מעמד הנצחון

על הנייר מ.ס כפר קמא סגנית מוליכת ליגה ג' יזרעאל לא הייתה אמורה להתקשות במשחק החוץ מול המדורגת לפני אחרונה בני חג'אג'רה אך בפועל המשחק הלך קשה מהצפוי ורק כעבור 65 דקות כבשה כבר קמא את השער הראשון בדרך לנצחון 3:0 שמשאיר את הקבוצה במקום השני בטבלה שרק הפרש שערים מפריד בינה לבין המוליכה מכבי עין מאהל.

מ.ס כפר קמא התארחה אצל בני חג'אג'רה במשחק שאמור היה להיות משחק קל עבורה, כאמור כפר קמא מדורגת במקום השני(הפרש שערים נחות מהמוליכה) וחג'אג'רה במקום הלפני אחרון. כבר בפתיחת המשחק היה אפשר לראות משחק מבולגן מצד שתי הקבוצות וקצב המשחק היה בינוני מינוס עם מעט מאוד הזדמנויות.
לקראת סיום המחצית הראשונה כפר קמא קיבלה פנדל לאחר שבלם חג'אג'רה הכשיל את נאלבי שובש בדרכו לפרוץ בצד הרחבה. אסלאן נתכו לקח עליו את האחריות לבעיטה אך בעט החוצה כדור שטוח למרות שהשוער זינק לפינה השניה וכך ירדו שתי הקבוצות עם אפס שערים למחצית.

 

אדם גרכד(באדום)מקדים את מנסור מסרי מחג'אג'רה.(צילום:אסלאן אבגנה)

 

המחצית השניה נפתחה ולא נראה שינוי משמעותי בקצב המשחק למרות שכפר קמא שלטה בהנעת הכדור והגיעה למספר מצבים וחג'אג'רה מצידה ניסתה להעביר את הזמן ונראה שהם מסתפקים בתיקו.

בדקה ה-65 קיבלה כפר קמא עוד פנדל לאחר שאסלאן נתכו קיבל כדור מול השוער והוכשל מאחור. נתכו שוב לקח על עצמו את האחריות והפעם דייק בבעיטה: 1-0 לכפר קמא.
מהרגע שהקרח נשבר והלחץ ירד מהקבוצה הם התחילו לשחק כדורגל שוטף והגיעו להרבה הזדמנויות.

המשחק השוטף הניב פירות כאשר בדקה ה-88 נתכו קיבל כדור בתוך החמש ובעט בסיבוב לפינה: 2-0 לכפר קמא. הלחץ נמשך ותוך 2 דקות כפר קמא הבקיעו עוד שער מרגלו של איציק נאש לאחר שקיבל מסירת עומק מנאלבי שובש שהביאה אותו מול השוער וממצבים כאלה הוא לא נוטה לפספס. המשחק הסתיים 3-0 למ.ס כפר קמא שיודעת לנצח גם במשחקים לא טובים ושומרת עדיין על המקום הראשון בליגה ג' יזרעאל.

 

מוחמד קדרי שוער חג'אג'רה מקדים את חלוצי כפר קמא,3:0 לא קליל לאורחת.(צילום:אסלאן אבגנה)תגובות

+ הוסף תגובה
1
זה מוסא גרכד בתמונה
(אוהד אדום: 15:58 08-02-2010)
אדם גרכד זה אח שלו . אסלאן יא שכאכוראיי
2
יאאלהה כפר קמא אלופה
(מ.ס כפר קמא: 20:34 08-02-2010)

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הראשונה שתרד העונה לליגה ב'?