקוונים יעקב בלקר ולירון וייס לעיני 400 צופים בכפר קרע.

 

עדי לוי מאמן כפר קרע:"חוסר מזל,היינו צריכים להכריע את המשחק כבר בחצי הראשון,אף אחד לא חלם בכפר קרע שנהיה במקום השלישי בשלב הזה ואנו לא מאוכזבים מהתוצאה למרות שכמובן שאפנו לנצח,מסתכלים כבר על המשחק בשבוע הבא מול קריית אתא".

 

כפר קרע:עמוס 6,חמו 5.5(אבו רימה),ליכאנה 5,בצלאל 6,קבהא 5(שרבוש 5.5),דריי 5.5,אבוחוסיין 5.5,סרסור 5(גליון 5),מחאג'נה 5,רביע 5.5,חטארי 6.

 

כרמיאל צפת:שייזינגר 5.5,שחק דהן 5.5(עמרני),סוויסה 6,אידלמן 6,סהר דהן 5.5(מלול),אלישע 5,אלזירט 5.5,איגנסיו 5.5,נחמן 6.5,לירן שחר 5.5,עטיה 5(תורג'מן 5).

 

מאלק קבהא(בירוק)ודהן מכרמיאל צפת במאבק.(צילום:לירן דורף)

 

בריאן נחמן(בצהוב)מדגים שליטה בכדור,היה הבולט בשדה.(צילום:לירן דורף) 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כפר קרע אימפריה
(דיה: 23:42 06-02-2010)
היה צריך להגמר 3 היום אבל לא נורא
2
ב א צפון יש רק אום אל פאחם
(סוהיל: 16:24 07-02-2010)
השאר לא חשוב

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?