מלאכי האיזור

קרית מלאכי התארחה אצל השכנה מקרית גת למשחק של חיים ומוות , ויצאה כשידה על העליונה עם 2-0 מורט עצבים .חנן אלקיים ואלי מזוז שברו את הבצורת העצמית שלהם ונתנו את האות אולי לפתיחתו של מומנטום עם רצף משחקים נוחים לקרית מלאכי .גם השבוע משחק הבית הקרוב של מלאכי בכנות נמצא נכון לעתה בגדר ספק .

כל השבוע עמלו בקרית מלאכי להחדיר לשחקנים כי זהו משחק שאין ממנו דרך חזרה,הפסד חס וחלילה היה מסבך אותם עמוק בתחתית , ואכן כך ניצבו שחקניו של מוריס ז'אנו איתנים למשחק בידיעה שרק נצחון מתקבל על הדעת.

במלאכי ערכו מספר שינויים בהרכב עקב הרחקתו של קשר הקבוצה עמוס ואזנה במשחק נגד חדרה , ובמקומו הוצב מוטי שורש שהראה כי מקומו הטבעי נמצא בהרכב ולא על הספסל .
גם אבי טדסה הועדף במקומו של אלי גבאי שלראשונה מפסיד דקות ראשונות העונה בהרכב מאז הגיע לקבוצה .
גם מזג האוויר הלא נוח תרם את חלקו במשחק עם איבודים רבים במרכז השדה , והחלקות לא אופייניות של שחקנים תרמו לא מעט לחיוכים על פניהם של האוהדים .
אייל אלמושנינו לעומת שבוע שעבר הצליח להראות את הכדורגל הטוב שהביא את אותו לקריירה מופלאה שעשה .
גם ליניב אופיר מגיעים מילים טובות לאחר הרבה משחקים שלא הצליח לבוא לידי ביטוי .

 

עוד כדור שורק ברחבת קריית גת בשישי.(צילום:רועי אסרף)

 

מחצית ראשונה :

בתחילת המחצית קרית מלאכי עושה צרות צרורות להגנת קרית גת , ומרבה להשתלט על כדורים במרכז המגרש .
בדקה ה – 4 משתלט אייל אלמושנינו על כדור כ – 25 מטר משער קרית גת , מהתל בשני שחקני הגנה של קרית גת וחודר לרחבה , אבל כפיר הרוש , בלם קרית גת , גולש לכדור רגע לפני שהוא בועט אל שערו של שי גלזר , ומונע שער בטוח מאלמושנינו .

בדקה ה – 13 כפיר הרוש לא מצליח להושיע את קרית גת ,מורדי פינטו מקבל כור כ – 30 מטר משערה של קרית גת , מתקדם , ומוסר כדור חכם לחנן אלקיים שמסתובב ובועט כדור ענק שעוד מצליח לשפשף את ידו של גלזר , אבל נתקע עמוק בין חיבורי הקורות,1-0 למלאכי שמשחרר המון אוויר .

למען הסטטיסטיקה , זהו שער היתרון הראשון של מלאכי לאחר 10 משחקים שבהם היא לא מצליחה לנצח מאז ניצחון החוץ נגד מבשרת .

המשכה של המחצית התאפיינה בעיקר בהנעת כדור של שתי הקבוצות , אבל בלי סיכון ממשי של שני השוערים .

בדקה – 44 קרית גת רושמת את הבעיטה הראשונה שלה לשער כאשר פבל קומרקוב מטעה את שרון רפאל עם דריבל קטן , ובועט בחצי גובה , בן ישי מתעופף נהדר , והודף לקרן שלא נוצלה .

דקה מאוחר יותר , ובן אבו היה קרוב להשיג את השיויון , אבל אייל אלמושנינו מרחיק מהקו ומוריד את מלאכי ביתרון להפסקה .

 

יוגב אלקבץ(בכחול)נכנס מאחור באוהד יוסף ממלאכי.(צילום:רועי אסרף)

 

מחצית שניה :

פתיחת המחצית השניה שייכת כל כולה לקרית גת שניסתה להשוות את התוצאה , אבל החמצות רבות מורטות שיער השאירו את התוצאה בעינה .

בדקה – 60 מנסה קובי וקנין את מזלו בבעיטה מחוץ לרחבה , אבל גם את הכדור השטוח שלו , קולט בן ישי , שמצליח לשמור על רשת נקייה .

בדקה – 67 שוב זה וקנין שבועט מרחוק , הפעם גבוה מעל השער .

בדקה – 71 כמעט מזג האוויר עוזר לקרית גת להשוות .
מוטי מויאל , מגנה של קרית גת , פורץ בצד ימין , ומנסה להגביה כדור רוחב , והכדור מקבל עזרה מהרוח , ומסתובב היישר לשערו של בן ישי , אבל זה עירני , וקולט את הכדור ללא בעיות מיוחדות .

בדקה – 80 כדור חופשי של קרית מלאכי כ – 30 מטר אלכסונית משערה של קרית גת , ויוני רביבו מגביה את הכדור שחולף מעל כל שחקני קרית גת , אייל אלמושנינו ואלי מזוז מאחרים לכדור שמפספס את רגליהם בסנטימטרים ספורים ויוצא לחוץ,מזל גדול להגנת קרית גת .

בדקה – 87 פריצה של יניב אופיר מצד שמאל יכלה לסיים את הסיפור , אבל יציאה גדולה של שי גלזר , שוער קרית גת , מונעת מאופיר לכבוש את השני , וגם הריבאונד של אופיר עם העקב , נקלט ע"י גלזר .

בדקה – 89 מלאכי תוקעת את המסמר האחרון במשחק .
מסירה של אייל אלמושנינו ליניב אופיר גורמת לקוון משה ליפלס להרים את הדגל בטענת נבדל , אבל אוהד יפרח השופט בהחלטה אמיצה ביותר מבטל את החלטתו של ליפלס , ומורה להמשיך במשחק , יניב אופיר פורץ נהדר , ומול גלזר מעביר רוחב לאלי מזוז שמבקיע מול שער ריק,2:0 מורט עצבים שפותח מחדש את התחתית הבוערת של ליגה א' דרום .

בדקה – 92 עוד יכל היה בן אבו להמתיק את הגלולה , אבל הנגיחה שלו אחורה עלתה מעלה מעלה , ולא סיכנה את שערה של קרית מלאכי .

 

 אוהדי מלאכי חוגגים נצחון חשוב.(צילום:רועי אסרף)

 

בסיום 2-0 למלאכי , והרבה שאגות שמחה ששברו רצף של עשרה משחקים ללא ניצחון , ולאחר כל ההחתמות של קרית מלאכי בשבועיים האחרונים , סוף סוף בקרית מלאכי מסיימים שבוע בראש נקי .

בסיום המשחק נשמעו טענות רבות מצד קרית גת כלפי השופט אוהד יפרח על כך שהחלטותיו הם אלו שנתנו לקרית מלאכי את הניצחון .

בשבוע הבא תארח קרית מלאכי את בית"ר כפ"ס , אבל גם השבוע לא יהיה ראש שקט ליו"ר של קרית מלאכי , שי סבן , לאחר שהמשטרה ביטלה את האישור שניתן למגרש בכנות עקב היעדרות רשיון עסק למגרש .
במלאכי תהו איך אותה משטרה שנתנה את האישור לשחק בכנות , גם מבטלת אותו ועושה כפי העולה על רוחה .
ממשטרת ישראל נמסר כי האישור שניתן לכנות הוא בגדר אישור זמני על סמך ראייה שהוצג ע"י מועצה איזורית באר טוביה כי למקום רשיון עסק, אבל במשטרה מעוניינים ברשיון קבוע למקום , ועל כך היא מבטלת את האישור הזמני , ולא תיפתח את המגרש עד שיימסר האישורים הרלוונטיים .

 

יניב אופיר(משמאל)וגיא סרוסי חוגגים נצחון שמוציא את מלאכי מהמקום האחרון בטבלה.(צילום:רועי אסרף)


במלאכי לא דואגים , ויודעים כי כל האישורים שיש בידם , הם האישורים הנדרשים להציג , וכבר בתחילת השבוע הקרוב , ייפתר כל הבעיות , וביום שישי הם ייזכו לארח את כפ"ס בכנות .

בהזדמנות זאת , אוהדי מלאכי רוצים לאחל לאלי מזוז מזל לרגל השחרור מצה"ל , ואולי עכשיו הם מקווים לראות את הכדורגל הטוב שהוא יודע להציג .

שפט : אוהד יפרח ( בינוני פלוס )
קוונים : משה ליפלס וקובי בנדרקר.
 

 

קרית גת : שי גלזר 5.5 , פאבל קומרקוב 5 ( אבחסרה תומר ) , כפיר הרוש 4.5 , מארק כהן 4 , מוטי מויאל 4.5 , יוגב אלקבץ 5 , קובי וקנין 5 ( מתן מור יוסף ) , אסיף עמירה 5 , דודו ארואס 4.5 ( ניר חזות ) , אסף שריקי 5 , נתנאל בן אבו 4

קרית מלאכי : יניב בן ישי 6 , ישראל בונפיטו 5.5 , שרון רפאל 6 , אוהד יוסף 6 , גיא סרוסי 5.5 , מוטי שורש 6 , אייל אלמושנינו 6.5 , יניב אופיר 6.5 , אבי טדסה 5.5 (יוני רביבו ) , מורדי פינטו 5.5 (אלירן כהן ) , חנן אלקיים 6 ( אלי מזוז )
 תגובות

+ הוסף תגובה
1
בפעם הבאה אנחנו ננצח אותכם .
(אחד שמופתע .קרייתי גתי .: 21:25 07-02-2010)
ואתם תהיו גמורים . ושיהיה לכם בהצלחה בהישרדות שלכם בליגה א' . מקיסמום עמישב או טייבה או כפ''ס ירדו ליגה .
4
גועל נפש מכומכם ליגה גגגגגגגגגגגגגגגגגגג אתם לא שוים את הליגה הזאת יאלה נחלת 55555555555 אתם רואים בעיניים
5
לאוהד נחלת
(דורון מ.קריית גת: 23:30 07-02-2010)
יחתיכת אפס לא זוכר שאתם ניצחתם אותנו אצלנו בבית אמרת שזה מכור.. מלאכי ניצחו הם שכנים שלנו והלוואי שישארו ועל הדרך גם יורידו אותכם ליגה. הצניחה חופשית שלכם התחילה. נראה לי שאתם פשוט משקשקים מאיתנו כל כתבה שלנו אני רואה אותך
6
למה על החולצות
(שמעון: 23:42 07-02-2010)
למה על חלק מהחולצות של מלאכי יש ספונסר ובחלק לא? מה לא שילמו מספיק?
7
אין נשמה
(אוהד: 13:21 08-02-2010)
רק גלזר משחק
8
גלזר הוא שוער נחמד
(השקמה: 16:58 08-02-2010)
אבל לא יותר מזה אל תשכחו שהוא ספג כמעט הכי הרבה בליגה מקום 3
9
איןלכםסיכוי
10
ל 5
(אוהד נחלת: 19:16 08-02-2010)
אתה באמת דיסלקט מה קרה התחלתם את המשחק אחרי שכל הקבוצות בליגה א הסתימו ? מה רציתם לשמוע איך הסתימו התוצאות יאלה נחלת מחכה לכם בנחלת לעוד 5555555 יא אפסים ומוכרים משחקים יא עגלות. תקאנו באוטו גלידה מספר אחד
11
לאוהד נחלת
(דורון מ.קריית גת: 21:04 08-02-2010)
אני דיסלקט? אתה בעצמך מבין מה רשמת? מעניין פה באתר אתה גבר למה בקריית גת לא דיברת ככה? שכחת את ה-4 שקיבלתם מאיתנו בבית שלכם בעונה שעברה? דרך אגב מה התכוונת שרשמת תקאנו? ואני דיסלקט? חח
12
משחק מכור
(אוהד: 14:41 09-02-2010)
אוי כמה שזה היה שקוף תן לי ואתן לך. אפסים.
13
מלאכי משלמת פי 10 לשחקנים שלה....
(דורון מ.קריית גת: 15:27 09-02-2010)
עם התקציב שמבזבזים בקריית מלאכי קריית גל כבר היו עולים ליגה.......תראו איזה שחקנים הביאו כולה להישאר בליגה. מה מכור מה ???
14
מספר -13
(דורון מ.קריית גת: 16:55 09-02-2010)
אתה מתחזה מגעיל מה אתה מגיב בשם שלי?

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?