מוליכה מכוונת מחדש

מכבי ג'ת אלאהלי אום אל פאחם חוזרת לנצח 0:2 את הפועל כפר קנא שעל הקווים בהופעת בכורה דני ניראון שהחליף את אבי סבג שהתפטר.אילן טל בפנדל ואשרף אלעל כבשו לאלאהלי ששומרת על פער שלוש הנקודות בצמרת.

בשבת בצהריים אירחה ג'ת אלאהלי מוליכת ליגה א' צפון את הפועל כפר קנא בידיעה שיריבתה לכרטיס העלייה עירוני בלדי אום אל פאחם כבר ניצחה ולמעשה השוותה טרם המשחק את מאזן נקודותיה לשלה.

למשחק המסקרן הגיעו לצפות גם סמיר עיסא מאמן בלדי אום אל פאחם וגם בעלי הפועל באר שבע אלונה ברקת שניצלה את משחק קבוצתה מאוחר יותר בקרית אליעזר כדי לצפות במפגש המסקרן.

 

אלונה ברקת,הגיעה לצפות במפגש המסקרן.(צילום:אתר goool)

 

אלאהלי שמינתה בשבוע שעבר את דני ניראון כמאמן ראשי במקומו של אבי סבג שהתפטר פתחה את המשחק טוב יותר כשאילן טל הפעלתן בועט פעמיים לעבר שערו של בהא דיאב,כדורים שחולפים סמוך לקורה.

בדקה ה-24 זכתה אלאהלי לפנדל לאחר שעלי סלים חלוצה,עבר את השוער לאחר שקיבל כדור עומק,בעט לעבר המסגרת אך סאמר מיעארי בלם כפר קנא הדף את הכדור בידו ומנע את השער.

לשופט שירן זילברמן לא נותרה ברירה אלא להוציא את הכרטיס האדום למיעארי ולהעניק לאלאהלי כדור עונשין מ 11 מטרים אותו לא התקשה אילן טל לכבוש,0:1 לאלאהלי.

 

אבי דנן(באדום)ואמיר גדיר מכפר קנא.(צילום:אתר goool)

 

מרגע זה והלאלה ג'ת שלטה במשחק אך יכולת מצויינת בכדורי הגובה של שוער כפר קנא דיאב מנעה את הגדלת יתרונה ובהפסקה  0:1 למקומיים.

פתיחת המחצית השנייה הייתה שייכת דווקא לאורחים שלמרות החסרון המספרי יזמו ואף הגיעו לשני מצבים טובים של דאוד עליסאת שהחמיץ ברשלנות שוויון מפתיע.

 

דני ניראון,הופעת בכורה מוצלחת על הקווים של ג'ת אלאהלי.(צילום:אתר goool)

 

אלאהלי הסתפקה במתפרצות ובאחת מהן גם השיגה בדקה ה-88 את השער השני כשאשרף אלעל המחליף נשלח בכדור עומק ובאחד על אחד מול דיאב לא התקשה,גלגל פנימה וסגר למעשה את המשחק,0:2 לאלאהלי.

גם לאחר המחזור ה-17 אלאהלי נותרת בפסגה,מרחק 3 נקודות על יריבתה העירונית בלדי אום אל פאחם,שבועיים בלבד לפני הדרבי הגדול בין שתי הקבוצות.

 

אשרף אלעל חוגג את השער השני של ג'ת אלאהלי.(צילום:אתר goool)תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?