בניון,גלעד בניון!

משחק ענק וצמד פרטי של הקשר גלעד בניון שחזר מהרחקה בת ארבעה משחקים הוביל את מ.ס דימונה לניצחון 0:3 על הפועל מרחבים בבית, מה שבעצם עצר את שרשרת ההפסדים של מ.ס דימונה.ירון אסולין כבש את השלישי והחזיר את דימונה למאבקי הפלייאוף העליון.

המשחק שנפתח במזג אויר סוער עם רוח צדדית היה אמור להקשות על שחקני שתי הקבוצות לפתח משחק ברמה גבוהה אך השחקנים התעלו על מזג האויר הקשה והציגו משחק ראוי.

בדקה ה-3 מגן מ.ס דימונה מגיע למצב מול שוערה של הפועל מרחבים אבי דריי ובועט מקרוב לגופו של השוער.

מרחבים לא נבהלה מהפתיחה החזקה של דימונה והחלוץ דודו וקנין ששיחק בעונה הקודמת במ.ס דימונה ניסה את מזלו מקרוב אך אלדד אלמקייס שוער דימונה היה במקום כדי למנוע ממרחבים לעלות ליתרון מוקדם.

המשחק המשיך להתנהל בקצב מצויין כששתי הקבוצות תוקפות זו את זו, אך בדקה ה-34 התחיל הקונצרט של הקשר גלעד בניון שחוזר מהרחקה זכר לכרטיס האדום במשחק נגד גבעת זאב, גל צרויה מקבל כדור על מפתן הרחבה מגביה לראשו של ירון אסולין שממשיך לכיוון רחבת ה-16 וגלעד בניון בוולה מהאויר קובע 0:1 למ.ס דימונה.

הפועל מרחבים לא נבהלו ועם הגשם שהתחיל לטפטף במגרש בדימונה ניסו חלוצי מרחבים לחזור למשחק אך ללא תכלית עד ההפסקה.

 

גל צרויה מנסה לעבור מגן מרחבים.(צילום:חננאל עייאש)

 

מחצית שנייה:

שתי הקבוצות עלו למחצית השנייה חדורי מוטיבציה לנסות ולהכריע את המשחק, בדקה ה-50 מגיע חלוץ מרחבים אריאל גמון להזדמנות אדירה מול אלדד אלמקייס ובועט כדור אדיר למשקוף שערו.

שחקני דימונה לא נבהלו מהפתיחה הנלהבת של שחקני מרחבים ושוב בדקה ה-61 היה זה גלעד בניון שמ16 מטר בועט וולה אדיר לתוך שערו של אבי דריי וקובע 0:2 לדימונה.

דימונה לא הרפתה וניסתה להשיג את השער השלישי גלעד בניון שחסם את האמצע של המגרש ביחד עם אלעד אלקרט השתלטו לגמרי על מרכז השדה ובדקה ה70 שוב היה זה גלעד בניון שכמעט וכבש ושוב בוולה ענק מחוץ לרחבה אך הכדור חומק לחוץ.

בדקה ה-77' חילוץ כדור של אלעד אלקרט שממשיך עם פריצה יפה לתוך הרחבה נגמר בשער קל של ירון אסולין שחוזר לכבוש וקובע את תוצאת המשחק 0:3 למ.ס דימונה.

 

אלעד אלקרט(בכתום)נפגש עם אריאל גמון ממרחבים.(צילום:חננאל עייאש)

 

שפט: אבי בן צור {טוב מאוד} לעיני כ-50 צופים אמיצים במזג אוויר קודר.

 

שחקן מ.ס דימונה אמיר מלול אמר בסיום: ' גלעד בניון היה תותח במשחק הזה. הוא היה חסר לקבוצה המון במשחקים שהוא היה מורחק, אנחנו שמחים שהוא חזר לשחק, ואני בטוח שעם הרצון שלו ושל שאר שחקני הקבוצה נגיע לפלייאוף העליון'

שחקנים נוספים של הקבוצה אמרו: 'גלעד הראה רצון של שחקן בית אמיתי שבאמת כואב לו ממצב הקבוצה הגיע הזמן שמישהו יעיר את המערכת שנדמה שהיא נרדמה קצת לאחרונה'

ביום שישי הקרוב תתארח מ.ס דימונה אצל מ.ס באר שבע לדרבי דרומי.מ.ס דימונה ממוקמת במקום ה-8 כשלרשותה 25 נקודות,8 פחות מהמקום אליו מגיעים בתום העונה לפלייאוף העליון.תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא מעניינים דימונה סגרו את הקבוצה
(לא מעניין אף אחד: 17:56 09-02-2010)

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?