מג'אר יצא מתוק

כל קבוצות מחוז גליל עליון בליגה ג' כבר השלימו מזמן עם העובדה שהפועל שפרעם היא העולה הבטוחה כך שמה שנותר הוא להיאבק על המקום השני שעשוי להוליך סיום העונה למבחני העלייה. בני מג'אר שניצחה את דיר אל אסד ממשיכה לתפוס את המקום השני אך מרגישה את בני כאבול נושפת בעורפה כשגם צעירי שפרעם וטורעאן עדיין לא אמרו את המילה האחרונה.

דיר אל אסד היא אחת הקבוצות היותר מעניינות בליגה ג'. הכפר הגדול יושב על ראש ההר ואין בו ולו פיסת דשא ירוקה לרפואה. מגרש הכדורגל הקרוב ביותר נמצא בבענה הסמוכה אם כי הוא אינו מאושר למשחקים אלא רק לאימונים. בשל סכסוך אדמות בין הכפרים לא יכולים הדיר אל אסדים להשתמש במגרש ולכן "אימוני" הקבוצה נערכים בחצר הבית של אחד השחקנים...
הקבוצה שעלתה לפני שתי עונות לליגה ב' ונשרה ממנה כעבור עונה אחת בלבד פתחה את העונה הנוכחית בקושי ורק בשבת האחרונה אולי אפשר להגיע שהגיעה אל המנוחה והנחלה כשאירחה את המשחק לראשונה על מגרשה של מג'דל כרום השכנה.
מולה התייצבה ממרומי המקום השני בני מג'אר שכבר ידעה כי יריבתה העיקרית לסגנות, בני כאבול ניצחה 0:1 את מכבי טובא וחלפה זמנית על פניה.
מג'אר שכשלה בעונה שעברה מלהעפיל לאחר שסיימה רק במקום השלישי רוצה לעשות זאת בתום העונה ולצורך כך צירפה את הקשר-חלוץ, צבי גרינברג מכרמיאל ששיחק במכבי כפר סמיע.
גרינברג מחזיר בינתיים כל אגורה שהושקעה בו ובריבית דריבית כשכבש ערב המשחק 9 שערי ליגה ובישל כמות דומה. מעבר לכך, יש לו נוכחות ברחבה מושכת את הגנת היריב ומשחררת את חבריו.
ברוב המשחקים תופקד גרינברג כחלוץ אולם הפעם החליט המאמן לשבצו כקשר שמאלי. למרות זאת הוא קיבל את התמורה הרגילה.
36 דקות של שליטה מוחלטת של האורחים שהתבטאה בעיקר בהחמצות של עלי חליל (שלוש מספר) וביום גדול של שוער דיר אל אסד, קאסם בכרי שמנע לפחות ארבעה שערים בטוחים הגיעו לסיומן כשגרינברג הגביה כדור מהאגף שלו ופיראס שיני בנגיחה שבר את הקרח, 0:1.
בהמשך עוד הספיק וויסאם דגאש להגיע לבדו מול השוער ולהקפיץ את הכדור מעליו אך מעל השער.
על סף המחצית בעט אסף דגאש לשער, הכדור נהדף ע"י הגנת דיר אל אסד לעלי חליל שהשתלט על הכדור ובעט מתוך הרחבה פנימה, 0:2 כשלאחר השער שרק השופט לסיום.

 

סאמר אסדי,דיר אל אסד שוב מנוצחת ונשארת בתחתית.


המחצית השנייה נפתחה באותו אופן בו נפתח המשחק. ובדקה ה-49 שלח היית'אם שיני כדור חופשי אל בין החיבורים אולם שוער דיר אל אסד הדף בזינוק נפלא לקרן.
בדקה ה-58 החזיר שוער מג'אר, כינאן טראבוש את המארחת לתמונה כשהכשיל את מוחמד נעאמנה ברחבה וראה את הצהוב. נעאמנה בעט בעצמו את הפנדל פנימה, 2:1 ומשחק חדש.
7 דקות בלבד הייתה דיר אל אסד במשחק לפמי שגרינברג סגר עניין כששיגר כדור אדיר מתוך הרחבה לפינה הימנית של השער, 1:3.
מג'אר לא הירפתה מהלחץ ובדקה ה-71 הדביק טיימור דגאש כדור לקורה. עד לסיום עוד הספיק גרינברג לבעוט פעמיים מעל השער ממצבים נוחים, בילאל גאנם הצטרף אף הוא למצעד המחמיצים ובכדורגל כמו בכדורגל – מי שלא מבקיע יכול לספוג.
בדקה ה-90 נגע וויסאם דגאש בכדור בידו בתוך הרחבה, השופט היה החלטי ושרק לכדור 11 שני במשחק לזכותה של דיר אל אסד. הפעם ניגש לכדור יוסף אסדי אולם הוא בעט לקורה והתוצאה נותרה בעינה.
ניצחון מאד חשוב למג'אר שתארח במחזור הבא את טורעאן, אחת מיריבותיה העיקריות למקום השני.
 תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?