חשבונות סוגרים בסוף

שערים בדקה ה- 90 זה כבר עניין בשגרה אצל מכבי שעריים. אם בשבוע שעבר, שער שכבש פרדי אסולין הספיק לה רק לתיקו, הפעם זה היה שער ניצחון מתוק של אלעד ג'מיל (צמד) בניצחון 1:2 על מ.ס באר שבע שסיימה את המשחק בתשעה שחקנים.

כדורגל משחקים 90 דקות. משפט כל כך קלישאתי אבל כל כך מדויק לגבי משחקיה של מכבי שעריים העונה.

לאחר שיצאה מעודדת בשבוע שעבר מהמשחק מול מרחבים (1:1) אירחה שעריים את מ.ס באר שבע שדורגה במקום ה- 8 ערב המחזור ה- 18.

החלוץ אלעד ג'מיל חזר להרכב לצידו של פרדי אסולין בחוד ההתקפה. המגן השמאלי של שעריים, משה הובגן, לא שיחק בעקבות פציעה בנוסף לויטל אלדבך שנעדר בעקבות הרחקה.

 

פרדי אסולין(בצהוב)מנסה לתעתע בויקו פשוטין מבאר שבע.(צילום:שמעון לוי)

 

פתיחת המשחק הייתה שייכת באופן מוחלט לשעריים שמהדקה הראשונה חיפשה להכניע את שוערה של באר שבע, יוסי שושן.

בדקה ה- 8, הזדמנות מצוינת למקומיים לעלות ליתרון. משה "קיקו" לאמה עקף את שושן בדרך לשער אך לא הצליח למצוא את המסגרת.

ארבע דקות מאוחר יותר, חנן אלפסי מבאר שבע בעט מתוך הרחבה חלש והחוצה.

 

מאור גידה הבאר שבעי מאוכזב לאחר החמצה של האורחת.(צילום:שמעון לוי)

 

שעריים המשיכה ללחוץ, וניסיונות הבקעה נוספים של פרדי אסולין וניר יהוד, שהיה אחד הבולטים בשורות הצהובים, לא נוצלו והתוצאה עדיין מאופסת.

בדקה ה- 26, שעריים מצליחה לתרגם את היתרון במרכז השדה לשער ראשון במשחק. בני בינסון הגביה כדור לרחבה מהאגף השמאלי, שושן יצא ואגרף, אך אלעד ג'מיל היה בדיוק במקום הנכון כדי לבעוט מהאוויר ולקבוע 0:1.

בדקה ה- 30, הגבהה לרחבה מצאה את אלי דבש הבאר שבעי לא מכוסה אך הנגיחה שלו הייתה מעל השער.

בסמוך לסיום המחצית הראשונה, בדומה למשחק מול מרחבים, שעריים שוב סופגת שער. אלי דבש ניצל רפיון בהגנה כדי להכניע את עומרי בן דוד, 1:1,מיד לאחר השער השופט ניר כוכב שורק לסיום המחצית הראשונה.

 

צחי קורדובה(משמאל)ואבי מור משעריים יוצאים לעוד התקפה.(צילום:שמעון לוי)

 

פתיחת המחצית השנייה לא הזכירה במאום את מה שנראה בארבעים וחמש הדקות הראשונות, במיוחד מצידה של שעריים שהתקשתה לשחזר את אותה יכולת במחצית השנייה.

בדקה ה- 68, גשם כבד החל לרדת והשחקנים זכו למקלחת מוקדמת.

שתי דקות חולפות ומתי דבש מקבל את הכרטיס הצהוב השני שלו ואת האדום לאחר עבירה גסה על אבי מור ומשאיר את הקבוצה מבירת הנגב בעשרה שחקנים.

שמוליק סלומון עורך שני חילופים ומכניס את אלון קטורזה במקום ניר יהוד ואת איציק אדרי במקום דוד סמאי.

הדקות חולפות ושעריים מתקשה לתרגם את יתרונה המספרי לכיבוש שער נוסף.

בסמוך לתוספת הזמן, המקומיים שולחים את כל הכלים ההתקפיים שלהם ושלומי פונטה נכנס במקום בני בינסון,כאשר הוא נמצא שתי דקות במגרש, ניסה פונטה את כוחו בבעיטה מחוץ לרחבה, שושן לא הצליח לקלוט את הכדור ואלעד ג'מיל, בשערו השני במשחק, דחק מקרוב פנימה 1:2 שער יקר מפז לזכות הקבוצה מרחובות בתוך תוספת הזמן.

 

יניב לוי(בכחול)גולש לעבר דוד סמאי משעריים.(צילום:שמעון לוי)

 

שעריים לא נסוגה לאחר השער וחיפשה שער שלישי. נגיעת יד ברחבה של שחקן הגנה באר שבעי ופנדל לזכות שעריים. דין ודברים בין השופט ניר כוכב לבין שחקני באר שבע הסתיים בהרחקתו של אבי אלבז.

פרדי אסולין בעט את הפנדל היישר לידיו של יוסי שושן אך זה לא שינה כלום ושעריים רושמת ניצחון ראשון מאז המחזור ה- 11.

יו"ר מכבי שעריים, ידידיה מזרחי היה מאושר בסיום ואמר את הדברים הבאים: "הגיע הזמן שהקבוצה תנצח יכול מאד להיות שמפה נצא לדרך חדשה ואנחנו מקווים לעתיד טוב". במחזור הבא שעריים תצא למשחק חוץ מול עירוני שדרות כאשר לחניכיו של שמוליק סלומון יש זיכרונות טובים מהמשחק בסיבוב הקודם בו ניצחה שעריים 0:1.
 

ידידיה מזרחי יו"ר שערים,"מקווה לעתיד טוב יותר".(צילום:שמעון לוי)תגובות

+ הוסף תגובה
1
חתיכת קבוצה
(אוהד: 06:57 08-02-2010)
רבותי אתם רוצים להנות בואו לראות את מכבי שערים איזה משחק היה שערים היתה צריכה להביס את באר שבע לפחות עם חמש שש חתיכות בחצי הראשון פשוט קבוצה פנטסטית יש לקבוצה הזאת את החומר הטוב בליגה כדורגל ברמה גבוהה יחסית לליגה ב הקבוצה פשוט מחוברת
2
שערים
(שערים: 17:26 09-02-2010)
אם הליגה נפתחת עכשיו שערים חזק בתמונת העלייה איזה קבוצה יש להם ראיתי אותם בשישי במידה והם מנצלים את המצבים שלהם הם מפרקים את הקבוצות מולם תשאלו את רהט אילת באר שבע גבעת זאב לוד יש להם אחלה קבוצה
3
מכבי שעריים
(יעקב: 16:34 13-02-2010)
אנשים פה גמורים שעריים קבוצה לעליה ? חחחחחחחחחחחח איזה שחקנים יש להם בשביל לעלות ליגה ? קודם כול שיצליחו לישאר בליגה
4
מספר 3
(למספר 3: 05:47 15-02-2010)
נאמר פה שאם הליגה היתה נפתחת כעת שערים מתמודדים על העליה תגיע לראות את שערים ואז תגיב הקבוצה פשוט מבטלת את היריבות שלה היא טובה יותר ואיכותית יותר הקבוצה פשוט משחקת מצוין ב 10 משחקים האחרונים היא טובה יותר מיריבותיה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?